Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 71

Tema: Maturalac 7a i 7b. DOJMOVI!!!!

Bolero
    Guest
    Bilo je O.K.
    Sobe su bile dobre, dečki su se svaki dan napili. ) )
    Sve ukupno je loše, jer je bilo malo kupanja i glup sadržaj.

yo
    Guest
    zato nije nova škola išle zbog glupog sadržaja!baš mi je sad drago kaj nismo išli....

ajmeeeeeeee
    Guest
    katastrofa.....koliko sam čula bilo je svega...nitko nije spaval do 5 ujutro....a skoro svi dečki su bili pijani i delali su svašata kog marenčićke i gržanke u sobi....i u busu....a još prije ana je rekal da ne bude sigurno išla dečkima...da je svjesna godina i da nije luda...a ne uopće..droljica kakve nema....čak su i dečki rekli da je ×××××....
    )

za ajmeeeeeeeeeeeeee
    Guest
    ×××× te krist kaj si ljubomoran ili ljubomorna kaj ti nisi bio bila s njima na maturalcu pa da se zekate

glupačo
    Guest
    gržanka prozirna si ko stalko..××××te fakat si jadna....tebi je to zezanje..biti s tri pijana dečka u sobi..i kao tješit ih....il kaj ja znam..a sama si rekla još prije da nisi luda da bi se išla bariti s dečkima.....baš si jadna i ne nismo ljubomorni na kurvicu poput tebe )

8585
    Guest
    zasto vi stalno psujete Bog?stvarno ste odvratni...kaj mislite da ste face ako opsujete Boga...stvarno ste mutavi..

8585
    Guest
    *Boga

LoL
    Guest
    kako ima ljubomornih klinki...
    pa šta ako ona to radi??? ti smeta? ti krivo??
    ne moraš ti to raditi, šta te briga ako on aradi to od sebe??

ljubomorne kuje
    Guest
    kaj ste ljubomorne pa bar se ima s kim barit a vi nemate hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

LOL
    Guest
    8585-Katja Rajić

za LOL
    Guest
    kak znaš da je to ona sam zato kja ne voli da ×××××× psuju Boga pa ne volim ni ja pa nisam katja

ajmooooooooooooooooo
    Guest
    ajmo ljudi još dojmova bilo je ok sam kaj smo puno putovali

LOL
    Guest
    Zato kaj je ispravila grešku u padežu.

za LOL
    Guest
    kakve to veze ima

lol
    Guest
    hahaahahahahah

LOL
    Guest
    HAHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAH AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH

LOL
    Guest
    Ima veze, ima...

PA
    Guest
    bilo je tak tak jedini normalni dečko bio je nikola prekomorec koji je barem bio pri sebi no najgori je bio kristijan i jura narokali su se ko svinje denis je bio ok ali kad pretjera onde je užasan marin, matej tomislav su isto bili ok smireni, cure su sve bile ok osim 3-4 iznimaka sve u svemu dobra TROJKA!!!!!!!

pa da
    Guest
    da jedino je prekomorec i matej bili ok....al jura se napil ko svinja, a drugi su dečki isto pili al nisu bili pijani već su se pravili da ispadnu face...ma curek su sve bile super osim gržanke monike friščićke i možda kristine.....druge curke pogotovo iz 7a su bile čista normala...pokazale su da se može zabaviti i bez opijanja )

O
    Guest
    Kaj se to može?! Ne bih rekel..

pa da
    Guest
    e pa može cure su to dokazale bilo im je super a nisu ni kap alkohola popile...to se zove zrelost ljudi !

O
    Guest
    Nek ti bude,ali ja ti svejedno ne vjerujem,pa na maturalac se ide da naapije,popuši joint,zbari nešt...

pa da
    Guest
    o ne ne ide...nije cilj napit se i zbariti....cure su se družile kasno u noć gledale tekmu imale pidžama party....i sve to bez kap alkohola....cilj maturalca je da se dobro provedeš s društvom..a cilj dečkima je zbariti se i napiti..al time samo odbacuju normalne cure....normalnim curka je super dečko koji ne pije i koji se ne bari di god stigne jer to znači da je obični muški žigol....zaključak je da se može super provesti bez opijanja i barenja! )

aha
    Guest
    da,da...zrelost je ak se ne želiš barit s nekim... ne , to je zaostalost i neiskustvo...
    osim ak nejdete za časne...

ajde klinci
    Guest
    pa daj shvatite nije cilj barenje...barenje je za kukavice i kurvice koje nisu zreli za ozbiljnu vezu!!!!!!!!!! nego se vucaraj od dečka do dečka..il dečki od cure do cure....zrelost je kad misliš dalje što će biti s tvojim životom...ne misliš valjda cijeli život barit se svaki dan s drugom.....nego pronaći osobu svoga života....al kad je pronađeš on/ona te neće htjeti jel zna da se inače samo bariš s drugima.....i neće imati povjerenja sumnjat će na prijevaru..i sve ostalo..cure možda zasad vole dečke za barenje to im je samo iskustvo za pravu vezu.....jer skupljaju iskustvo sa žigolima.....al kad dođe pravi ne bude dobro.....prave cure vole dečke koji će im biti vjeren, iskren, osjećajan a ne koji se želi bariti i kurčiti....

Slične teme

1. Maturalac 7c&7d.
    By hehehe in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 22-06-2008, 08:35
  2. Maturalac
    By Novi in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2007, 22:00
  3. Maturalac - Prag - Budimpešta
    By Zg in forum Dubrovnik i okolica
    Odgovora: 2