Stranica 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikazujem rezultate 201 do 214 od 214

Tema: ponukan vjestima pitam se dal je živjet prekršaj

  1. #201
    foxx
    Guest
    nije sramota suljo.....
    da ti pomognem zadnja svjetla okrugla gume u seriji 205/55 16"

  2. #202
    suljo
    Guest
    to nagovjestuje nesto opako,ma i ne mora biti

  3. #203
    foxx
    Guest
    nije opako...sasvim normalan auto s 5 vrata..a košta puno manje od audija...a šije ga u klasi..

  4. #204
    Delta
    Guest
    Calibra
    Mala ispravka i pomoc.
    BJ-Đurđevac-Našice-Osijek=194 km
    Vž-Osijek=237 km
    Bolje ti je ići Slatina-Miholjac-Valpovo dulje su ravnice nema toliko policije i kamiona. Probaj tuda.
    Inače dionica Vž- Koprivnica nije baš zgodna za voziti možda što rijetko idem tuda.
    Mogli bi na forumu o pojedinim dionicama i stalnim mijestima patrola ovisi tko koju bolje pozna.

  5. #205
    lepi
    Guest
    da dobra tema to za radare,neka svako pise sta zna i gdje zna da ih ima

  6. #206
    Calibra Zender
    Guest
    Delta
    Dužina dionica je iz Microsoft Autoroute. Ne vjerujem da je kriva. A i moja računica u automobilu pokazuje otprilike iste brojke. Ali da ne cjepidlačimo, sve je to tu negdje, kilometar simo-tamo.

    Kažeš: "Slatina-Miholjac-Valpovo "

    A ja sam rekao: "Varaždin-Koprivnica-Đurđevac-Virovitica-Slatina-Donji Miholjac-Osijek"

    Jedino je izostavljeno Valpovo, ali to se u mojoj dionici podrazumijeva. Valjda si previdio. Ne idem preko Našica. Više je sela, više drotova, manje ravnica. Pa od Slatine preko Miholjca tek počinju prave kilometarske ravnice.
    Jedino je frka na ulasku u Miholjac odnosno zadnji ravni komad prije Miholjca. Tu stoje na 2 mjesta. Prvo kod onog malog mostića s desne strane, a onda i na onom skretanju lijevo (kad pičiš za Osijek) gdje je dodana treća traka za skretanje.
    Točno tu sam u gluho doba noći putovao za Osijek s ekipom s faksa još u Vectri A. Na brzinomjeru je pokazivalo 180 km/h (malo više nego je vjerojatno bilo) i preletih pokraj drotova. Jedva sam ih registrirao krajičkom oka. Samo sam gledao u retrovizor kad će rotirka za nama, srce mi je bilo u peti. Očito su ili spavali ili nisu mjerili brzinu jer nisu krenuli za nama. Od onda više tamo nikad ne vozim preko 100 km/h.

    Dobro si primetio za VŽ-Koprivnica. Pakleni komad za bržu vožnju. Ograničenja stroga, selo na selu, nema duljih nenaseljenih dijelova, policija može biti na svakom koraku. I zato je isto velikih 100 km/h u prosjeku.

  7. #207
    TRANS AM
    Guest
    da se nadovežem,

    ne mislim biti Calibrin odvjetnik, niti glasnogovornik. Ali poznajući cestu kojom vozi za Osijek (nije to autocesta kojom većina škvadre, koja se uključila u raspravu o ovoj teme, putuje) moram spomenuti da mu je vrijeme hebeno dobro. Često sam zbog posla putovao tom cestom (pogotovo ovim zeznutijim dijelom dionice, do Virovitice). Cesta je dosta otvorena za agresivnu vožnju (ako je čovjek pozna), ali selo do sela, ograničenja, kamioni, traktori, biciklisti, drotovi...

    No, bez obzira, mislim da je cilj ove igre: "Stiči u jednom komadu i bez sankcija"!

  8. #208
    bullit
    Guest
    OK, isprika onda. Ja sam mislio da je rijec o auto putu. Tu cestu ne znam. Mi palimo danas opet na Pag s novom GTV-jkom,ko hoce nek se pridruzi.Furamo bez rizika, jer nije cilj obaranje rekorda, nego sto brze stici bez ugrozavanja bilo koga, a posebno sebe.A nedjeljom ujutro nema prometa, cesta je super za ganjati se, pa ko voli nek izvoli.
    Provod za weekend, i jos ganjanje, kaj mozes vise traziti?

  9. #209
    Calibra Zender
    Guest
    Hvala Trans Am na potvrdi.
    Bullit, isprika uvažena!

  10. #210
    Delta
    Guest
    Calibra imas pravo moj previd.
    A i policija je baš tamo dobro ukopana vjerojatno i auto ostavljaj preko noći pa odu spavat doma. Zato te nisu ni skužili. Uvijek kad prolazim imaju žrtvu Zg tablica.

  11. #211
    Calibra Zender
    Guest
    A to kaj veliš za ZG tablice. Tak je svugdje, drotovi su gamad. Prvo love strane rege, a onda tek domaće.
    Isto i komunalni redar. Stoji nas 5, 6 sparkano jedan kraj drugog u Osijeku. Moj auto jedini si VŽ regama i u sredini i eto 500 Kuna piše redar jer sam parkirao na "zelenoj površini" (a kad sam bio izašao iz auta zagazio sam doslovno u blato do gležnja, ali šta ćeš nije tu označen parking). Ja baš dolazim i pitam ga kako to da je meni napisao, a ostalima ništa? Veli da ide redom i da će sad ostalima. Koji red? Pa moj je auto bio u sredini! I uzmem kaznu i polako odlazim, okrenem se i ode i on! Majku mu hebem lopovsku. To je bilo još na prvoj godini faksa, tu su me dosta koštali.

    Isto prije malo više 2 godine (sad su mi se već ti bodovi obrisali) idem doma iz Osijeka i na ulasku u Podravsku Moslavinu je duuuga ravnica po kojoj svi piče preko 100, 120 km/h. Ali onda dolazi tabla s imenom sela, ali ravni dio još traje nekih 100, 150 metara (slobodna procjena) do prvog lijevog oštrijeg zavoja. I prije sela pustim gas i brzina pada, ali ne dovoljno jer od table je ograničenje 50, a drotovi stoje u selu iza zavoja i baš čekaju takve koji ne koče odmah na ograničenje nego puste auto da sam uspori. A to usporenje nije dovoljno i eto radara i eto 200 Kuna i kazneni. Naravno takve kazne ne plaćam nego se bodovi poduplaju (1 postane 2) i čekam da prijeđe 2 godineda se obriše.
    Sve u svemu, ako netko tamo putuje nek pripazi jer im je ona odlična zamka za one koji ne znaju.

  12. #212
    q10
    Guest
    bez brige calibra jebu nas sve podjednako i to je problem )

  13. #213
    alfa099
    Guest
    Kupite Laser Jammer. Kupite ga od mene, prodajem onaj sa 145-ce! 350 eura!

  14. #214
    Calibra Zender
    Guest
    Pa jel možda ne šljaka kak bi trebao? Stavi ga na GTV!

Slične teme

  1. pitam vas pitam šta ima dobrog u osijeku
    By mare 5 in forum Osijek i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-02-2007, 11:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •