Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: manuela urbanek

heyho
    Guest
    Jel ko vidio kak se ona oporavila?to ni normalno kad sam ju videl prošle godine nije hodala,,al sad se opet vratila u akciju...ponovno fafa ) )

tintilinica
    Guest
    ja nemogu vjerovat koji si ti kreten..Pa cura je imala ××××te par operacija mozga i vrata i nije hodala ni govorila a ti kažeš da ona opet fafa?
    malo se skockaj kak te nije sram skoro je cura umrla

ufuf
    Guest
    ovaj gore mqalo pretjeruje...al ona fakat dobro zgleda..al je nekaj sisa zgubila to je bed

japa
    Guest
    ona je fakat dobra....skinula je valda 30 kg..super zgleda,i radi ××××no ljepe nokte

ha?
    Guest
    kaj ona radi nokte?pa kolko ja znam ona nemre s ljevom rukom nikaj delat..

juppi
    Guest
    da,bila sam kod nje u pon.radi super no nemre s rukom ljevom ali ona radi sa desnom curi faka svaka cast.pokazala mi je slike kad je bila u bolnici slavila je tam 19 rodjendan,bila je celava imala je pletenice na glavi 5 -6 dana i onda je imala taj mozdani i morali su joj obrijatt glavu jer joj nisu mogli slikat mozak od tih pletenica..a jadna sad mi je full slatka...

ha?
    Guest
    pa otisla joj je ljeva zakaj nebi delala z desnom

hipo
    Guest
    kolko ja znam ona je i vozacki položila.
    puno vjezba t ruku.ja sam ju par puta videl na telki i sa sedlaricom u stakleniku prije pol godine jos je imala pletenice na glavi

hmmmmm
    Guest
    kaj ni bolesna nemre imt mira od vas?????

Senior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    ona je fakat jako dobra cura nije zlonamjerna i nevjerujem da joj se to dogodilo.i kad sam ju vidla vani nakon godinu i pol ostala sam paff ko i drugi...očekuješ ju u kolicima nepokretnu da nit ne govori a ona se zriktala i zajebavala..mislim da je i plesala fakat svaka ćast di god da je

dapp
    Guest
    neda mi se puno komentirat.samo naj rijeći o toj curi..vidi se da ju je ta bolnica oromjenila skroz.××××te puno je bit u blnici tjedan dana a ona je bila više pol godine....svaka ćast

ert5e
    Guest
    bomba...

Slične teme

1. urbanek manuela
    By jupi in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 09-02-2008, 11:20

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke