Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 138

Tema: Auto za žene - razumiju li se žene u automobile?

  1. #26
    Girrari
    Guest
    Jooooj, na tu temu bi mogao napisati traktate od 600 stranica na više, ali sažeta teorija izgledala bi ovako: Postoje dvije razvojne faze u ženskoj vožnji.
    -Faza 1. Zbunjeno zujanje, popračeno početničkim greškama (svi smo ih doduše radili; neki više, neki manje). Brada udaljena od volana max. 10 cm, ruke nisu u položaju 10 do dva već negdje oko podneva. E sad, neke žene stanu u toj fazi tj. ili u njoj ostanu tijekom cijelog svog vozačkog života ili odustanu u vožnje u globalu.
    -Faza 2. Osnove vožnje su konačno naučene u prvoj fazi, pa se može započeti s drugom tzv. Schumacher fazom. Nju karakterizira vožnja pod imenom "bezglavi let". Prestrojavanje bez žmigavca ili uporabe retrovizora, zanemarivanje pješaka, prolazak kroz zavoje ili u prvoj ili u četvrtoj brzini, uletavanje i na kraju totalna histerija (divlje trubljenje, ako netko nije dovoljno brzo krenuo na zeleno, spremnost na isvršavanje ubojstva čak i kada nisu u pravu i to znaju...).

    Jedno 10-15% žena ne prolazi kroz te faze već su same po sebi dobre vozačice. Takvima skidam kapu!!!

  2. #27
    Dr. Strangelove
    Guest
    Eee to je to, najgore su u drugoj fazi kad se opuste i misle da mogu letit... vide da mi dečki tu i tamo malo divljamo pa misle da mogu i one... i onda to ispadne katastrofa...

  3. #28
    Sexica
    Guest
    pa kaj onda što imam silikone - budi bez brige, često sam je...

  4. #29
    Feri
    Guest
    nježna žena?!? pa kakav ti je to nestvarni nick? svaka žena koja se petlja u automobilsku tematiku prije svega nije nježna, a ako je žena, nema pojma o autima: imao sam ženu koja je vozila auto - zbog njene nježnosti prema autu više nemam ni auto, a na sreću ni nj! rađe se vozim u trulom micubušiju pištolju nego u njenoj usranoj gastarbajterskoj bezličnosti zvanoj passat (sada totalno slupani)!

  5. #30
    Dr. Strangelove
    Guest
    Nebi vjerovali sve cure koje znam nemaju pojma o vožnji, osim jedne, to mi je frendica, vozi već 5 godina, kupila si je sad novi auto... jedina cura kojoj bi a dao auto, jedina!, čak vozi bolje od nekih mojih frendova... e i kaj mislite o recimo kćerci Drage Rubale kojoj je tatica za 18-ti rođkas kupio Celicu Turbo!, a za 20-i BMW M3, cura se špranji ××××no, a kolko znam nije još skršila ni jedan...

  6. #31
    schumi
    Guest
    TO girrari.dobro si reko schumacher faza.treba se prestrojava drito na mene,ne gleda nigde ionda mene čudno gleda kad poludim.kuhače u ruke ) )

  7. #32
    me
    Guest
    ma meni je zakon kad izlete na raskrižju ispred mene, a prije toga me gledaju 10 s kako im se približavam.

    sexica: gdje i kada? i napumpaj ih čim više

  8. #33
    doctor
    Guest
    e trebati vi vidjet kako zenske voze u cakovcu po rotoru. uvijek neka ode u suprotnom smjeru i tolko srece ima da joj nitko ne naleti. a i kad ide u pravom smjeru, onda se zaustavi na sredini rotora i pusta sve ove koji ulae u rotor. valjda po pravili desne strane....

    zene jednostavno nisu za aute, samo za suvozacko sjedalo

  9. #34
    Sexica
    Guest
    doctore, a koji li ti to auto voziš? sigurno onaj s automatskim mjenjačem, jer sam čula da ne stigneš ni brzinu promijeniti, a već si na cilju...

  10. #35
    fuki
    Guest
    mislim da žene koje si briju međunožje puno bolje voze - sve od reda, pa i aute...

  11. #36
    Sexica
    Guest
    a ti samozvani doctore, ako nisi znao, rotor je okrugli, a onaj u čakovcu je dvosmjerni i možeš se voziti u kojem god smjeru hoćeš! samo što to ti nisi znao, sram te bilo. sigurno si još nevin...

  12. #37
    Calibra Zender
    Guest
    Dvosmjeran rotor?

    Dođeš do rotora i zašto bi skrenuo desno i vozio cijeli krug da bio izašao na trećem izlazu kad možeš odmah skrentui lijevo i izaći na prvi izlaz. Logično, ne?

    Izgleda da se vas više vozi dvosmjerno po rotorima! Dvosmjeran rotor... )

  13. #38
    doctor
    Guest
    sexica, znaci to si ti bila kaj se vozis u krivom smejru po rotoru? pa bas sam mislio kak bi se ubio da imam tako ruznu i debelu zensku ko ti. e i ulje ti curi s auspuha tvoje škode!

  14. #39
    me
    Guest
    sexica: hm, nisam vidio to čudo u čakovcu, ali dvosmjeran rotor, hm? na čemu si ti curo?

  15. #40
    Dr. Strangelove
    Guest
    hahahahahahahaha, hahahahahah, e ne vjerujem ludi ste ko šibe... al sam se nasmijao... hahahaha daj zamisli da se fakat potrefilo da je ona ta koja je uletilo "lijevo" u rotor... hahahahaha, vidio sam prije par godina trebu u peglici koja je uletila u Velikogoričku u kontra smjeru... e koji pogled... to neću nikad zaboravit... ko da je vidla kitu od 38 cm... oči razrogačene i nezna di je...

  16. #41
    me
    Guest
    ) ) ) )

  17. #42
    doctor
    Guest
    dok covjek vidi kolko se zene kuze u pravila, jos se malo nesreca dogadja po cestama.

  18. #43
    SeXica
    Guest
    doctore, pa kaj mi treba znati voziti? ak' sam dobra pička (kao što jesam) voze me drugi...

  19. #44
    doctor
    Guest
    ženska koja sebe naziva pička nije baš visokog morala!

  20. #45
    Sexica
    Guest
    a kaj će mi moral kad imam dobro međunožje - moralan si valjda ti kad se nazivaš doctor a jedva imaš završenu osnovnu školu!

  21. #46
    Sexica
    Guest
    i još nešto doctore - bolje biti za tvoj pojam nemoralan, nego lažnog morala, kao sve druge koje se nedaj bože ne sexaju, a ku... im iz očiju viri. pitaj njih kako one voze...

  22. #47
    Sexica
    Guest
    vidi me, doctore!


  23. #48
    Sexica
    Guest

  24. #49
    Sexica
    Guest

  25. #50
    Sexica
    Guest

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •