Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: je li gay ok ?!

google
    Guest
    jel ok biti gay?

wbe
    Guest
    je...pustimo gay osobe da žive, bože.
    niti tebi oni ne ×××× jer si hetero...
    njihova stvar, ne kužim ljude koji imaju tolko protiv gayeva jer je to njihov život, šta te briga ko se njemu sviđa...

ha??????????
    Guest
    ja sam protiv gay ljudi!!!! ma to nisu ljudi, to je gamad.......i još bi pravo na brak i posvajanje djece........to je bolesno, užas......pa toj bi djeci ostale doživotne traume........nek se gayeve skriju od kud su i došli......inaće.......neće ić na drugi gay party......hehehehehe......gamad crknite...........!!!!!!!!

o
    Guest
    o jbt, kak ima primitivnih i zadrtih ljudi.
    žalim te.

smile*
    Guest
    gay JE ok.

fhzsdg
    Guest
    njima svima treba nabit kolac u guzicu, prokleta gamad smrdljiva!!!!!!!

1234
    Guest
    Pa normalno da je OK...!!!hehe...uziwajte ×××××cici...

BACH
    Guest
    ajme pa kako ste primitivni i glupi. Butu gay nije sramota.Sramota je ubiti i ukrasti. I gay osobe tpo ne biraju same,oni su tako rođeni zbog neke greške u kromosomima, ai gensko nasljeđe je u pitanju. I zato ti kažem nemoj se mučiti time dali je biti gay ok,samo budi pametan i ne izlazi s time u javnost i čuvaj se jer ima jako loših ljudi koji bi ti naudili,a ima i onih koji bi te iskoristili. A daj mi reci od kud si

gdfgyfg
    Guest
    ×××××i jel mi možete skrojit neke cool trapke...onak da imaju iza ne đepovima neke zelene dodatke i da su izbljeđene.
    ) ) ) ) ) )

pederterminator
    Guest
    ma ajde,mi smo primitivni. ×××××stvo je PROTUPRIRODNI blud. kad bi svi bili ×××××i,čovječansvo bi nestalo...el ste igdje vidli tak nekaj u prirodi? niste! jer je to protuprirodno!
    možda je bog skužil da ne zaslužujemo postojat pa je stvoril ×××××e da se ne razmnožavamo.
    kad nas je bog stvoril, i videl kaj je napravil,skužil je da se za×××× i onda nas nije štel on uništit nego nam je dal da sami sebe uništimo ratovima zagađenjima itd.,al to mu se čini nekak sporo pa je još dodal i ×××××e...

~
    Guest
    nikad nzns sta ima u prirodi.lol.al ince ljudi misle puno vise neg zivotinje, nemaju rutinu samo prezivljavanja.i da, bog nije napravio ljude, i bar ja nevjerujem u nj.

BACH
    Guest
    u prirodi je homoseksualizam najnormalnija pojava,među životinjama je to normalno i tko je onda veća životinja,životinja ili čovjek?

+++
    Guest
    gay nje ok,ja sam protiv njih

dgjipjoh
    Guest
    Koje ste vi ×××××cine.

HAJDUK SPLIT
    Guest
    GAY je sasvim O.K.!!!

Tomislav ilovar
    Guest
    gay zakon dečki

sdfsf
    Guest
    ma daj molim te,odkad je u prirodi normalno ×××××isanje? ako ti ×××ך cucka ili bika ili pevca ili neznam kaj,to nije normalno.ti si definitivno ×××××čina.

baš je neki dan bilo u novinama kak je sada prirodni prirast u svijetu najmanji u posljednjih 650 god. jedan razlog su ×××××čine.

DoXikus
    Guest
    Zanimljiv podatak za cure

Ionako smo u manjobrojnoj populaciji od zena, a sad ako se jos i pro×××××isamo, pa sex shopovi ce masovno proradit prodajom vibratora )

b.b.b dinamo
    Guest
    ja sam gay i to je sasvim ok, pa svi moji frendovi su gay!!!!!

juhu
    Guest
    gay je naziv za bolest koja sve više osvaja naše društvo. treba ju zaustaviti....

HAJDUK SPLIT
    Guest
    kaj ti imaš problema s gay ljudima odi spat

biggy
    Guest
    ne mrzim ih. nego je stvar u tome što traže prava kao normalni ljudi (posvajanje) i to nije prirodno i moralno!!!!!!!! nek se vole no ne smije im se dati

dokaz ili ne?
    Guest
    jel dokazano da će djeca imati poremećaj bilo kakav ako ih posvoji gay par?

dokaz ili ne
    Guest
    usput-moj pesek je bio cura i znate kaj je radio?nikad nije htjela parenje!! nema toga šta bi ju na to natjeralo. a s druge strane imala je jednog plišanog majmuna kojeg je stalno drpala i skakala po njemu!!!
    kak to objasnit?
    još tvrdiš da nema homoseksualizma u prirodi?to si istražil ili kaj?

dgnhsadj
    Guest
    gay je zakon

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •