Stranica 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 214

Tema: ponukan vjestima pitam se dal je živjet prekršaj

  1. #26
    Alenko
    Guest
    Sve je to lepo, ali, od onih šesto i nešto što pogine, kladim se da je više od pola poginulo na našim crnim točkama, od ipsilona, pa do idiotsko projektiranih zavoja gdje redovito ginu svi zivi, a čim se pomiješa alkohol, kiša, noć i neka auto-kanta, ode zivot.
    Znači treba i te crne točke riješiti, a ne da babe cvile radi međe i ograde,
    i dva reda gorica, gredicu šalate....itd
    Drugo, ne slazem se baš uvijek da je kriv onaj iza što nije drzao razmak, ja sam drzao razmak od babe, ali je baba naglo
    zakočila i ja sam popuši. Takva ××××× mogu i ja biti, naglo zakočiti, pa ti drzi razmak koliko hočeš, ali kada se voziš satima u koloni, bar u jednom trenutku taj razmak bude metar, dva premali. Uostalom, koliko je ono razmak pri 100 km/h 50 metara ? Pa po tome ni ne vidiš ovog ispred sebe, ko se toga drzi ???

  2. #27
    alfa099
    Guest
    A sad slušajte ovo! Prije 2 godine vozim se Savskom i poslije Cibone stojim u koloni. Vozim se po normalnoj traci, ne "žutoj". Zadnji sam u koloni. Kad odjednom na mene otraga naleti frajer iz Gračanice, brojke i slova, i prasne me. Meni mala šteta, njemu na Jetti 1987.godina, sve napred puklo. Dodje hitna, jer me ××××no razvalio i furaju me u Vinogradsku. Čekamo murju. Murje nema i menne voze u bolnicu. Kad eto drotova u bolnicu po moju izjavu i alkotest. Da je bosanac rekao da sam se ja ubacivao i da me nije mogo izbjeć i da ima svjedoke. I ×××× ga, nema vještaka, on se naplatio na mojoj polici, ja sam svoje platio, tužili smo se i ujeo vuk magare! Nakon 2 godine zastara i nikom ništa. Od sada nosim bejzbol palicu i gan, pa da vidimo čija majka crnu vunu prede!

  3. #28
    zalutali
    Guest
    Calibro Zender,oličenje ljepote i brzine,pa nije te valjda VentoTDI prešibao? Oooooooj, jadniče!

  4. #29
    doctor
    Guest
    ja sam mislio druge godine kupit punto 16v, ali sad vidim da cu ipak uzeti obicnog sa 60 ks i ugradit blokadu na 80 km/h. Mislim da cu tako jako puno novaca ustedjet. Žalosno je što su nam ceste katastrofalne, užasno nesigurne pune rupa. A kazne cemo placat ko da se vozimo po zlatnoj cesti. "E pa deste policajci, steram vam ga majci" - bora čorba

  5. #30
    alfist_zg
    Guest
    daj molim te mc...pa dobro , nije sve sto si reko za bacit, ali daj molim te, spominjes da nije u europi sve tako liberalno i onda spominjes madarsku??i ukrajinu!?i SAD!? nijedno od tog nije europa...a tu je jos jedna stvar, jedno je nesto sto je nominalno i sta je zakon a drugo je kako se to prakticira i kako se na takve stvari gleda( kod nas je vec 20 godina obavezan pojas pa koliko posto ljudi ga koristi-a ni ovih sto kuna nije za bacit nekima, i nije tako samo u hrvatskoj..zivio sam u italiji i tamo je isto naravno zabranjeno proci kroz crveno- pa ionako svi prolaze i ×××× ga , sta to znaci onda?)...siguran sam da u ukrajini ko nema ladu ili zaporozec vozi koliko ga zaboli ××××× za njihocve tamo kazne...a neznam , pogledaj molim te europske zemlje(ne mislim sad na svedsku i te skandinavske , jer to je drugi svijet) ali pogledajte ovakve zemlje zapadne europe u mediteranskom pojasu (znaci ko i hrvatska)pogledaj pariz ili milano , ili barcelonu , tamo je promet jos 5puta kaoticniji nego recimo u zagreb i nisam cuo da su jos uveli smrtnu kaznu za krivo parkiranje( navodim ove gradove jer sam u njima bio s autom)...tamo zakoni nisu tako strogi , umire ih na cesti vise nego nas(cito sam sad u autoblicu-hrvatska je u prosjeku zemalja po umrlim u prometu u europi sa 13.6 na 100 00 stanovnika godisnje i li nesto tako)... ta spika da se kod nas jako uzasno gine vise nego igdje drugdje uopce nije istinita...cak , ako se sjecate proslog ljeta koji je bio pressing medija sto se tice prometa, svima su nam utjerali strah u kosti( ok, mozda opravdano)-ono na vjestima snimaju covjeka kako place kraj ceste s raskomadanim djecjim kolicima kraj sebe) , na kraju je murja rekla da je to bio dio kampanje da se svi opreznije ponasaju i da cak ni u tom razdoblju nije bilo vise poginulih nego prosle godine u tom razdoblju...
    normalno, zdrav razum tu treba biti vodilja...ne zagovaram ja sad neku anarhiju, i kad bilo kod umre to je dovoljno grozno , ali problem je ovdje sta ovakve ×××××rije nista nece puno pomoci...pogledajmo realno , primjenimo neki svedski zakon , moze se i takav zakon donijeti , ali daj pogledaj kako ce se to provoditi ....pa svi znamo kako u hrvatskoj stvari funkcioniraju...nece tu biti manje nesreca, bice samo 100razloga vise da ti murjak udari kaznu bez obzira na okolnosti jer oni ionako trebaju izmusti sto vise love na dan. eto , tu je sve...
    i daj molim vas , budimo iskreni , ovo za zabranu telefoniranja me jos najmanje brine, ali dajte molim vas , pa ko od vas kad mu zazvoni mobitel dok vozi ce stati sa strane i pricati???mozda jednom ,dvaput , a onda ce ×××××...a negjdje to nije ni moguce , na nekoj uskoj cesti mozes jos napraviti sudar ako stanes sa strane....( dobro, ovo je samo glupi primjer).

    poanta je da treba krenuti od sebe akko hoces nesto promijeniti...i to da nesto necu napravit jer se bojim kazne moze funkcionirati samo do jedne odredene tocke...
    ovaj zakon se donosi iz politickih razloga jer ne mogu naci posao za ljude pa se bave ×××××rijama da nas s time zaokupe

  6. #31
    zonta
    Guest
    ××× -×××× ga,ali nisi jedini, znam još za priličan broj takvih slučajeva kod kojih se pravda istjerivala i pod prijetnjom oružja.
    Mogu zamislit što će biti sad kad se još ukine obveza obavještavanja policije o nesreći- luda kuća.
    A ove kazne su maksimalno u kurcu
    ne kužim ove koji to opravdavaju s time da se stane na kraj divljacima na cesti, kakve veze ima kazna za parkiranje od 400 kn sa sigurnosču u prometu ??!
    A i ovo za alkohol mi je malo pretjerano, mislim ako ja za ručak popijem 2 čaše vina ja sam opasnost za promet, i tako 2 puta i adio vozačka i ponovno na polaganje....
    Ako misle riješiti prekršaje u prometu, trebaju samo izići na ceste u civilnom autu i snimati i trenutačno zaustavljati onoga tko napravi ××××××, jer neće ništa riješiti tako da čekaju u žbunju i zaustavljaju svakog 15 na test ili da snimaju brzinu na ravninama pošto već svi znaju di stoje..
    Inače netko je napisao da se ugledamo na Mađare i Slovence po vožnji- lošije uzore nije mogao naći. Ja u Sloveniji vozim stotku na otvorenoj cesti, iza mene doleće baba u Cliu sa valjda 150, nervozno se zapikava u stražnji dio, visi mi na braniku i normalno krene preticat preko pune...i nije jedina. Kao nacija su totalno frustrirani i to liječe na cesti
    O Mađarima (i Poljacima, Česima)mogu samo reći da mi je bilo dosta ovo ljeto od Zadra do Vodica; preticanje u zavojima, uletavanje u škare i sa 150 u zavoje i to sve sa "nabrijanim" Swiftovima i Daewoo Lanosima...samo njih policija nikad ne zaustavlja, ne daj bože, to su turisti, neće nam doći slijedeće godine da potroše svojih 50 DEM ako im se naplati kazna......




  7. #32
    me
    Guest
    uz dužno poštovanje calibra zender, pa nemaju svi sobu veličine dvorane da ugrade na svog amd-a sve te hladnjake i po mogućnosti vodeno hlađenje pa da im još uz to i ostane mjesta za tastaturu. a što se tiče markica pa ti stalno pljuješ po svemu što je sa istoka i stalno naglašavaš te svoje zender spojlere tako da nemoj ti pisati o predrasudama

  8. #33
    Calibra Zender
    Guest
    Alfa ×××
    Jel ti tjeraš zajbanciju ili...? Ako se s nečim (ili svim) ne slažeš onda tako reci, nemoj mi dvosmisleno odgovarati pa nek si ja mislim što je pjesnik time želio reći!


    Zalutali
    Da, oprao me da nije za povjerovati. Jesi i ti naivan. Krećem iz Osijeka oko 22.00. doma i baš razmišljam s kim ću se natjeravati. Istina, kad sam ga pustio povukao sam za njim, upalio duga svjetla na metar od njega i vozio za njim par sto metara cca 150km/h. Brže valjda nije mogao sagorijevati dizel! Tek toliko da vidi kako je to, a onda sam prikočio na normalnu brzinu i nastavio krstariti.



    Me
    O čemu ti pričaš čovječe? Vulcao 6, 5400 okretaja u minuti, a tih da je milina! Dragon orb je bio glasan, vrtio se na 7200 u minuti i riknuo za 6 mjeseci.
    I navedi gdje pljujem po istočnim proizvodima! Samo po Koreancima, to je za mene poluproizvod. Da li je uistinu tako ili ne, briga me. A za Zender se neću s tobom prepucavati, izgleda da ti je jal proradio pa nema svrhe.


  9. #34
    Delta
    Guest
    Svugdje ima idiota na cestama ali u hrvatskoj cini mi se citajuci crne kronike pogotovo u turistickoj sezoni da veliki broj prometnih nesreca izazivaju ti famozni stranci :madjari ,poljaci,bosanci a po starom obicaju mi nadrapamo. Nasoj vlasti nikako da dopre do mozga da kad operuse vozaca kojekakvim davanjima njemu godisnje ne ostaje puno novaca za osnovna ulaganja u vozilo . Pa nije ni cudo da sa prvom kisicom slijecu ko muhe po grabama,kad gume nisu ni za traktorski gumenjak a jos amortizeri i ostatak ovijesa ,katastrofa. Jeste li procitali garantne uvijete sto dobijete sa amortizerima primjerice monroe ,po tome se ne smiju ni ugradjivati na vozila koja prometuju hrvatskim prometnicama. Vozni park je ocajno star, pocetkom devedesetih kad je bio slobodan uvoz vozila na cesti vidjeti ficu ,wartburga i kojekakve "sigurne" pile bila je prava rijetkost. Danas ih se sve vise cupa iz kojekakvih stagljeva i slaze. Zahvaljujuci vladinoj zelji da se pomladi vozni park u hrvata ,"malo sutra".
    Recimo u toj europi kojoj tezimo redovito se mijeri trenje asfalta na prometnicama nekakvim cudnim kamionom i
    nezadovoljavajuci dio se odmah presvlaci novim grubm slojem.
    Sta bi taj kamion imo posla kod nas!!
    Dakle o nasim cestama sve znamo samo me zanima koga tuziti za sve te amortizere ,felge i gume koje s×××××o.
    Bez obzira na sva ogranicenja i kazne ljudi ce se i dalje razbijati a uzroci mogu biti svakojaki stavise mislim da danas svi mi najvise radimo prekrsaje dok smo nervozni ili pod nekakvim stresom a ako se zakon realizira bit ce jos vise stresa ,ljutnje ali ne i sigurnosti.

  10. #35
    ankica
    Guest
    calibra

    ti fakat postavljas dvostruke standarde ma o cemu da je rijec

    na ovoj stranici govoris o vozackoj kulturi i o tome da je razmak izmedu vozila stvar zdravog razuma i onda......

    .....nakon tri posta kazes da si se nalijepio tom tipu na metar sa dugim svijetlima i vozio tako 150 na sat!?

    komentar?nepotreban!

  11. #36
    zalutali
    Guest
    da, i još se čudi novim kaznama!Pa radi takvih i jesu takve kazne!

  12. #37
    alfa099
    Guest
    Gle, Calibra. Da nije žalosno, bilo bi smješno! Jako mi je žao kaj nećeš doći na kavu, jer bi se stvarno htio slikat s tobom! I tvojom Calibrom! I sve si mi više drag. Tvoje postove čitam prije spavanja djeci, već si dio naše obitelji! A s obzirom da ti posao (od starog) dobro ide, mogao bi nekaj odvojit za stipendiranje propalog auto novinara!

  13. #38
    Calibra Zender
    Guest
    Ankica
    Kakve veze ima moja vožnja s onim kako bi treblo biti? Zadnje dvije godine nemam niti jednu kaznu, dakle dosta sam discipliniran. A isto ko i svi vi tu i tamo brže potegnem i prekoračim brzinu. I to je sve! A vi papci ste skočili ko hijene samo zato što svoje ×××××rije ne napišete nego prešutite da bi mogli popovati ovdje na forumu.

    A da si toliko inteligentan ne bi shvatio post bukvalno nego bi malo razmislio i onda odgovorio.
    Sad idi sjedni u auto i provozaj se po Zagrebu, oličenju vozačke kulture, kojeg si i ti dio pa gledaj kako svi oko tebe (zajedno s tobom) voze. Svi ste nabijeni jedni na druge, nema šanse da nekog propustite iz sporedne da se uključi na glavnu, ubacujete se iz trake u traku ko da ste sami na cesti. Ali zato dođete na forum i ××××te tek toliko da vas se čuje!

    Kad kreten vozi na mom štosdemferu, onda vozim i ja na njegovom da vidi kako ti izgleda. I takvu vožnju ne prakticiram svakodnevno, ali isto tako ne podosim da mi parkira na repu neki lokalni papak.

    Anikca, znači po tvojem ja uopće nemam pravo glasa na ovoj temi jer tu i tamo brže potegnem? Pa daj molim te! Ti očito imaš dvostruke standarde!

    Ako moja vožnja toliko odskače od vaše, zašto ja imam samo 2 kaznena boda (koja su već vjerojatno istekla), a ima ovdje ljudi i sa 6 bodova? Izgleda da sam ja tu mila majka prema vama. Samo što vi šutite, a mene nije sram reći gdi za×××××!

  14. #39
    Calibra Zender
    Guest
    A više manje počeli ste svi srati na ovom forumu, kao da ste nevina dječica!

    A ti Alfa ×××, ti bolje šuti. Tu se kurčiš s tuniranim autima i onda još nešto mudruješ! Pa tko tunira bez veze, tek toliko? Tunirao si ga da se tjeraš po gradu! Ti si ovdje zadnji koji ima pravo glasa. Baš bih želio vidjeti tebe na cesti i tvoj stil vožnje!

    Koliko si kazni platio zadnje 2 godine dragi playboyu?

  15. #40
    alfa099
    Guest
    NIJEDNU! Ja sam ti velka faca, znaš ono, poznaš važne ljude, svi tebe znaju, znaš di je murja, imaš sve naprave u autu! A to da divljam, istina. Nikad se ne vežem, ali nikad nisam nikog niti ogrebao. Mene su nekoliko puta bubnuli, i to kas sam stajao a ja nikog nikad. To ti je talenat za vožnju, dragi Calibra, to ti tata nemre kupit! Ili imaš ili nemaš, ko velki pimpek! ) ) ) ) ) ) ) ) )

  16. #41
    Ja, Alenko
    Guest
    izgleda da je još jedan puko totale !

  17. #42
    alfa099
    Guest
    jebali vas drotovi! Neka žene papke i neka ih gule!

  18. #43
    Calibra Zender
    Guest
    Alfa ×××
    Ti si jedan, nažalost, običan presrator, umišljena veličina. Spusti se iz oblaka u običan narod.

    Pravi si primjer zagrebačkog frajerčića. Glumi da je nešto s tuniranim autom, još nabacuje u njega svakave audio perverzije jer mu je pimpač mali, a žena mu doma kljuca mozak. Ali kad sjedne i stočetrdesetpeticu onda je on gazda!

    BTW, stavrno si primjer pravog tate i obiteljskog čovjeka, nema ti ravna! Još malo kad ti kćer poraste i počne mislit svojom glavom, nećeš je više imati snage u oči pogledati.

    Tužna si ti mizerija! Čini se da si neki balavac koji tu na forumu gruva svakakve gluposti!

  19. #44
    alfa099
    Guest
    Kako si me samo provalio, Calibra! Jel ti to studiraš psihologiju? Ti si stvarno genijalac! Idem sad na kavu, i zapalit si pljugu, jer si me stvarno uzdrmao! Moj ego je u komi... plače mi se...

  20. #45
    ankica
    Guest
    a joooooj,fakat ne znam calibra,kaj vise da ti kazem.

    ja nis nisam rekao samo sam prepisao kaj si ti napisao i dodao'bez komentara"

    mislim da si se ti malo zaletio s izjavama pa ti je bed

    ali ja te uopce nisam vrijedao,za razliku od tebe koji si odmah poceo po mojoj inteligenciji

    sorry kaj sam te doslovno shvatio,od sada tvoje postove citam izmedu redova

    kad napises da ti auto ima 150 ks,ja to nebum doslovno shvatio pa bum pretpostavio da ima 100.......itd

    inace,ja zivim vani a ne u zg,ali vidim da imas kompleks zagreba,ali proci ce kad narastes(kolko si rekao da imas,22g?)..........to je tolki grad u kojem ima toliko razlicitih vozaca a ti banaliziras

    ko da ja kazem slavonci(istrani,pslicani,hercegovci) su..........ovakvi,onakvi vozaci......

    a ako si takav vozac koji se ide inatiti i vracati istom mjerom,onda nam i trebaju ovakvi zajebani zakoni


  21. #46
    ankica
    Guest
    i mislim da nemam dvostruke standarde

    nisam savrsen,radim greske i prekrsaje u prometu......

    i zato i jesam protiv ovih striktnih zakona(kojih se necu pridrzavat ionak......vozicu ko i do sada.........pa nemrem si priustit 7 sati do splita vozeci po propisima)

  22. #47
    ankica
    Guest
    alfa×××,ti mi zvucih ko neki zreliji tip..........mi smo rijetka starija skvadra ovdje?

  23. #48
    exclusive
    Guest
    Niste jedina starija škvadra. Ja imam 42 kuke. Svaki dan pratim forum, volim aute, puno sam ih vozio. Po godinama vidite da imam već skoro odrasle klince. Što se tiće novog zakona, ako ove postrožene mjere spase samo jedan mladi život ispunile su svoju zadaću.

  24. #49
    HF INT
    Guest
    Nemojte mi Calibrica zezat,decko ima mota.

  25. #50
    Murko u zoološkom
    Guest
    Onda nek on mota.

Slične teme

  1. pitam vas pitam šta ima dobrog u osijeku
    By mare 5 in forum Osijek i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-02-2007, 11:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •