Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 71

Tema: Kakav je novi Clio

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Rep Power
    2170
    Namjeravam ga kupiti(1.416V).Neki kažu da je odličan ,a drugi da je smeće.Zanimaaju me vaša mišljenja i iskustva.

  2. #2
    Extreme
    Guest
    Po mojem mišljenju Clio je genijalna stvar. Renault je oduvijek bio pouzdana marka, a toliko opreme za tu lovu ne možeš dobiti nigdje drugdje. I ja sam uplatio 1.4 16v Janica te bi auto trebao stići za koji dan. U obitelji već imam Clio ( staru liniju) sa 1.2 motorom, i auto je perfektan. Nikakvih problema. Moja iskrena preporuka.

  3. #3
    Bodo Hombach
    Guest
    Hajd nek vam je sa srecom!

  4. #4
    ajatolah
    Guest
    Ja bi samo dodao da mi se cini da je ovaj novi Clio za klasu bolji od stare verzije. Ne vidim razlog da ga ne kupis (ako si sastavio financije).

  5. #5
    fran
    Guest
    ako trebaš simpatičan i moderan automobil za malo novaca clio je super. problem je samo kaj je to najprodavaniji automobil u nas pa ih ima na svakome uglu. originalnost se plaća... 1.4 16v idealna je sredina za ovaj model koji je puno dorađeniji od prethodnog modela

  6. #6
    šiško
    Guest
    Prijatelju moj raspitaj se malo koliko naplaćuju servise.

  7. #7
    ki
    Guest
    Jure,znači odustao si od PSA i Forda?

  8. #8
    fratar
    Guest
    Znam da je clio mali auto, ali njegova unutrašnjost je manja od konkurencije. Kvalitetu neću komentirati jer ga nemam pa nemam iskustava. Htio sam ga kupiti, ali nisam jer je pretijesan.

  9. #9
    mc
    Guest
    Kad smo kod Renault servisa, evo sto sam do sada saznao na primjeru servisa Twinga na 60 tkm (isti dijelovi). Roca - najskuplja (oko 2.000 kn), Starkelj i Baotic podjednaki (oko 1.600 kn), ZAK (stara Karlovacka blizu Karlovca - oko 1.000 kn). Nisu male razlike...

  10. #10
    jedan
    Guest
    meni se clio isto sviđa

  11. #11
    RS
    Guest
    Moj Jure imam Clio-a 14 V16 98ks star
    2,5g. prošao: 26000km. Dosad je bio
    pouzdan i dobar. Jedino se pokvario
    motor za špricanje vode na staklo i HB7
    žarulja u faru. Servisi su od 700 do
    1200kn kod Štarkelja (10000 i 20000km).
    Ako mogu, na temelju ovoga iznjetog ja
    Ti ga preporučam. Pun je snage i opreme
    i odnos: kvaliteta/plačeno/dobiveno -
    isplativa je. Ako si ga kupio ili
    odustao javi razlog.

  12. #12
    clio 1.2
    Guest
    Pa ne bi se složio,jer po tom ispada da clio ustvari uopće nije udoban šta mislim da nije istina nego me zanima koji si ti to auto kupio a da je udobniji od clija-njegove unutrašnjosti

  13. #13
    dalibor300
    Guest
    Što se tiče clia predlažem da pročitate moje iskustvo u u forumu CLIO TROŠI ULJE. Bio sam uvjeren da Renault proizvodi kvalitetnije automobile ali moje me iskustvo uvjerilo u suprotno. Zaključak NIKAD VIŠE NIŠTA OD RENAULTA!
    SRETNO

  14. #14
    Friend
    Guest
    Clio je plasticna kanta, imam ga i toplo ga nikom ne bi preporucio.Kad izadjem van stalno gledam na njega jer ako se neko nasloni eto ga, probaj u salonu pipnuti prednje blatobrane.Brtva poklopca ventila je bila otisla. Elektronika mi je crkla na 1500 km, skripe kocnice, koje su katastrofalne iako imam kao ABS. Unutra skripi i zadnja vrata se vec cuju. Ujutro jako klepece. Eto toliko pa ti vidi, renault je daleko od savrsenstva.

  15. #15
    Pišta z Belice
    Guest
    Klijo ti je hujši od novoga megana dvojke i to črnoga kojega je kupila nekša ××××× iz Čakovca!

  16. #16
    RS
    Guest
    Dečki bok svima. Pišem ovo nakon par
    mjeseci: slažem se - nikad više Renault
    Poslije prvog javljanja reza je sljedeća
    28700 tkm, obadvije HB3 žarulje crkle po
    100kn, pozicije prednje kom2, zadnje 3će
    štop svjetlo - 500kn, prednja maglenka
    crkla 600kn. Od moje kćeri decko ima
    isto Clio-a star kao i moj samo njemu je
    otišao akumulator 1g star (sada ima nov)
    konrolne žaruljice promijenjene i kao
    vrhunac električni podizač stakla: 2000
    kuna. MIslim da je i ovo previše to nisam doživljavao niti sa CZ smećem. Toliko o najprodavanijoj marki i modelu
    mu dičnom. Možda je to slučaj ali što se
    tiče Clio-a i struje svaka čast, da još
    nešto napišem bilo bi previše ali vjerujte imao bih šta. Bok i bježi od
    smeća.

  17. #17
    ŠULE
    Guest
    Evo RS meni je danas isto zviznula desna pozicija, ali to me ne srdi tako strašno. Misliš li da Toyotama ne odlaze lampe?

  18. #18
    CLIO SPORT
    Guest
    3 godine sam vozio Clia II 1.4 75ks i napravio 125000km i to bez ikakvog kvara osim straznjeg lonca i elektromotora ubrizgavanja goriva(600kn sa ugradnjom)!!!! 80% voznje je bilo na iznad 4000 okretaja!! preprestrasan autic, toliko da sam se opet odlucio za clia i to za Sporta!!!!!!


  19. #19
    clio je zakon
    Guest
    imao sam 1.416v i auto je super.
    ovi seljaci koji govore da je auto od plastike ne kuze da je namjerno takav i da se ta plastika moze savijati kako ne bi doslo do vece stete u gradskom prometu.
    a to da se kvari, nije mi poznato jer se meni nije kvario.
    Ne vjerujem pricama da se tetinoj babi od strica pokvario clio.
    Lazu selo lazu ljudi.
    Najbolje nek kupe polo i odjebu.
    A kaj ce kad se i polo pokvari????????????
    Kupit opet jugo.

  20. #20
    jedva
    Guest
    Nikad u zivotu nisam vozio dizela, pa jos tako malog... clio 1,5 cdi. Zna ko koji je max broj obrtaja da se ne sprzi motor?

  21. #21
    Megane_SB
    Guest
    Kakve gluposti od komentara... Mislim na pojedine....
    Stariji tip Clia u mojoj tvrtki ganja 4 čovjeka, 120000km, uglavnom se kida po gradu, nikada nikakvih problema...
    Redovni servisi (koji nisu tako skupi kako se vrlo često pretjeruje) i najlošija točka zadnji lonac (originalni). Sve ostalo savršeno (za auto te godine i klase).

    Svatko može naletiti na loš primjerak.
    Ja sam prije imao Audija, pa ako kažem "..nikad više Audi....." imam razlog.
    Toliko o besprijekornoj švapskoj kvaliteti i njegovom božanstvu Audiju !

    Prema tome, sve se može pokvariti, što ne znači da je tvrtka ili model smeće.
    Tako možda rezoniraju oni koji nisu puno auta promjenili, ili ne razmišljaju malo dublje o tome.

  22. #22
    Yoko/
    Guest
    ..(dok sam ga imal)još jednom napominjem da su mi otišle sve 4 bobine na modelu 16V (1.6-16v) do cca 45000 km.To je koštalo cca 2000 kn zbog kurčeve garancije od samo jedne godine, i počel je zujati lager na zadnjem kotaču...

  23. #23
    ane_
    Guest
    kupujem auto i zasada,iz moje perspektive cini mi se a ce to biti clio 1.5dci,uz sve sto nude kao serijsku opremu i nesto malo sto cu dodati cini mi se pun pogodak,cijena i niej nesto pretjerana s obzirom na ostale sto sam gledala u toj klasi..prije sam imala renault 5 campus,moji voze meganaII i zasada se renault pokazao kao super udoban i siguran i ok auto,peticu smo prodali nakon 12 godina i 280 000km bez nekih vecih popravaka..ne znam kod mene renault ima ocjenu 5+

  24. #24
    POLOVNJAČA
    Guest
    Pa čitaš li ti forum,ja ga prodajem!!!!!Je da je 1.2 16V,ali ako si za,javi se )

  25. #25
    Fido
    Guest
    Clio je dobar auto, sa brdom opreme ali jako nekvalitetan. Meni je nakon samo 50 km počelo škripanje u unutrašnjosti, te se do danas proširilo na više mjesta. Kada sam otišao u servis rekli su mi da je to normalno jer Clio ima "tvrdu" plastiku. Ne mogu vjerovati da sam dao za taj auto 99000 kuna. Inače sam vlasnik 1.6 16v i nakon svega mislim da mi je ovo prvi i zadnji renault

Slične teme

  1. Kakav je...?
    By bass in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-08-2004, 19:38
  2. Kakav je 206 2.0Hdi?
    By 177 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 18-03-2004, 13:24
  3. Kakav je R19 16V
    By Žan Reno in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-10-2002, 17:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •