Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: vrijeme isporuke

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    ajatolah
    Guest
    Eto ja krenuo kupiti Punto. Kazu mi u Autocommerce-u da ce stici krajem 5 mj. Zanima me kakva su drugi imali iskustva sa isporukama. Je li realno ocekivati da ce auto i stici kako kazu? Jesu li kasnjenja vise pravilo ili izuzetak?
    Mogu se ubaciti i oni koji su aute kupovali drugdje - vjerujem da ce zanimati sve koji se spremaju kupiti novi auto.

  2. #2
    ajatolah
    Guest
    Jel itko na ovom forumu kupio novi auto u zadnjih 2 godine?

  3. #3
    alfa099
    Guest
    Kupio sam prije tri tjedna u AC-u. Prvo dam vidio kaj, probao, pa kupio. Koji Punto kupuješ i za kolko eura?

  4. #4
    ajatolah
    Guest
    1.2 S (najjeftiniji). Jedino sam htio pripremu za radio. Bilo je nekih drugih varijanti ali ja sam radje htio pricekat ovaj - ne bunim se sto dolazi krajem 5 mj (moj izbor) nego me cisto zanima koliko je to pouzdana stvar.

  5. #5
    alfa099
    Guest
    A valjda znaju ljudi kaj govore. Jest da je sada navala na Punto, ali ganjaj ih, zovi svaki dan, dosađuj! Ti si kupac, tvoja je lova zakon! To se mora poštovat! Ti njima osiguravaš plaće, od tebe žive!

  6. #6
    ajatolah
    Guest
    Nadam se da znaju Zapravo me zabrinulo sto sam cuo na nekoliko mjesta za ljude koji su se prilicno nacekali za auto. Npr uplatili P307, rekli im dobit ce ga za dva-tri tjedna kad ono ispalo par mjeseci.
    Dakako da cu ih zivkati dok ga ne dobijem - ne brini nije da se meni dijele pare okolo

Slične teme

  1. vrijeme kupovine
    By B & G in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 08-05-2003, 22:22
  2. Crtate li aute u slobodno vrijeme?
    By Lancer in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 14-11-2002, 15:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •