Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Tele 2 bla bla start paketi - koji mobitel izabrati

  1. #1
    Uredno potpisno
    Guest
    Znači, dvoumim se, ili točnije troumim između Tele2 start paketa Sony Ericsson K550i, K800i i S500i. Po meni je favorit K800i, najbolja kamera i zaslon, a meni izleda više "macho" od K550i i pogotovo više "macho" od S500i. Usput, zasad sam T-mobile pa me zanima isplati li mi se prebaciti na Tele2?

  2. #2
    lajavica123
    Guest

    Tele2 = lopovi

    Tele2 = lopovi

    Tek sam 10 dana na Tele2 mreži i već sam izgubila ohohoh živaca. Prešla sam sa Vipa jer mi je bio skup, nadajući se da je Tele2 moj spas. Prvih par dana sam koristila onih 25 početnih kuna i nije baš da su mi potrajale i jučer sam odlučila nadoplatiti bon sa 100 kn i namjeravala sam aktivirati opciju Smiley - besplatne poruke prema svim mrežama i 150mb interneta. Mislila sam da se to itekako isplati. I kupih ja bon, poslala poruku Smiley na 888, i oni meni i dalje dižu pare s računa i ja dns lijepo okrenem 444, službu za korisnike. Punih 10 minuta čekanja, glupe sekretarice i još gluplje muzike, i javi mi se neka agentica. Ispričam ja priču i kaže ona meni PRVO SI TREBALA POSLATI PORUKU SMILEY PA ONDA NADOPLATITI BON. LOGIKA ????? Izostala totalno. Onda sam planula i prestala biti ljubazna i rekla sam im da samo navlače ljude da kupuju bonove, a onda nešto izmišljaju. Rekla sam gospođici da sam čekala 10 minuta da mi se netko javi, a onda me dočekaju s takvim odgovorima. Izgubila sam sve živce i shvatila da su stvarno MAFIJA ! Već sam se poželila Vipa, i hvala Bogu što još uvijek imam karticu Vip koja bi vrlo lako mogla opet u upotrebu. Možda jesu skuplji, ali su barem kvalitetni i ne lažu. 2 godine sam primala dodatne kune kad bih nadoplatila račun i kad bi imala veliku potrošnju poslali bi mi bonus. A u Tele2 mi ne šalju ni onih 10 kuna koje bi trebali. Svi koji razmišljaju o prebacivanju na Tele2 - nemojte ! Koliko para toliko i muzike... DEFINITIVNO... Tomato je najjeftiniji i najkvalitetniji, ima ga moja mama, troši mizerno, šteta jer nemaju baš neke ponude mobitela, nadam se da će se popraviti po tom pitanju.

  3. #3
    eraser_tm
    Guest
    I mene je Tele2 oplajčko .. isto sam prešo s Vipa na njih i dali su mi još jedan broji besplatno te rekli kako su pozivi između ta dva broja besplatni.
    Kako nisam pratio stanje računa skužio sam to dosta kasno, a taj besplatni broj zvao sam 90% ukupnih razgovora. Kasnije kad sam se buni .. nitko samnom nije htio o tome razgovarati 2 mjeseca (na helpdesku) te sam otišao u dučan koji mi je prodao taj broj. Čovjek mi je obečao da će on nešto poduzeti u vezi toga međutim opet 2 mj kasnije misteriozno mi se na računu pojavilo 9 kn viška. Stvarno su Mafija i nemožeš im ništ, a oni to znaju pa koriste priliku.

  4. #4
    Očajnik
    Guest

    Unhappy Tele2 - totalni diletanti ili lovci u mutnom

    Naime njihov sustav naplate je totalno u banani, jer od 10. mjeseca 2010. više ne distribuiraju račune uredno (ne dolaze ili kasne više od mjesec dana), ali usprkos tome traže da im se podmire iznosi za usluge koje su navodno pružili.
    Kada im se požalite da niste primili račun za protekli period oni vas šalju da odete na poštu i provjerite da li vas račun možda čeka tamo ili provjeravaju da li imaju ispravno evidentiranu vašu poštansku ili email adresu. Biser - ćak vas pitaju i provjeravaju da li imaju dobro evidentiran vaš broj telefona za kontakt.
    Pokušavate li uspostaviti neki kontakt s njima preko službe za korisnike preko emaila ili telefonom to je kao da ste komunicirali s nekim iz virtualnog svijeta, jer sva obećanja i isprike koje ste dobili neznate od koga ste ih dobili i već sutra ćete morati intervenirati ponovno.
    I nakon svega toga računi vam i dalje ne dolaze. Ali zato vam uredno poštom šalju opomene za neplaćanje, upozorenja da će vaš broj biti iskljućen.

Slične teme

  1. Idealan start
    By D0mi in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 62
    Posljednji post: 24-09-2003, 22:36
  2. Koji auto izabrati između Punta, Corse, Clia ili Getza?
    By goran 01 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 23-03-2003, 06:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •