Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 79

Tema: LASER JAMMER

  1. #1
    Jam on it
    Guest
    Trebam pomoć. Ima li itko od vas iskustva s laser jammerima? Ali ne tipa, čitao sam ili vidio sam, već pravog iskustva, da posjedujete ili ste vozili auto s jammerom, i to pred policijom. Danke.

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Odlična tema, jer anti radari su ××××××. Vrijeme reakcije je prekratko da bi smanjio brzinu i izbjegao kaznu. Ali Jammeri su zakon. Odličan tekst u Auto Blicu.

    Ali gdje ih kupiti kod nas? Koja je cijena? Da li su zabranjeni? Ima li za njih predviđene kazne? Jel ih tko isprobao u praksi?

  3. #3
    Jam on it
    Guest
    Ej Calibra, to sam ja pitao! Dakle, tražim nekoga tko posjeduje Laser jammer a da nije "rekla kazala" sistem. I bez citiranja raznih Auto-klubova-bliceva! ISKUSTVO U PRAKSI MOLIM!

  4. #4
    cuore sportivo
    Guest
    e bas san ja htio otvorit jedan post s antiradarima,trazim ga pothitno,a sta je to "laser jammer",prvi put cujem za to,koji preporucuje da je djelotvoran i da radi, calibra di si citao u autoblicu o ovome,ja nisam nigdje vidio,koji broj blica???

  5. #5
    Calibra Zender
    Guest
    Cuore
    Sad sam u Osijeku, a taj broj Blica (ili Kluba!!!, nisam siguran) mi je doma. Ali zvat ću doma svoje da pogledaju koji je pa ću ti javiti. Naravno, ako ti već netko prije ne napiše točan broj.
    Ali u kratko da ti prepričam. Zaključak teksta je to da je antiradar katastrofa jer imaš samo 0.3 sekunde vremena da reagiraš kad on počne signalizirati jer u te 0.3 sekunde ti je brzina već izmjerena. Dakle, no ××××..g chance da prikočiš!
    A jammer ne otkriva radare nego non stop emitira radarske i laserske zrake koje "kupe" radari ili laser (svejedno) i onda se ti signali pomiješaju s radarom ili laserom i on ne može više očitati točnu brzinu nego nebuloznu, između 350 i 500 km/h!!!
    Cjena piše da je vani oko 350 Eura, ako sam dobro zapamtio. Dakle, to je zakon. Ugrađuje se inače naprijed ispod maske auta.

  6. #6
    cuore sportivo
    Guest
    calibra,
    bit ce da si citao u autoklubu,jer u blicu nije sigurno(imam svki broj),nema veze,a sta ti mislis da je sigurno to tako kao sta si ti napisao,ne da nevjerujem nego mislim dali je 100% zajamcen ucinak,kako si opisao cini mi se prava stvarcica,uzeo b je odmah da je nađem,sta ima toga vani po ducanima,kako se to zove,da znam sta tocno trazim(sta je to neki novi proizvod)??????? a nije ni puno skup,brzo bi se isplatio

  7. #7
    Calibra Zender
    Guest
    Kupujem non stop i Blic i Klub već godinama i nemam više pojma šta u čemu pročitam.
    Zove se laser jammer, točno tako. Prodaje se vani po dućanima legalno. Kupi i meni jedan. Zaslužio sam zbog informacije!

  8. #8
    cuore sportivo
    Guest
    cim ga nađem odmah cu ti poklonit jedan,kad bi to naso, dobro bi se spasio da ne popusim vozacku,nevjerojatni mi idu na ××××× s tim radarima,na ipsilonu nema dana da ga ne stave negdje,stave ga i maknu se ca s autom da ne skuzis,×××× im pas mater,neki dan sam zabo jedan list preko tablice da se ne vidi,ali neznam da li bi imao ×××××× da me zaustave i pitaju sta je to,dali jos pali to sa listom??????

  9. #9
    Calibra Zender
    Guest
    Cuore
    Držim te za riječ, čak ću si i dati truda da ga pronađem!!!
    A ovo s listom je isto komentirano u tom tekstu. Funkcionira, jer se ne vide tablice kad te slikaju pa ti mogu lagano popuš..i. Ali ako te zaustave i primjete kaže da bi moglo biti gusto. A kao glupost su proglašeni CD-i na retrovizoru i sprejanje tablice raznim kvazi sprejevima!

  10. #10
    suad
    Guest
    Što znači G O L F -----G-ovno O-motano L-imenom F-olijom

  11. #11
    Cosmin
    Guest
    Možda će vas zanimati ovo. Frend je na svoj auto ugradio elektromotor koji ti okrene tablice. Treba izrezati branik i unutra staviti jednu šipku i još neke stvari. Uglavnom oko 500kn!! ××××no izgleda, kao u James Bondu. Još si razmišljam da si a ja to napravim.

  12. #12
    Calibra Zender
    Guest
    Daj ti to slikaj (cijeli postupak okretanja u 4, 5 fotki), skeniraj i stavi na neki besplatan site (geocities) pa ću te još shvatiti ozbiljno!

  13. #13
    Jam on it
    Guest
    Kolko ja kužim, Laser jammer djeluje samo na la××××, o radarima nema ni riječi. Laserski signal sa policijskog pištolja upija, jer su na istoj frekvenciji i šalje podatak natrag koji u stvari i nije podatak, jer ne šalje nikakvu brzinu. Dakle, nebuloze su priče o brzini od 500 km/h, jednostavno nema očitovanja. U slučaju snimanja laserom, signalna lampica signalizira i čuje se zvuk da ste na udaru lasera, i to traje do 10 sekundi. Dovoljno da smanjite brzinu. I cijena je oko 500 eura, plus ugradnja. Mislio sam da imate više iskustva, a kad ono, Auto klub. ISKUSTVO!!!

  14. #14
    Calibra Zender
    Guest
    Kako me živciraju tipovi koji pojma nemaju, a mudruju! Anti radar imam najmanje 5, 6 godina (stari ga je davno kupio i koristio, sad je već dugo kod mene). Cobra IV, ako se ne varam. Piše na njemu da lovi i laser i radar, a lovi moj k...c. Radare javlja, a la×××× ne. Dokazano za taj model.

    Ali stvar je u tome da ti (Jam on it) ne samo da ne razumiješ kako funkcionira laser jammer, a kako anti radar nego nisi niti u stanju pročitati tekst i shvatiti ga! Daj uzmi taj Auto klub ili Auto blic pa opet pročitaj, pa opet i onda opet sve dok ne shvatiš!!!

    I laser i radar rade na principu formule v=s/t, iliti brzina je kvocjent puta i vremena! Dakle, baca zrake i mjeri vremenski razmak koji je potreban da se ona natrag vrati i prema tome očitava brzinu. A laser jammer emitira zrake iste frekvencije i onda kada laser multanova (ili popularno pištolj), multinova ili običan radar "kupe" svoje zrake (pomoću kojih mjere), kupe i zrake koje emitira jammer i nisu u stanju više izračunati pravu brzinu. Baš bog toga jer jammer šalje zrake iste frekvencije!

    A antiradar ne šalje nikakve zrake, on je samo prijemnik. Kad "ulovi" radar ili laser on zvučno i viuzalno (lampice svijetle) alarmira vozača i onda bi ti trebao smanjiti brzinu. A to je not likely situacija jer la×××× treba 0.3 sekunde da ti očita brzinu. A to je premalo vremena da tvoja sinapsa od noge dođe do mozga, pa da ti reagiraš i prikočiš! Nema šanse!!!

    Koliko vremena treba običnom radaru (koji su ionako dosta rijetki jer imaju drotovi suvremenije la××××) da izmjeri brzinu ne znam.


  15. #15
    Jam on it
    Guest
    Daj Calibra, ne njajke! Kao kužiš se u te naprave, jer ti je stari nekad imao neku kantu. I tu mi prodaješ pamet iz Auto kluba, gdje ni oni nisu sigurni kaj su vidjeli i mjerili. Molim da o Jammerima netko nešto kaže tko kuži kako to radi, a ne kaj je pročitao u Auto klubu.

  16. #16
    zalutali
    Guest
    daj Calibra,majke ti prestani s moj stari ovo,moj stari ono,autoklub ovo, autoblic ono,daj kaži svoja iskustva i kolko se sječam na nekom forumu si rekao da voziš po propisima,pa šta će ti onda antiradar?

  17. #17
    Calibra Zender
    Guest
    Jam on it
    Za starog velim jer anti radar imam već najmanje 6 godina, a vozim (zakonski) 4. Pa da mi ne kažeš da lažem. Iskustva s jammerom nemam, ali ne znam zašto ne bih vjerovao tekstu u Auto klubu! Smisla u onome što su napisali ima.
    A antiradar je ×××××× i to ti mogu reći iz mojeg četverogodišnjeg iskustva! Možda pomogne kod običinih radara, jer ne znam koliko vremena treba da oni očitaju brzinu, ali za laser ti ne pomogne nimalo. Na mojoj Cobri IV piše da lovi laser, ima i za svaku vrstu zraka koje lovi i posebnu lampicu. A lovi ništa od lasera. Prošao sam već nekoliko puta s uključenim antiradarom pokraj drota koji "gleda" kroz pištolj u moj auto i ni da bekne! A kad naletim na običan radar, onda antiradar poludi, svijetle i lampice koje signaliziraju laser. Ma svijetle baš sve i tuli ko blesavi! Zato ga zadnje vrijeme niti više nemam u autu!

    P.S.A ako sam reko da vozim po propisima ne znači da apsolutno nikad ne prekoračujem brzinu. Koji vam je k...c? Ko da sad odjednom svi možete biti uzor savršeno ispravne vožnje?!?

  18. #18
    Jam on it
    Guest
    I nemojte mi pričat o radarima, zanima me samo Laser jammer. Dakle, opet molim, ISKUSTVO u upotrebi Laser jammera. Bez mudrolija tipa čuo sam, čitao sam i moj frend ima. VLASTITO ISKUSTVO!

  19. #19
    Calibra Zender
    Guest
    "U slučaju snimanja laserom, signalna lampica signalizira i čuje se zvuk da ste na udaru lasera, i to traje do 10 sekundi. Dovoljno da smanjite brzinu."

    Napišeš ovu bedastoću i onda ti odgovorim što moje iskustvo govori i kako stvari stoje i opet ti ne valja.

  20. #20
    Jam on it
    Guest
    Gledaj blento! jesi li ti ikad u živo vidio kako izgleda laser jammer? Tvoj jedini doživljaj jammera je ona jadna slika iz Auto kluba. A kažem da jammanje(ometanje laserskog pištolja) traje do 10 sekundi jer nakon toga ipak dopušta snimanje brzine. Inače bi bilo sumnjivo. Sve znam u teoriji kako radi, kako izgleda, gdje se ugrađuje, ali još nisam naišao na drota s pištoljem, pa ne znam kako djeluje na vlastitoj koži. IMA LI KO JAMMER DA GA JE ISPROBAO???

  21. #21
    Jam on it
    Guest
    I Calibra, tu se radi o Jammerima. A ne o radarima. Radar detektori, da bi vrijedili i radili danas kako treba, koštaju 750-800 eura. A tvoj radar detektor od prije 5-6 godina, daj to u tehnički muzej. Takve se stvari mjenjaju svake godine. Isto su tako jammeri od prije 3 godine bili čisto ××××××. Danas su toliko savršeni da rade sa 99% ispravnosti. Onaj 1% ovisi o vremenskim uvjetima. I pozdravi tatu, neka vozi malo sporije, njegov detektor ne vrijedi ni da mobitel pridržava. Kad narasteš i kad tata kupi jammer, javi se na ovaj forum.

  22. #22
    Calibra Zender
    Guest
    Jam
    Ajde prestani srati! Isto kao niti antiradar prije 5, 6 godina nije valjao, tako ne valja niti danas! A ti si preglup da bi to shvatio! Naravno da je danas to hrpa loše plastike, a bio je to i onda!
    I prestani mudrovati o učinkovitosti jammera jer ga nikada nisi niti vidio, a kamoli imao. A antiradar ili bolje reći radar (laser) detektor si možeš zabiti znaš već gdje osim ako nemaš refleks "jedi viteza"!!! )

  23. #23
    Cosmin
    Guest
    No problemo Calibra.
    )

  24. #24
    Jam on it
    Guest
    Gle Calibra. Ako ti ja dodjem s autom na HR tablicama u kojem je ugrađen jammer i koji radi, dužan si mi život. I to ne tvoj već od tvog starog koji je očito pokretač tih crvljivih gena u tvom calibrastom tijelu. Prema tome, ×××ך, nemaš pojma, i vozi se i dalje vezan i pojuri koji put preko 80, jer to je ziher veliko uzbuđenje za tebe. Ko kad si na maturalcu "skoro ××××" jer si od uzbuđenja svršio u gaće. Ne želim se s tobom prepucavat jer nemaš pojma. A radar detektor drži oko vrata kad voziš jer, piše u Auto klubu, blicu,itd, pojačava refleks kod glupih vozača, tatinih sineka kaj obiteljski u nasljeđu, genetski voze Gnojpele. ) ) )

  25. #25
    Calibra Zender
    Guest
    Jam
    Imaš li ti uopće vozačku djetešce?

    Vidim da pepričavaš svoje zgode s maturalca, samo ih pripisueš drugima. A jel ti negdje bilo grozno?!? HEHE

    Jedino se nadam da ćemo se jednom sresti na cesti! Mislim, kad dobiješ vozačku, kad ti istekne probna. Mene ćeš prepoznati jer auto si sigurno pogledao na netu. A ja ću u tvojem tupom pogledu odmah prepoznati prištavog balavca!
    Želim vidjeti tvoje ozareno lice kad ti znoj lije čelom i ne možeš si pomoći, a Calibra prolazi pored tebe u tvom folcvagenu kojeg ti je tatek gastarbajter posudio s dojčland tablicama! Papučica gasa bude ti nagažena do poda, ali ne ide! Kako to? Pa ovo je ipak folcvagen s đemerom!

    Kasnije ćeš se noćima buditi sav mokar od znoja! )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •