Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 96

Tema: NISTA BOLJE OD UDRUGE AMERIKANACA I NJEMACA -DAIMLERCHRYSLER

  1. #1
    AMERIKANAC
    Guest
    ×××× Japance, Francuze, Jugoslovene (haha), Kanadjane, itd., nema nista BOLJE, JACE, IZDRZLJIVIJE, LJEPSE, itd., nego kada se udruze AMERIKANCI i NJEMCI pa naprave automobil. Pogledajte samo novi Chrysler Crossfire ili Chrysler PT Cruiser. Osobno imam Chryslera i nikada nisam bolje auto imao. Vozio sam Mercedesa prije i nema razlike izmedju Chryslera i Mercedesa...a pogotovo sada kada je to ista proizvodnja. BOZE CUVAJ MOJU AMERIKU I AMERICKO-NJEMACKE PROZIVODE

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    PT Cruiser? Nije li možda nakon crash testova dobio ime Bruiser? HEHE, toliko o njemu!

    Daleko je amreička auto industrija od japanske! Da ne štitite tržište, odavno bi vas pokorili Japanci s jeftinijim, a daleko boljim autima!

  3. #3
    ivica racan
    Guest
    moram se iz osobnog iskustva ne sloziti s amerikancem

    njihovi su auti jako nesofisticirani,samo velika karoserija i nutra velika masina(uglavnom litarske snage oko 35 ks,1 bregasta u bloku)........njima trebaju lade za ici 55-65(mph) po autoputu i to je sve

    i jos ih rade tak da se raspadnu za 5 godina pa moras kupit novog i odrzavat auto industriju

    kaj se udruzivanja s svabama tice to moram priznat nemam pojma,nisam vozio nijednog

  4. #4
    ivica racan
    Guest
    sjecam se kad sam zivio tam da je bio taurus 3.1 l 13o ks.......a uz doplatu mozes dobiti 3.8 l i.....130 ks.bas originalno


    i kod njih nema razlike u podvozju izmedu jacih i slabijih modela

    jaca masina se samo nadoplati(kao npr.kozna sjedala ili radio)

    npr.bazni model small block V6 3.8
    extra:big block V6 4.8

    a sve ostalo ostaje isto,za razliku od evropljana i japanaca kojima su takvi modeli razliciti po svemu,ne samo po masini(318 i 330 nemaju isto podeseno podvozje)

    moja iskustva s pocetka 90-ih,sad ne znam kak je

  5. #5
    Mustang GT
    Guest
    Ja se slazem sa amerikancem. Imam americko vozilo i sluzi me odlicno. Masina je 4.5 V8 i siguran sam da me nece iznevjeriti sa tako jakom masinom. Jeste da americka vozila trose vise, ali su izdrzljivija jer je motor jaci.

  6. #6
    YU-GO
    Guest
    Kakvi Nemci i Amerikanci....ZASTAVA YUGO... ZIVI VECNO
    Kada cete vi hrvati napraviti bilo kakvo auto.....NIKADA

  7. #7
    Honda
    Guest
    Japanci su zakon. Motor malo trosi, a dugo traje.

  8. #8
    doctor
    Guest
    nije mi jasno kako to da yugo nije uspio u americi. ipak je bio moderniji i bolji od vecine njihovih auta. Onaj cabrio je imao i elektricni krov, a to nema niti americki ponos, dodge viper!

  9. #9
    Kovacevic
    Guest
    Jeli ovo forum o Njemcima i Amerikancima ili o Yugi?

  10. #10
    Draš
    Guest
    Američki automobili? Totalno drukčije poimanje automobila od Europskog. Za naše uvjete neprimjereni. Tehnološki zaostali. Veliki potrošači. Lošija kvaliteta. Preskupi.U spajanju Chryslera i Mercedesa profitirali Ameri jer su ih Švabe tehnološki unaprijedili. Za Mercedes je ova akvizicija loš potez (image marke,...).

  11. #11
    VR6
    Guest
    A jeste li vi kada bili u usa?? Rijetko se gdje moze naci normalna ulica i cesta kao kod nas, inace sve po 3-4 treke u jednom smijeru, ravno kao autocesta i vozis se tako... Oni vole kamione prakticno, sto veci auto, pola kuce u njega stavis. Onako, rijetki mi se americki auti svidjaju. Inace, koji god bio, svi imaju neku jeftinu zutu plastiku, izgleda jeftinija nego ona iz yuge.

  12. #12
    Registriranikorisnik
    Guest
    Hoce'l ko kupiti plastike?

  13. #13
    Calibra Zender
    Guest
    Eto sitgao VR6 upravo iz Amerike pa nam svima soli pamet!

    I tako. )

  14. #14
    AMERIKANAC
    Guest
    Dobro je rekao VR6, ovdje su gradske ceste vece nego u Europi autoput. Amerikanci vole sto god vece vozilo jer je sigurnije u slucaju sudara. U ostalom nemam sta drugo da kazem nego da nema boljeg auta nego americkog, a pogotovo sada njemacko-americkog. )

  15. #15
    Bosanceros
    Guest
    Pusti ti AMERIKANAC ove ljude ovdje, Americka auta su najmocnija. Imam Jeep i nikada nisam imao nikakvih problema. Udobnost je za mene najvaznija, a Americka auta su daleko nadmasila ostale u udobnosti.

  16. #16
    AMERIKANAC
    Guest
    Bosanceros...imam i ja Jeep Cherokee...i bas je odlican automobil kao i osali Americki proizvodi i normalno Njemacki

  17. #17
    Morpheous
    Guest
    Chrysler je najbolji americki proizvod. Pa ljudi daj sta pricate o americkim proizvodima a svi bi zeljeli ameircko vozilo. Dali znate koje americke marke je najvise vozila uvezeno u Hrvatsku. CHRYSLER....da ljudi neznaju sta valja nebi tolike novce trosili na americka vozila.

  18. #18
    Calibra Zender
    Guest
    Chrysler Stratus 2.0 iz '97, dužina 472 cm (znači nešto između srednje i više srenje klase) cijena maksimum 15 somova DEM!!! Još sam i puno rekao!
    Pa jel ta cijena govori o kvaliteti tog auta ili o mentalitetu? Jel ona rezultat samo male potražnje za dotičnim ili je autu totalan promašaj?

    Jeftin neki Amer... Držao me taj auto jedno vrijeme zbog veličine, male cijene, a mislih solidne kvalitete. Drago mi je da sam odustao od kupovine!

  19. #19
    w
    Guest
    u Jeepu udobnost?ma daj molim te !

  20. #20
    alfist_zg
    Guest
    jedini odlican americki proizvod je coca - cola...i pogotovo ako je unutra bacardi ili viski ) ) ) )

  21. #21
    lep ko slika
    Guest
    calibra,ni ja ne volim bas amere ali to kaj su polovni jeftini ne govori o(ne)kvaliteti auta

    tu ima puno drugih faktora,recimo cijena goriva na odredenom trzistu(za nas puno trosi,amere nije briga)dostupnost dijelova,servisi,...

    tu di ja zivim golfovi i bore,alfe 156,ima cak i par calibri ali samo sa v6 automatic.......ne vrijede nista,niko ih ni ne zeli kupiti

    ne zato kaj su auti losi vec zbog navedenih razloga


  22. #22
    schumi
    Guest
    Japanci najprodavaniji u americi.Kaj dalje reć.ŽIVILA HONDA )

  23. #23
    gastic
    Guest
    japanci,japanci,ali TOYOTA

  24. #24
    AMERIKANAC
    Guest
    schumi.... dodji u Ameriku pa ces vidjeti koji se automobili najvise kupuju. Ja se slazem da je negdje teze naci djelova, i da trose mnogo ali ipak Amerikanac je Amerikanac. Kod nas u Americi galon goriva je jeftini od galona vode. Moje osobno vozilo moze sadrziti 20 galona i platim oko 20 dolara da ga napunim. To je ovdje NISTA.

  25. #25
    Mangup
    Guest
    Kakvi Japanci, Ameri, Njemci, Francuzi.....TALIJANI su najbolji

Slične teme

  1. MSN ILI ICQ-ŠTO JE BOLJE???
    By *...:::monix:::...* in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 02-12-2007, 09:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •