Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 214

Tema: ponukan vjestima pitam se dal je živjet prekršaj

  1. #1
    q10
    Guest
    očaj hrvatske politike u prometu

    znam da se mnogi s menom ne slažu za marke i kvalitetu automobila


    ali mislim da prijedlog novog zakona treba jednostavno završit u smeču

    ustanimo svi protiv ovih ludosti hvala.

  2. #2
    Braa
    Guest
    Calibra udri temelje ovom zakonu, na tebe je red!

  3. #3
    Calibra Zender
    Guest
    Bogami, ako me nešto financijski dotuče, to bude novi zakon. Jesu to čudo već izglasali po brzom postupku ili?

    Zadnjih godinu i pol ne platih niti jedne kazne, da čovjek ne povjeruje. Sreća me dosta služi. Sad bi mi negdje trebalo obrisati 2 kaznena, napunile se dvije godine znači od zadnje kazne! Trebao bih nazvati onaj 060 broj i provjeriti. Istina, jedno vrijeme sam bio bez auta. Ali relativno kratko.

    Ali ovo su fakat bedastoće. 600 Kuna za prekršaj u naselju između 10 i 30 km/h.
    Neke stvari možda treba oštrije sankcionirati, recimo pijanstvo i divljaštvo na cesti. Nije niti loš prijedlog da se i razgovor mobitelom u vožnji kažnjava. Ali opet, treba kazne prilagoditi našim uvjetima. Pa zar nije pretjerano 600 Kuna za 15-tak km/h prekršaja? Pa postali budemo policijska država. A zamislite samo kad pošalju van sve patrole, jer love u proračunu nikad dosta. Pa ne dao ti Bog da te negdje zaustave u prekršaju, ogulit će ti kožu. Nije mi jasno ko je napisao taj zakon? Jesu to možda prepisali nečiji, samo preveli i kazne preračunali u Kune? Možda je to stari austrijski zakon pa su kazne bile pisane još u Šilinzima pa su krelci mislili da su to Euri? I krivo preračunali?
    Pa jel znaju oni da u Europi imaju višestruko veće plaće, pa i mogu plaćati takve kazne?!?

    Na ovakve stvari, ako prođu sabor, a budu ziher jer ih koalicija predlaže (ako već nije prošlo, jer danas ne vidjeh vijesti) i za njih glasa, jednostavno mora se reagirati. Izgleda da bude potrebno organizirati nekakvu udrugu vozača hrvatske pa da to ima nekakvog efekta. Na ovakve fašističke zakone treba ipak eragirati, probati se boriti protiv toga. Samo kako? Blokirati ceste? Kome? Nama samima! Ili granične prijelaze u š×××× sezone? A onda opet sami sebi štetimo. Ali nešto se napraviti mora. Previše harača uzimaju već na davanjima kroz trošarinu, carinu, porez, gorivo, cestarine,...

  4. #4
    q10
    Guest
    bara ovo nije zajebancija sutra češ trebat tri plače da platiš kazne uz jednu koji trošiš na jeftino gorivo

    najviše me iznenađuje uvođenje zatvorske kazne za prekršaje u prometu
    a zločinci koji pokradu banke dobivaju odštete za duševnu bol jer su javno proglašeni lopovima

    da oprostite prijatelji ako ja vozim 65 km\h i na××××× za 500kn a netko pokrade banku i ništa onda ×××ך i vladu i precjednika i sustav hvala.......

    no to nije sve još bum se uz djete moral vozit u disko ×××× ti to

    ako je to demokracija onda šta je feudalno društo

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Joj ljudi sad ćete me popljuvat, ali neka. U osnovi se slažem sa svim prijedlozima zakona, ALI uz uvjet da se ograničenja brzine stave u realne okvire. Na Slavonskoj (aveniji) bi se bez problema moglo staviti ograničenje od 90 ili 100 km/h, a ne sadašnjih 70. Slično je i na drugim prometnicama. Kada ograničenja bubud realna, onda će i visoke kazne biti opravdane (na vidima razloga da se natko uz ograničenje 100km/h na Slavonskoj vozi 120). Za redovite pijance bi čak uveo i mehanizam trajnog oduzimanja dozvole. Nadalje uveo bi i sistem da svaki potnecijalni vozač ima pravo 4 puta pristupati ispitu vožnje (nisu svi rođeni da voze). Više mi se sviđao prijedlog zakona po kojem su novopečenim vozačima trebali staviti određena ograničenja (vožnji X% ispod ograničenja brzine, dozvoljena kol. alkohola 0 promila itd.) od ovih novo predloženih (stvarno mi je glupo da starci se moraju voziti sa djecom do diska, po curu/dečka, na tulum...). Nijbolje od svega čini mi se plačanje kazni ovisno o primanjima (mada će tu sigurno biti malverzacija tipa-vozim Ferrari, a zarađujem 2000kn mjesečno jer je ostalo neprijavljeno), pa onda neka oni sa 2000 kn plate 200kn kazne, a oni sa 20 000 2000 kuna kazne. Jer kaj nekom tko zarađuje 20 000 znači 200 kn manje!?

  6. #6
    alfist_zg
    Guest
    q10,
    ja se s tobom ne slazem u vezi marki auta, ali s ovim se skroz slazem...
    ovo je totalna idiotarija...mislim , dovoljno sam se izivcirao jos dok sam prvi put cuo za to , pa jednostavno nisam sad u stanju napisati par normalnih rijeci na tu temu...kad se malo ohladim i ispusem , napisat cu nesto normalno.

  7. #7
    Calibra Zender
    Guest
    Pa koji se vrag dešava s policijom? Danas po noći putujem iz Osijeka doma. Na cesti je bilo 7 patrola putem. Sa 4 sam se mimoišao na cesti, 2 su zaustavljale (na odvojenim mjestima), a jedna je rješavala saobraćajku u selu prije Ludbrega, Cvetkovec ili tako nešto. Razbio se neki s Polom, bio je na boku, baš su ga okretali na kotače kad sam naišao.
    Ali 7 patrola u četvrtak između 23.00. i 1.00. Katastrofa!

  8. #8
    mc
    Guest
    E, drustvo, pljujte me ali moram ovo napisati. Zar zaista mislite da su povecali kazne samo da bi se mogli izivljavati na neduznim vozacima i zar je opet doslo do toga da na policiju gledamo kao na narodnog neprijatelja. Kao prvo, broj nesreca je daleko veci od prihvatljivog. Drugo, svaka normalna osoba se u prometu zeli osjecati sigurno i bez straha da ce netko nanijeti stetu njenom zdravlju ili imovini - autu. Ti ljudi, koji placanjem poreza financiraju policiju i organe vlasti, ocekuju od istih da ih zastite kako god znaju od prometnih nesreca. Najprihvatljivije rjesenje, koje bi svi objerucke prihvatili bi bila rekonstrukcija prometne infrastrukture. Drugim rijecim, najbolje bi bilo kada bi ceste bile takve da se covjek po njima moze voziti brzo i sigurno. Na zalost, osim sto to zahtjeva sredstva kakva, vecina zemalja nema (a nasa pogotovo), to u mnogim slucajevima ne bi ni bilo izvedivo. I tako, policiji ne preostaje drugo nego da raznim ogranicenjima i zabranama pokusa kontrolirati one koji sami nisu u stanju svesti svoju voznju na razumne okvire. Naravno, postoji jedan broj ljudi kojima su ogranicenja prestroga i koji su u stanju voziti brze (i telefonirati u voznji…) i pri tom biti apsolutno sigurni za sebe i druge. Po vasim reakcijama bi rekao da medju vama ima takvih (izuzimaju se ovi koji se hvale nesrecama), a i sam cesto prekoracujem brzinu, ali na nacin da nikad nisam prouzrocio nesrecu niti bio blizu tome. Medjutim, postoji veliki broj ljudi koji su toliko neodgovorni i/ili nesposobni u voznji kojima vjerojatno ni vrlo stroge kazne nisu dovoljne da ih se obuzda. Idealno bi bilo kada bi na cestama sve bilo prepusteno slobodnoj procjeni vozaca i kada bi vozaci bili dovoljno pametni i samodisciplinirani da ne rade gluposti. Buduci da se zakoni ne mogu raditi selektivno prema individualnim sposobnostima vozaca, vec prema nekakvim prosjecnim sposobnostima i samoodgovornosti, mozemo zakljuciti da je strogoca zakona obrnuto proporcionalna tim parametrima. Zato, nemojmo pljuvati zakone, vec sve vecu nekulturu vozaca koji su nam oduzeli pravo da se vozimo normalno. Zato, kada procitate u crnoj kronici o idiotu koji je sa 120 km/h na Ljubljanskoj prosao kroz crveno i usmrtio mladi bracni par sa djetetom, sjetite se da zbog njega i njemu slicnih, a ne zbog hira policije morate tamo voziti 70 km/h i da ste zbog njega na istom mjestu prosli tjedan morali platiti 600 kn kazne jer ste se vozili 85 km/h (iako je ta brzina sasvim ok za tu cestu).
    Ako vas sto tjesi, ni u ostatku Europe nije puno bolje, a zakoni su jos strozi od nasih i ako ih usporedimo mozemo doci do zakljucka da smo jos uvijek puno liberalniji od mnogih zemalja. Za primjer, pogledajte kako Madjari voze na nasim cestama – k’o po spagici.

  9. #9
    Pentium 4
    Guest
    Ama, izgleda samo ovaj covjek mc ovdje na forumu ima pameti, ovo ostalo izgleda nazalost mlado, mlado, mlado...da ne koristim stroziji pridjev.

  10. #10
    Ili
    Guest
    sam sebe hvalisa

  11. #11
    Calibra Zender
    Guest
    Pentium 4
    Prvo ti moram reći da baciš tu kantu od Intela i staviš jeftiniji, ali brži AMD.

    A onda ti se jednostavno mora odgovoriti na ovo indirektno vrijeđanje svih nas koji smo se u forum javili s drugačijim mišljenjem od tvojeg.

    Kazne su preoštre, a to ćeš tek shvatiti kad te oderu na cesti 600 Kuna, pripišu još koji bod za puževo prekoračenje od 15-tak km/h!
    Na taj način ne uvodi se red na ceste, nego se trenira strogoća. Kazne niti sada nisu bile male pa je čak apsurdno povećanje za manje prekršaje. Onaj tko vozi 15-tak km/h preko limita ne ugrožava nikoga. Zašto? Prvo zato jer ograničenja nisu realno postavljena. A drugo zato jer je to premalo da ne bi stigao reagirati.
    Kazne bi trebale progresivno rasti, po principu ko radi veće ×××××rije i ima više neka i plati više. Treba oštrije kazniti divljanja po cesti, znači veća prekoračenja debelo naplatiti. Treba isto tako oštro sankcionirati pijance za volanom.
    I mobitelaše isto treba kažnjavati. Eto, već sam napisao da sam jučer u nekom selu prije Ludbrega, mislim Cvetkovec, naišao na nesreću. Na lijevom boku totalno rasturen Polo, a onda me u samom Ludbregu zaustavila policija (na pištolju mi bila brzina 52 km/h) pa sam ih pitao šta se gore bilo desilo. Neki tip razgovarao na mobitel i izgubio kontrolu nad vozilom. Auto je rasturen totalno, ali veli policajac da nema teže ozlijeđenih. Imao je tip sreće. A šta da sam ja naišao kojih pola sata prije? Taj mulac s mobitelom bi i mene pokosio! I bilo kog ko je mogao naići! A i debelo je on prekoračio brzinu kad se tako slupao i okrenuo na bok. Takve ubojice treba kažnjavati.
    Dakle, treba ekstreme debelo kažnjavati, a kazne za "sitnije" prekršaje treba ostaviti na trenutačnom nivou. Jer, stvarno su dosta visoke! Ne možemo mi imato kazne ko razvijeni zapad, kad nam niti plaće nisu na njihovom nivou.

    Samo mi reci Pentium da ti ne prekoračuješ brzinu! Reci da ne prekoračiš za sitnih 15-tak km/h i misliš kako to nije ništa! Nikad nisi telefonirao u vožnji? Možda i malo ponekad previše popio?

    A jeste li čuli tek glupost kako će u slučaju da u roku 48 sati ne platite kaznu, policija imati pravo oduzeti vam auto tako dugo dok ne platite kaznu? Pa imovina je svetinja!!! Tu se debelo zadire u ljudska prava!

    ŽIVJELA POLICIJSKA DRŽAVA!

  12. #12
    sepra
    Guest
    Ja često putujem na relaciji Zagreb - Dubrovnik, svaki put je umijeće proći sve policijske busije. Jednom prilikom sam ih nabrojao 11!! Stvarno pokušavam ne prekoračivati brzinu više od 15-tak km\h ali pička mu materina moram ja i doći do tog Dubrovnika u jednom danu. Naravno to plava smeća koja se na×××× negdje oko Slunja, Gračaca i sličnih oaza ne zanima. Otkad sam se zaposlio zaradio sam 6 bodova.

  13. #13
    Pentium 4
    Guest
    Calibra, Calibra u svemu te moram uciti pa i u racunarima, eh, boze moj boze.. al neka, nije mi zao ovaj put.
    Pazi: Intel ti je Mercedes a tvoj AMD vjerovatno1600 hz je Opel calibra, pa ti vidi.

    Najvaznije:Ako ti je fax modem, SVGA card i ne daj boze taj AMD on board(integrisan) PUSIS GA, ZESTOKO.
    eh eto toliko za danas djeco, uradite domaci sutra ispitujem!.....

  14. #14
    ajatolah
    Guest
    Mene samo zanima sto ce biti kada ljudi pocnu bjezati od policije (kao nas voljeni bivsi gradonacelnik) kako bi izbjegli kazne.
    Zanima me kako ce to povecati sigurnost na cestama?
    Jos nesto - likovi o kojima citate u crnoj kronici nisu ljudi koji se voze 10-15 km/h viska nego uljecu po zavojima sa 150, imaju 3 promila u krvi i sl.
    I sto ce biti sa novim vozacima koji nece voziti dok ne budu mogli voziti bez pratnje? Zar stvarno netko misli da ce takvi nakon toga biti bolji vozaci kada zaborave i ono nesto sitno sto ih nauce u vozackoj skoli?

  15. #15
    Calibra Zender
    Guest
    Pentium
    Ma uči si ti... Da ne budem prost. Samo se ti furaj na Intelovo precijenjeno ruglo. U svim nezavisnim testovima AMD nižeg takta pere Intel. A to što si ti najobčiniji snob i patiš na marku, e to je već tvoj problem! Neznanje i marka se plaća, HEHE!
    Uostalom, vidi se iz pisanja da si neki Srbin. Šta se ti imaš mješati u stranu državu, šta te boli k...c za vanjsku politiku?

    Hasta la vista SNOBE!

  16. #16
    mc
    Guest
    Calibra, kazna postaje kazna tek onda kada je covjek dozivi kao previsoku. Dok god mislis kako si mozes priustiti da platis kaznu i nastavis dalje krsiti zakon, dotle to sve nema smisla...

  17. #17
    ajatolah
    Guest
    mc - kad kazna postane neprimjerena, onda se gubi efekt.
    Zato se i svi u ovoj drzavi voze 10-15 km brze nego je dozvoljeno jer su ogranicenja besmislena u vecini slucajeva.
    Tako se gube kriteriji, pa ni oni koji se voze preko 100 km/h posred grada ne izgledaju vise kao ludjaci, vec su eto "malo brze vozili" sto je tak i tak normalno.
    Ako hoces napraviti razliku izmedju onih koji krse zakon i onih drugih, tada ti i zakoni moraju biti smisleni. Besmislenim zakonima i drasticnim kaznjavanjem sitnijih prekrsaja se postize jedino to da ljudi pocnu gubiti povjerenje u zakonodavstvo, sudovi (i ostatak sistema) se zatrpavaju besmislenim slucajevima, a ×××××× koje su uistinu opasne postaju heroji.

  18. #18
    Calibra Zender
    Guest
    Ajatolah
    Tako je, imaš sve pohvale. Jer se stvarno postavlja pitanje smislenosti tog novog zakona.
    Treba realno ocijeniti opasnost svih vrsta prekršaja i tome prilagoditi zakonodavstvo. Prekršaj od 15-tak km/h vjerujem nije nikog ubio ili tako nešto. Ali zato prekoračenje od 50, 60 ili više km/h odnosno par promila sigurno je.
    Dakle, treba napraviti malo bolji zakon koji će sa raznih aspekata gledati na bit stvari, a to je smanjenje nesreća, pogotovo s fatalnim ishodima.

    A svakako treba pozdraviti gubljenje samo nekih kategorija, dakle kad recimo profesionalni šofer u svom osobno autu napravi prekršaj za oduzimanje vozačke (puna crta, crveno,...) da mu bude oduzeta samo B kategorija. Jer je besmisleno da mu oduzmu i C i E i da popuši otkaz u firmi!

  19. #19
    mc
    Guest
    Slazem se ja s tim da su na mnogim mjestima ogranicenja prestroga, a to i dokazujem umjerenim krsenjem istih. Uzmimo primjer Ljubljanske avenije u Zagrebu. Dozvoljena brzina je na dobrom dijelu 70 km/h. Svi znamo da se tamo moze voziti i puno brze - recimo da stavimo ogranicenje na 90 km/h. 90 15 km/h (koliko uzimas kao nesto sto bi trebalo tolerirati) moze voziti bilo koji auto ali...
    1. je potreban veci razmak izmedju vozila,
    2. u slucaju gasenja semafora jedan yugo nema sanse da se zaustavi na vrijeme, pa vozaci takvih vozila moraju biti svjesni nedostataka takvog vozila i voziti sporije,
    3. u slucaju kise i snijega brzinu treba smanjiti prema potrebi...
    Ima tu jos dosta parametara koje, na zalost, prosjecan vozac nije u stanju sam kontrolirati. Dokaz - pogledaj koliko se sudara desilo u zadnja tri dana kada je padala kisa. Policija je preko radija molila ljude da prilagode brzinu uvjetima na cesti jer se dogodilo uzasno puno lancanih sudara. I to uz ogranicenje od samo 70 km/h. Pa zar to nije zalosno. Nekim ljudima ocito mozak nije u stanju procesuirati veci broj ulaznih varijabli, pa im zato i ne mozes dati slobodu odlucivanja jer oni za takvo sto nisu sposobni.
    Sto se tice ovih ekstrema koji rade teske nesrece, slazem se da bi takve trebalo kaznjavati puno stroze nego nas sitne prekrsitelje, ali kako napraviti prevenciju da do toga ne bi ni doslo. Mislim da niti jedna zemlja u svijetu nije uspjela iskorijeniti takve bez da je svima nametnula strogocu. Pogledajte samo koliko je zemalja potpuno zabranila alkohol, mobitele..., provozajte se pored Balatona, pa cete vidjeti sto znace kontrole brzine i koliko ce vas kostati brza voznja, probajte u Sloveniji brzo voziti... Cuo sam da se i po USA ljudi voze disciplinirano kao ovce... U Ukrajini postoji samo jedna cesta na kojoj se smije voziti 100 km/h (20 km od Kijeva do aerodroma). Sve u svemu, ipak nam nije bilo ni tako lose.
    Ponovit cu jos jednom - kada bi svi znali pametno prilagoditi brzinu, ogranicenja ne bi ni postojala. Ako je netko cuo za primjer prometnih zakona koji ne sputavaju ljude, a uspjesni su u prevenciji udesa - neka to predlozi nasim plavcima...

  20. #20
    ajatolah
    Guest
    Nebih znao za Ukrajinu i SAD, ali cesta pored Balatona prolazi kroz naselja (isto kao magistrala kod nas) i cist je normalno da imas takvo ogranicenje u takvoj situaciji.
    Sto se kise tice - u vrijeme kada sam ja polagao vozacki (prije kojih 14-15 godina) u zakonu je lijepo pisalo da si kriv ako ne prilagodis razmak i brzinu uvjetima na cesti. Ne treba ti ogranicenje za to. Ako puknes nekog zato kaj nemres zakociti, ocito si vozio prebrzo (i podlijezes kazni za voznju neprilagodjenu uvjetima).
    Ako sada krenemo postavljati ogranicenja tako da su ceste sigurne u svim uvjetima, onda cemo zavrsiti sa ogranicenjima od 20-30 km/h jer po kisi i ta brzina moze biti too much. Alternativa je uvesti zakon po kojem ti je ogranicenje automatski 50% nize ako su klimatski uvjeti ovakvi ili onakvi.
    Ja se samo bojim da ce se zavrsiti sa ovim zakonima isto kao i sa kontrolom troskova gdje npr vise ne mozes skvadri u firmi naruciti sokove ili pizzu na racun firme kada ostanu raditi prekovremeno ili je neka frka jer neki tamo tipovi pronevjere milijarde. Sad svi laziraju racune, muljaju i sl, a kriminalci i dalje okrecu milijarde i umjesto da se drzava bavi tim likovima koji fakat muljaju na porezu, maltretira cijelokupno pucanstvo.
    Ne placamo mi porez da bi nas oni maltretirali nego da bi ucinili ceste sigurnima i iskorijenili kriminal.

  21. #21
    HF INT
    Guest
    Slažem se s tim da se prebrza vožnje kažnjava,alkoholizirani također,pa i mobiteli,ali ovo je totalno policijska država i dobro je rekao Calibra da je imovina svetinja,po zakonu policajac vem ne smije niti pitati da otvorite auto da ga pogleda,osim ako ima nalog,to je privatno vlasništvo i osim napisanog naloga niste mu dužni dozvoliti da vam pregleda auto,druga strana priče,probajte mu reć da mu to ne dozvoljavatejer imate potpuno pravo,pokupit će vas u stanicu i gnjavit satima.Na koju foru se može oduzeti auto ako se kazna ne plati?Pa to je totalno suprotno od zakona?Pa čovjek se zapita čemu sve to kad država otvoreno po×××× zakon koji je sam donijela.Ne znam ni zašto uopće studiram pravo,kad dobijem diplomu mogu je zapalit,ionako ništa sve to skupa ne vrijedi,diktatorska država,jedina razlika je u tome šta ima više diktatora,nije samo jedan nego su svi i svi kradu za svoj žep a za bogece ko mi ih boli oba stvar.Kad ih smjene oni će već bit debelo bogati.

  22. #22
    HF INT
    Guest
    Možete li zamislit špicu sezone,8 mjesec,vruće,Crikvenica krcata turista,šta stranih šta domaćih,kafići puni,oko 1:30,dolazi nekoliko patrola ko ludi,u najmanju ruku pomisliš da je u centu grada teroristički napad,a ×××××× zatvaraju kafiće,legitimiraju ljude,ma mislim užas jedan,ljudi koji su izvana samo se prečuđavaju,ne mogu to ni zamislit,kao da je policijski sat.
    I nek mi netko kaže dal je to normalno,pa to je policijska država da ne može bit gore,legitimiraju ljude na plaži,ma kažem vam,možeš sjest i plakat od muke.

  23. #23
    Calibra Zender
    Guest
    Sa nerealnim ograničenjima brzine se slažem, ali..
    Mislim da si sada dosta zastranio. Neke stvari koje si iznio jednostavno ne opravdavaju tako restriktivan zakon.

    Kada smo kod loših uvjeta na cesti kao što su kiša, snijeg, poledica, mislim da nema smisla nekakvim zakonom regulirati tipa 50% smanjenje brzine. Čovjek mora imati jednostavno toliko zdrave pameti pa da sam prikoči. A ako za to nije sposoban, a što nesreće pokazuju onda je tu zakon koji to i sankcionira. Kraj priče.

    Razmak između vozila koji je u pravilu premali isto je stvar zdravog razuma.(jučer mi se u Virovitici neki lokalni Schumacher s Ventom TDI vozio toliko blizu da u retrovizoru nisam niti prednja svjetla od Venta vidio. Ali ima i tu lijeka, daš desni žmigavac, prikočiš i nek ide). Svatko normalan će se u bilo kakvim uvjetima na cesti voziti toliko daleko ili blizu koliko brzo može stati.

    Ali to su sve stvari koje nemaju veze s ograničenjem brzine. Bilo da je ograničenje 50 ili 100 km/h ljudi će se isto voziti. Tu je riječ o vozačkoj kulturi koja ja na vrlo niskom nivou. A možda čak i o lošoj edukaciji, neki vjerojatno nisu niti svjesni koliki su to rizici. Pogotovo u lošim uvjetima.

    A štp se tiče Jugića i sličnih koji niti teoretski ne mogu biti sigurni na cesti, ništa neće poboljšati veća ograničenja i kazne. Tu treba na drugi način reagirati. Pomlađivati vozni park smanjenjem trošarina i carina na aute izvan EU-e. Tu će se povećati sigurnost u prometu. Ovakvo restriktivnom politikom sigurno ne.

    Rješenje je u prevenciji i edukaciji i naravno drastičnom kažnjavanju ekstrema!


  24. #24
    Calibra Zender
    Guest
    Sjetite se prije izbora 3.siječnja prekrasne akcije KOR!!!

    Upala je gamad s cuckima u kafić i pretresla nas od glave do pete. Tražili su kao drogu od svih prisutnih. Veće neugodnosti nisam u životu doživio! A tako se bilo prakticiralo u cijeloj Lijepoj našoj.

  25. #25
    alfa099
    Guest
    Calibra, čitam te i ne vjerujem! Ti si moj idol. Dođi 28.04. na Velesajam da se slikam s tobom. Pliz. Napisat ću ti ispričnicu za fax. Platit ću ti i kavu, otvorit ću zakladu za djecu vozače Calibre...

Slične teme

  1. pitam vas pitam šta ima dobrog u osijeku
    By mare 5 in forum Osijek i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-02-2007, 11:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •