Prikazujem rezultate 1 do 25 od 71

Tema: Kakav je novi Clio

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Mignota
    Guest
    Clio II 1.5 dci 80 KS s Dynamique opremom: jako mali auto, puno manji od, primjerice, punta. Potrošnja je i više nego dobra, ispod 4,5 litre na 100 km. Oprema izvanredna, jedino prigovor kaj se s benzinskim motorom u ovom paketu opreme dobiju alu-felge, a s dizelom ne. S obzirom da je auto malo povišen kad se sjedalo vozača digne u gornji položaj velika je vjerojatnost da zapnete za bedreni oslonac "sportskih" siceva. bunker otpišite, jedina solucija je preklapanje stražnjih sjedala. Inače na Renaultova se vozila, u slučaju da nisu neki bazni model, u pravilu čeka i do 2 mjeseca. Sretno!

  2. #2
    skywalker
    Guest
    Mignota, rekao bih da to i nije neko dugo cekanje. Ja sam na svoj 206 cekao preko 3 mjeseca a bio je obican XS s metalik bojom. Raspitival sam se tada za Ibizu, pa su mi i za njega kod Zubaka rekli da bum ga cekal 3 mjeseca, a bil je serijala.

  3. #3
    Mignota
    Guest
    moja greška, zaboravih napisati da su mi obećali rok isporuke od max 3 tjedna, a onda me počeli bušit s onim nazovite sutra, auto je na putu k nama i sl. Uglavnom, kaj se toga tiče, ne preporučujem Renaultov salon u KC

  4. #4
    Fido
    Guest
    Mislio sam ako ti ne smeta da novi auto škipi kao stara kanta i da to objašnjavaju u servisu sa tvrdom plastikom, onda je dobar. Ja sam ipak očekivao više. Što se ostalog tiče jako sam zadovoljan. Kupio sam CD pa sad više ne čujem škripanje (to je bila preporuka iz ovlaštenog servisa!?). Vozio sam se u Clio 1.2 gdje se škripanje nije čulo. Pa zato sam bio ogorčen i još uvijek mislim da novi auto ne može imati takvih npropusta. Očito sam u manjini.

  5. #5
    perinjo
    Guest
    imao sam megana coupe 1.6 16V 3god i nikad niš na njemu, danas sam ponosni vlasnik clia sa istom mašinom kojeg sam ubo od Šuleta (hvala stari ) i ne da sam zadovoljan, nego prezadovoljan! No ,bolje da šutim da ga ne ureknem! A vi si mislite jel to za vas il nije!

  6. #6
    RS
    Guest
    Bok! Poslije 3,5god. clio 14 16v 43000km
    ide kao zmaj. Na zadnjem servisu promijenili su 1 svjećicu ostalo sve kao
    na svakom normalnom servisu (40000km).
    Autu koji postiže 10,5 sek. do stotke
    a sada poslije servisa (vrtim ga i 6200
    okr/min) sigurno i manje nemam šta zamjeriti. Neki dan na sasvim ravnoj cesti (bez spusta) i 4 čovjeka u njemu 190km po cajgeru, dečki sa samo 98ks. Posebmo uživam kada perem ove golfofile
    koji misle da nešto voze za skupo plaćene kante (svaka čast turbo130ks i gt verzije) ali sa svim ostalim verzijama na cesti su pravi jadnici.Da ne pričam o raznim pasatima audi-ima i
    ostalim kantama po 100-110ks. Šta bi im tek radio sa pravim RS 169ks? Ima šanse
    na proljeće da padne i pravo "pranje" čak kod pravih verzija ove sirotinje od
    30-tak tisuća eura. Možete zamisliti gušt kada ponosni vlasnik pasata TDI (crveno I) snifa oktane iz jadnog Clia. Ajme majko a još kada zagrize u furku ili oni gt-ovci sto si na kante (golf) nalijepe sami gt pa misle da su strah i trepet na cesti a popljugaju od glupog guzonje. Moja sućut svim padavčarima koji se ponose na svoje bačene u vjetar
    eure. By by smokersi.

  7. #7
    alfa-1
    Guest
    za te novce daleko najbolja kupnja.Unutrasnjost nije bas napravljena od najkvalitetnijih materijala (plastika skripi).Motor 1,5 dci ili 1,4 16v je najbolji izbor. Opremljenost je najbolja u klasi.

Slične teme

  1. Kakav je...?
    By bass in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-08-2004, 19:38
  2. Kakav je 206 2.0Hdi?
    By 177 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 18-03-2004, 13:24
  3. Kakav je R19 16V
    By Žan Reno in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-10-2002, 17:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •