Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 79

Tema: caffe bar teo ludnica svake subote

mićo
    Guest
    meni nema do muzike do folka.... pisite... zabranjeno za metalce...

TEO BAR
    Guest
    PISITE KAKO VAM JE U TEU KOJA EKIPA?? KOJI DECKO CURA SU VAM ZAKON OTKACENI??? PISITE....

tea
    Guest
    ma cure z gaja su najbolje!

teo....
    Guest
    ma koje to cure.... ????

VRBgang
    Guest
    <object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/KJCO4DSc6a0&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/KJCO4DSc6a0&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

VRBgang
    Guest
    ××××no ha=?

how you remind me
    Guest
    ovo ti je dobro

mićo
    Guest
    sta to VRBgang, be vidi se nista...???

redar
    Guest
    TEO-leglo ološa
    sve smradovi ko i gazda
    napumpal je onu malu a star je ko isusov magarac
    a ni mala nije ništa bolje zaslužila čim je takvom gaburu dala pičke
    a i radotovič ju je ševio
    i največa rupa u vrbovcu je bolja od te štale
    kako mladi nemaju ukusa
    fuj-fuj

mićo
    Guest
    redar ×××× ti sebe u šupak... debilčino jedna... u teu su same hvala bogu nema debila poput tebe...

VRBgang
    Guest

Ovaj video je za sve koji slusaju CAJKU,

Uživajte......

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/chiVMrWMHko&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/chiVMrWMHko&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

dkjgvk
    Guest
    ma ona zegerova droca se drži ko da je cura od vlasnika sheratona, a ne sugavog tea.da nje nema sigurno bi bolje radio.zenska je ××××× i bahataa,a da bar se ima s cim bahatit

fas
    Guest
    e daj se ubite sa Teom sta u tome vidite,daj se pokopate,i odite na groblje,mrtvaci

mićo
    Guest
    mrtvac si si ti debilcino... jebla te cijela metalicca posred šupka ... dođi u teo pas vidi sta je ludnica... kako se pije i festa...

only
    Guest
    vidli smo u subotu kakava je to famozna ludnica...sve puno klinaca premali prostor nemaš ni gdje sjesti a što je najgore ni ventilaciju nema za što bi se mogla inspekcija pobrinuti,i kaplje sa stropa...užas...cuga je topla,čaše prljave...još dok vidiš onu tuljavu žegerovu facu za šankom i od one blesave dajane povrartio bi najradije

za onlya i slične
    Guest
    svima vama finima se gadi teo i nebi ni mrtvi išli tamo.a znate da nema ventilacije,da kaplje,da je gužva da ima dima.pa ×××× vam ja mater šta idete onda tamo srolajte joint sjednite u park i pušite jer za drugo niti niste.kreteni pusu vam šaljem

fas
    Guest
    daj se ubite sa teom,mama te jebala,ako ne slusam cajke defektne onda ne znaci da sam metallac,kuzis sroljo??daj odrasti i nadite neki normalni klub,a ××××te a ne neki iz smeca ,djeca mala,jos se ××××te u wc hahah

za fasa
    Guest
    ja mislimda ti mogu nos brisat......šta te boli ××××× di ko izlazi ti nejdi tamo kad ti nije dobro i bok..al uglavnom svi vi drugi pljujete po cajkama i teu.jel netko ikad pljuval po garažaamaili drugoj vrsti muzike.NIJE Zato ne seri i šuti!

fas
    Guest
    ja reko za××××s teo!!!

redar
    Guest
    MIĆO-×××× te cijeli teo
    rupa nad rupama
    a to da če se ispekcija pobrinuti o njima to sigurno
    tam ko da je zborno mjesto svih bolesti ovog grada
    misli mladež da je faca ako zalazi u tu rupetinu
    uskoro lokot na vrata

fas
    Guest
    tako je redar ,ja se slazem,idemo se mi pobrinuti za to,rupa mater,crna rupa za cajke,odmah mi zlo dok to spominjem,××××× ti cajke u teo,haha,pozz redar

redar
    Guest
    FAS-a kaj da ti velim ovaj nadimak MIĆO ti sve govori
    mogao je uzeti nick KAPETAN DRAGAN
    NAJBOLJE SU IM FORE "joj kak je u teu dobra mjuza a kad otvoriš vrata sami čobani unutra
    kak da se snima FARMA 2 još im samo fali učitelj iz folklora da ih nauči žikini i užičko kolo
    biti če ×××××× uskoro u teu
    sprema se ekipa da rasturi te seljačine
    koji bu to rusvaj
    velika seoba čobana prema lonji

mićo
    Guest
    fas i redar nabijen vam mame, cure i seke na ××××× gubite se odavde da vas nebi noc progutala.... nema do folka... svi seu po folku a na kraju ××××n vas sve slusate ga i napokon zabavite...

fas
    Guest
    pa ti se zabavis od folk muzike daj se ubi!!!
    folk isute jesi ti hrvat,ili srbin ako si srbin naci cemo mi tebe kurvine sine!!
    ako si hrvats da j barem slusaj hrvastko a ne neke grobare,haha

redar
    Guest
    MIĆO-šupčino arkan ti ×××× manu u usta pa tebe napravil srpsku bljuvotinu ××××× ti bre kevu
    tvoj nick je kratica od milutina jel bre kevin sine

Slične teme

1. ludnica radio
    By schumaher in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-05-2010, 15:16
  2. subote
    By šanker in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-05-2009, 22:13
  3. caffe bar "Teo"
    By Mala Brineta in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-03-2007, 10:23
  4. Iz svake klase po jedan-kad bi mogao-koji bi bi bio
    By M.Lancer in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 16-03-2003, 20:15

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •