Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikazujem rezultate 126 do 138 od 138

Tema: Auto za žene - razumiju li se žene u automobile?

  1. #126
    Harahito Nagata
    Guest
    IQ10,
    vratio si se!

  2. #127
    Fresh
    Guest
    Pokazalo se kako žene voze neki dan kod Vukove Gorice. Gđica ili gospođa ide preko pune linije preticati kolonu sa Matizom. Dobila je šta je zaslužila, srećom ostali su preživjeli.
    Daljnji komentar nije potreban.

  3. #128
    Feri
    Guest
    ja sam imal žene, a one su imale mene! onda sam kupil auto, imal žene i izgubil auto (dal sam im da probju voziti!)
    sad ja imam auto a one nemaju mene!

  4. #129
    q100
    Guest
    kad čujem komentar žao mi je što kaže "muškarac" svjestan činenice koliko muških tako na×××× i njegovu jad ruganju tuđoj nesreći
    p.s. odi molim te psihijatru

  5. #130
    AR
    Guest
    Tako muškarčine!
    Vozim se več 1 mjesec po Hrvatskoj obali ali ne možete vjerovat koliko puta sam izvukla živu glavu zbog muškaraca, koji mislu, da imaju najbolji avto i su najmanje Schumacherji. Npr. Vozim se okolicom Jablanca (gdje cseta nije vrlo široka), kolona skoro do Splita, a otraga jedan mladi muški vozač, u Cliu 1.6 (koji ima malo više nego 100 KM), sa nosom na drugoj strani crte, i pred zavojem me počne preticati i iza druge strane zavoja se pojavi BMW petica, tako, da gospodin, umjesto da bi stisnuo po gasu ili kočnicama, sam morala ja iči dolje iz ceste u kanal i BMW također, da je Schumacher u Clio mogao proči.
    To je jedan od miliun puta, što mi se nešto takvo dogodilo, jer vjerovatno, kad bi se muški dio vozača malo zamislilo i vidjelo da nisu sami na cesti, i se ne delali izpred curama frajeri i izgledati COOL je imaju dobar avto (ali u puno slučajeva, nisu sposobni voziti takve avtomobile, jer precjenjuju svojo sposobnost na cesti, osobito mladi vozači)nebi bilo toliko mrtvih na cestama.
    Ja isto volim brzinu ali sa glavom.
    Tako da je relevantno djeliti, muške i ženske vozače. Oboji imamo slabe i dobre strane.




  6. #131
    Ercegovac
    Guest
    Svako ima svoj minus: muskarci su uglavnom bahati a zene uglavnom plasljive i ne reagiraju uvijek razumno

  7. #132
    ing.Suzana
    Guest
    ako tko ima kakvih komentara nek slobodno pita, ja se upustam sa svima u veliku raspravu o automobilima, pa da vidimo tko ima vece znanje, ja ili bilo koji muskarac !
    CEKAM PITANJA ???

  8. #133
    CLIO SPORT
    Guest
    RESPECT!!!

    gle....daj molim te napisi da su alfe najkvarljiviji auti i eto ti fajta!!!

    ajmo.......sad ce se ziher javiti neki alfista!!!!!!!

    daj reci malo o svojim afinititetima prema autima...talijani,francuzi,svabe,japanerosi?


  9. #134
    ing.Suzana
    Guest
    Clio Sport jel ti to mene pitas ili?
    Ja sam ti veliki fan atmosferskih otto motora na visokim okretajima, s vrhunskim konstrukcijskim rjesenjima, a sto se tice podrijetla auta, to je diskutabilno od marke do marke, mada se zna da su japanci najprecizniji i imaju nastroze tolerancije pa su im i auti najbolje napravljani, dok su talijani vise slicni nama, naprave vrhunski proizvod ali ga onda malo u sastavljanju izfusare pa ti se ond dogajaju nekakve banalne greske - ali da su svi kvalitetni -to bez daljnjega i da alfe prave dobre motore sa fenomenalnim zvukom to stoji i nitko to ne moze poreci, ja sam ti ipak veca obozavateljica jurilica M3 CSL, Carrera GT, Enzo koji su vrhunski napravljeni bez nekih optimiziranja, znaci izvuci iz auta sve sto mozes na najbolji moguci nacin ( bez turba, meni osobno, mada su i oni rescpect kako ti kazes i odlicni su )
    Meni su bitnija vozna svojstva automobila, jer su velika odstupanja od onoga podatka na koljenastom vratilu i vucne sile na tocku a o tom malo ljudi brine i kuzi ( alfa je super u tome )
    -pozdrav-

  10. #135
    INTERCEPTOR
    Guest
    Clio Sport

    Vidiš kako inžinjerka zna što je prava stvar, a ne neki renol.

    Renault - Gay

  11. #136
    Girrari
    Guest
    Ajde dosta sa starim temama. Počet ću da dejstvujem, a žal mi je brisat arhivske primjerke.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  12. #137
    Biciklist
    Guest

    daj se suzana skuliraj !!!! <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  13. #138
    D0mi
    Guest
    Eh Suzana, osim sto volish aute izgleda da volish i teme stare barem godinu

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •