Prikazujem rezultate 1 do 25 od 138

Tema: Auto za žene - razumiju li se žene u automobile?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    me
    Guest
    ma meni je zakon kad izlete na raskrižju ispred mene, a prije toga me gledaju 10 s kako im se približavam.

    sexica: gdje i kada? i napumpaj ih čim više

  2. #2
    doctor
    Guest
    e trebati vi vidjet kako zenske voze u cakovcu po rotoru. uvijek neka ode u suprotnom smjeru i tolko srece ima da joj nitko ne naleti. a i kad ide u pravom smjeru, onda se zaustavi na sredini rotora i pusta sve ove koji ulae u rotor. valjda po pravili desne strane....

    zene jednostavno nisu za aute, samo za suvozacko sjedalo

  3. #3
    Sexica
    Guest
    doctore, a koji li ti to auto voziš? sigurno onaj s automatskim mjenjačem, jer sam čula da ne stigneš ni brzinu promijeniti, a već si na cilju...

  4. #4
    fuki
    Guest
    mislim da žene koje si briju međunožje puno bolje voze - sve od reda, pa i aute...

  5. #5
    Sexica
    Guest
    a ti samozvani doctore, ako nisi znao, rotor je okrugli, a onaj u čakovcu je dvosmjerni i možeš se voziti u kojem god smjeru hoćeš! samo što to ti nisi znao, sram te bilo. sigurno si još nevin...

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Dvosmjeran rotor?

    Dođeš do rotora i zašto bi skrenuo desno i vozio cijeli krug da bio izašao na trećem izlazu kad možeš odmah skrentui lijevo i izaći na prvi izlaz. Logično, ne?

    Izgleda da se vas više vozi dvosmjerno po rotorima! Dvosmjeran rotor... )

  7. #7
    doctor
    Guest
    sexica, znaci to si ti bila kaj se vozis u krivom smejru po rotoru? pa bas sam mislio kak bi se ubio da imam tako ruznu i debelu zensku ko ti. e i ulje ti curi s auspuha tvoje škode!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •