Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: Zagora u bosnu

corleone
    Guest
    Oj Zagore, zagoreeeee
    <br>
    što ne dođeš na moreeee.
    <br>
    Neljude tvoje vjere rado učimo plivattiiiiiii...

Zagor
    Guest
    za tvoju informaciju živim na moru

Stvarnost
    Guest
    Samo za Zagorca !
    <br>
    Čuvar plaže u Istri, vidi kupača i iza njega morskog psa.Počeo je iz sveg glasa da
    <br>
    viće morski pas !! ,morski pas !! .Kupač
    <br>
    ga nije dobro čuo pa pita kaj !!,kaj !!.
    <br>
    Čuvar mu vikne,ništa samo ti plivaj dalje. Okrutna stvarnost.

10-4
    Guest
    corleone, kako to da znaš plivati.
    <br>
    Pa tvoje selo(zaseok)udaljeno je 6/7 h ubrzane vožnje od mora.
    <br>
    Stanovnici Corleonea bave se isključivo ovčarstvom i neplivaći su.
    <br>
    Čime se u slobodno vrijeme bave, zakljući sam.

10-4
    Guest
    I znaš da je točno tako u Istri.

corleone
    Guest
    Tkon je moje selo, a nalazi se na Pašmanu za tvoju informaciju 10-4. I nije mi jasno što se tebe ovo dotiče, tovaru jedan kopneni.

10-4
    Guest
    Opa, opakog li nekog tipa.
    <br>
    U skladu s nickom.
    <br>
    Ajde malo smiri hormone i prizemlji doživljaj druženja s odraslima.
    <br>
    Posveti više vremena svojim slobodnim aktivnostima.
    <br>
    Tako se čovjek najbolje prazni.
    <br>
    A to tovare i nije neka uvreda.
    <br>
    Upitaj T.K.-a
    <br>
    Puno gorih je na ovim stranicama bilo.
    <br>
    E da sam barem kopneni.....

corleone
    Guest
    Ti si 10-4 izgleda neki puno pametan tip što i dokazuje tvoj nadimak. Mamu vam ××××× ustašku, ×××× vas Ante Pavelić. Nije bilo izdajničkijeg režima od tog vašeg &quot;ndh&quot;-zijskog , moju Dalmaciju, kolijevku hrvatstva ste prodali talijanima a Hrvatskoj pripojili kamen hercegovački i poturice. Da si pametan ...

Don
    Guest
    ... nije pametan!

10-4
    Guest
    Corleone, smanji doživljaj.
    <br>
    Što si se počeo ponašati po onoj, u strahu su velike oći, pa ajde da se odbranim psovkama.
    <br>
    Nema nikakve šanse da me iznerviraš,jer
    <br>
    opravdavam tvoju reakciju kao zabludu.
    <br>
    Potpuno pogrešno tumaćiš moj nick.
    <br>
    Ne radi se tu o nikakvom datumu.
    <br>
    Pogledaj ga malo bolje.
    <br>
    Ali, ako ustašama smatraš sve branitelje DR-a, a pogotovu dragovoljce,
    <br>
    onda si u pravu. Onda sam ja Ustaša, jer sam ustao odma' na početku i uvatia pušku u ruke.
    <br>
    A, inaće, bodulima je uvijek bilo teško bilošto objasniti.
    <br>
    Tvoje izneseno mišljenje, a posebice način na koji ga iznosiš, govori samo o tebi.
    <br>
    Još moraš puno pure poist......
    <br>
    sa tovarom upolje poć, malo fatikat oko
    <br>
    maslin, ili loze, pa onda psuj koliko ti srce drago.
    <br>
    Samo ne onoga koji te upolje posla.

don Vito
    Guest
    Corleone je u pravu,
    <br>
    Utate su Dalmaciju prodali a to se pamti.

10-4
    Guest
    Don Vito, i sami sicilijanci ti se smiju glupostima.
    <br>
    Reci nešto manje glupo, sivislije.
    <br>
    Npr. što se nisi zapitao, da li pamtiš 'ko je prodao cijelu Hrvatsku???
    <br>
    Ili to nije bitno.
    <br>
    Ipak malo preprizemno gledaš na povijest i politiku vezanu uz povijest.

10-4
    Guest
    Corleone, da to odgovorim na pitanje, što se mene ovo dotiče.
    <br>
    E, pa Zagor je moj prijatelj i nije mi baš svejedno da ga svaki kreten na ovakav način proziva.
    <br>
    A tvoje su me zadnje rići toliko povridile, da mi eto suze idu naoći.
    <br>
    Nemoj više tako, nabit ćeš mi komplekse,
    <br>
    a onda, eto belaja sa doktorima.

PITAGORA
    Guest
    Don Vito i Corleone !!!
    <br>
    <br>
    Malo Vase paznje molim, kao 1. i Zagor i 10-4, su mi frendovi, sva trojica imamo puni staz u svetom Domovinskom ratu, i to ne kao podrumari vec po terenima.
    <br>
    <br>
    Corleone budi dobar, kao sto si u psovackom dijelu diskusije pa mi kazi koliko godina imas, sto je to tebi Zagor krivo napravio da si ga tako ruzno etketira. Cisto sumnjam da ti je ista napravio, pa mi se samo od sebe namece pitanje sti ti glumatas ovdje na FORUMU, nekog pajkana ( sluzbujuceg )???
    <br>
    Don Vito, da se ocesem i o tebe sto toliko branis Corleonea, pa zar prije upotabe ne protreses ili ne procitas postove ???
    <br>
    <br>
    <br>
    Ave !!!

corleone
    Guest
    Što se tiče Domovinskog rata imam sigurno veći staž i od tebe 10-4, Pitagore i Zagora zajedno. Imam logora više nego jedan od vas staža u HV. I to ipak ne znači da sam ja ustaša. A da ste Dalmaciju prodali to je činjenica i što kaže don Vito- TO SE NE ZABORAVLJA. Da ja i moji nismo bili u ovom ratu vjerojatno nam bi se to opet desilo, kad muladiji miliji hercegovački blagorodni kamen nego zemlja odakle su se hrvati širili (jer tu su prvo došli) na one prostore gdje smo sada. Ali dok su takvi ustaše kao vas trojica to nam se sigurno neće dogoditi.Inače za vašu informaciju imam 35 g. i časnik sam HV, nadm se tome i dalje ako me sadašnja tkz. narodna vlast ne pošalje na biro.

Grga
    Guest
    Ovo je stvarno zalosno. Ako se hrvatski vojni casnik ovako obraca svojim sugradanima i suborcima onda ili
    <br>
    je sulud ili je spreman da se sa hrvatskom vojskom oprosti.
    <br>
    <br>
    Mladi covjece, da se vise nikada niste javili na ovaj nacin i pokazali svoju &quot;cast&quot;, inace ima upravo sada, upravo ovdje, ljudi koji vas mogu tesko kazniti za ovakove nesmotrene postupke nedolicne hrvatskog casnika.
    <br>
    <br>
    Vasa osobna misljenja, su i treba da budu vasa osobna, pa koliko god vi bili ljuti ili nepromisljeni, ali isticanje svoga ranga u svadama, rusi taj rang i svima nama, a to necemo i nesmijemo dozvoliti.
    <br>
    <br>
    Vec sada imamo dovoljno podataka da vas potrazimo ako ustreba, pa bi vam lijepo savjetovao da se tiho preobrazite u nekog drugog i nista ovakovo nikada vise da si dozvolite.
    <br>
    <br>
    Ako ovo upozorenje, i za sada je samo upozorenje, ne shvatite jako ozbiljno, nego iz tvrdoglavosti ovako nastavite, posljedice za ovo sto ste ovdje rekli kao hrvatski casnik, rijesiti ce vas te casti.
    <br>
    <br>
    Politicke izjave, aktivnih vojnih profesionalaca su zabranjene u demokratskim zemljama, jer onda vojsku pretvaraju u politicku partiju, pa su stoga ovakovi ispadi za vojni sud.
    <br>
    <br>
    SRAM ME JE DA OVU LEKCIJU VAM JA MORAM OCITATI, ALI HRVATSKU SE MORA BRANITI NA SVIM FRONTOVIMA.
    <br>
    <br>
    Bok..!
    <br>
    <br>
    Umoljavaju se ostali &quot; mafijaski &quot; karakteri da ovo prekinu odmah, jer eno
    <br>
    sele, srbi se vesele.

don Vito
    Guest
    10-4
    <br>
    <br>
    dosta više s ustašama.
    <br>
    Živiš u povijesti.
    <br>
    U domovinskom ratu bili su Hrvati a našlo se i drugih građana R.Hrvatske.
    <br>
    Ustaše iz 2. svjetskog rata stvorili su državu sramotnu s diskriminacijskim zakonima a ono što im oprostit ne smije ni jedan Dalmatinac, ako ostali hoće, je njihova prodaja Dalmacije.
    <br>
    <br>
    Amen!

Ten-four
    Guest
    Don Vito, već sam napomenuo da si prilično gluposti izrekao.
    Ti kao da si izašao iz škole "corto maltesea", pa drugima imputiraš tuđe stavove.
    Rijeći o ustašama uputi pajdašu "corleoneu", kojega usput, tako balavog, može biti sram. Pa još i časnik HV-e.
    Kao, puno stariji, imam po nekoj tvojoj logici više prava svojatati Dalmaciju, i od tebe i od tvog pajdaša.
    No ja je ne svojatam više i ne gledam je kao jedinku.
    Dalmacija je Hrvatska, bila i bi'će i u tom kontekstu prihvaćam sve razgovore.
    A ti "corleone" nemoj biti siguran da si na prvom mjestu po onome čime se hvališ.
    NIje potrebno ništa dodavati, no ti je Grga rekao sve.
    Jedino ti preostaje da sidneš malo pred ogledalo i preispitaš svoje stavove.
    Ipak, sugovornici su ti Hrvati, koji su prošli istu kalvariju.
    To imaj na umu kada se preispituješ.

PITAGORA
    Guest

" Corleone "

Stari moj, odmah na pocetku moras znati kako se u biti jako varas, ako si stvarno ono sto si napisao, saljem ti svoj mail i javi se pa ces dobiti odgovore koji te zanimaju. Nije kulturno napadati bez argumenata i dokaza;

tequilahr@excite.com

Javi se sto prije !!!

Ave !!!

Zagor..
    Guest
    Grga je u pravu, ako je istina ono sto si napisao onda su tvoje frustracije stvarno velike i takvi nisu potrebni državnom aparatu, a osobito vojsci.
    Uzmi ranko pribor i idi pecati, pecanje opušta, a i ribe kažu imaju pamćenje svega nekih 2-3 sekunde, tako da postoji mogućnost da nešto i uloviš. Ako te sreća pogodi pripremi si dobar objed, nali se vina, stavi dobru mjuzu i opusti se, crne kronike su već i onako pretrpane braniteljima, na koncu konca tako ćeš se i osvetiti ovoj "narodnoj vlasti" ostat ćeš živ i dugo biti na jaslama mirovinskog. )
    Ajd ševili.

Corleone
    Guest
    Zagore, ja iako ću biti na jaslama onda su to jasle moje države za koju sam se borio protiv tvojih rođaka. Samo tvoje mišljene o ljudima koji su branili Hrvatsku (koje se vidi iz gore navedenog) potvrđuje tvoju krvnu grupu.
    Znaš, i do tih jaslica nije put posut ružama.

PITAGORA
    Guest

" Corleone "

Pa lipo san ti covik moj napisa i reka, sto se ne javis, a kad to ucinis dobit ces sva potrebna objasnjenja i tek ces onda viditi koliko si bio u zabludi.

Pozdrav PITAGORA !!!

p.s.t.s
    Guest
    CORLEONE,

Stari i olinjali Pitbul se sluzi otrcanim forama. Pisi mu i otkrij identitet pa ces videti svoga boga.

Pitbulovac,

Cut! Lezi!

ten-four(10-4)
    Guest
    polutane.srbski.tovare.sramise.

Corleone,
    odma' kod franjevaca i moli za oprost.
    To ti je blizu kuće i neće ti uzest puno vrimena.
    Ne griši dušu iz neznanja.
    Ipak su nam jasle zajedničke.

Adolf
    Guest
    Gledajuci kroz Zidovske naocele i razmisljajuci na Zidovski nacin, zaista vas je ljepo gledat kako se svadjate i mrzite.Al' kad skinem naocale dodje mi da se ispovracam.To je tako tuzno citati
    kad samo mrznja iz rjeci izvire , a pravi krivci (Zidovska gamad) uzivaju u nasoj zajednickoj muci.
    Adolf

Slične teme

1. pozdrav Torcidi i mnk. Zagora promet
    By najaći smo in forum Nogomet
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 18-02-2005, 14:43

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •