Prikazujem rezultate 1 do 25 od 71

Tema: Kakav je novi Clio

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    ane_
    Guest
    kupujem auto i zasada,iz moje perspektive cini mi se a ce to biti clio 1.5dci,uz sve sto nude kao serijsku opremu i nesto malo sto cu dodati cini mi se pun pogodak,cijena i niej nesto pretjerana s obzirom na ostale sto sam gledala u toj klasi..prije sam imala renault 5 campus,moji voze meganaII i zasada se renault pokazao kao super udoban i siguran i ok auto,peticu smo prodali nakon 12 godina i 280 000km bez nekih vecih popravaka..ne znam kod mene renault ima ocjenu 5+

  2. #2
    POLOVNJAČA
    Guest
    Pa čitaš li ti forum,ja ga prodajem!!!!!Je da je 1.2 16V,ali ako si za,javi se )

  3. #3
    Fido
    Guest
    Clio je dobar auto, sa brdom opreme ali jako nekvalitetan. Meni je nakon samo 50 km počelo škripanje u unutrašnjosti, te se do danas proširilo na više mjesta. Kada sam otišao u servis rekli su mi da je to normalno jer Clio ima "tvrdu" plastiku. Ne mogu vjerovati da sam dao za taj auto 99000 kuna. Inače sam vlasnik 1.6 16v i nakon svega mislim da mi je ovo prvi i zadnji renault

  4. #4
    skywalker
    Guest
    Fido, malo si mi nejasan.Kazes da je Clio dobar auto, ali i jako nekvalitetan.
    Ne kuzim. Kak moze biti i dobar i nekvalitetan??
    Hoces reci da je tvrda plastika i njeno skripanje nakon 50tkm jedini razlog zbog cega si nezadovoljan Cliom?
    Osim toga, koliko ja znam, ovaj novi Clio (ako o njemu pricamo) ima puno "meksu" plastiku od (mojeg)206.

  5. #5
    Mignota
    Guest
    Clio II 1.5 dci 80 KS s Dynamique opremom: jako mali auto, puno manji od, primjerice, punta. Potrošnja je i više nego dobra, ispod 4,5 litre na 100 km. Oprema izvanredna, jedino prigovor kaj se s benzinskim motorom u ovom paketu opreme dobiju alu-felge, a s dizelom ne. S obzirom da je auto malo povišen kad se sjedalo vozača digne u gornji položaj velika je vjerojatnost da zapnete za bedreni oslonac "sportskih" siceva. bunker otpišite, jedina solucija je preklapanje stražnjih sjedala. Inače na Renaultova se vozila, u slučaju da nisu neki bazni model, u pravilu čeka i do 2 mjeseca. Sretno!

  6. #6
    skywalker
    Guest
    Mignota, rekao bih da to i nije neko dugo cekanje. Ja sam na svoj 206 cekao preko 3 mjeseca a bio je obican XS s metalik bojom. Raspitival sam se tada za Ibizu, pa su mi i za njega kod Zubaka rekli da bum ga cekal 3 mjeseca, a bil je serijala.

  7. #7
    Mignota
    Guest
    moja greška, zaboravih napisati da su mi obećali rok isporuke od max 3 tjedna, a onda me počeli bušit s onim nazovite sutra, auto je na putu k nama i sl. Uglavnom, kaj se toga tiče, ne preporučujem Renaultov salon u KC

Slične teme

  1. Kakav je...?
    By bass in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-08-2004, 19:38
  2. Kakav je 206 2.0Hdi?
    By 177 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 18-03-2004, 13:24
  3. Kakav je R19 16V
    By Žan Reno in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-10-2002, 17:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •