Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: DUBRAVKA RATKAJEC 6.A

Tin@
    Guest
    Što mislite o toj glupoj drolji?

đony
    Guest
    ona uopče nije ××××× istina da nekad zna biti dosadna ali da je ×××××× to uopče nije istina

Tin@
    Guest
    nemoj mi srat đubre jedno da ona nije ××××× ona je itekako ××××× i pojebana u mozak

member
    Guest
    istina nnnnnnnaaaaaajjjjj gluplja osoba...
    tocno Tin@...
    gluplja neg...

đony
    Guest
    ××××× JA TEBI MATER NEMOJ TI MENE VRJEĐATI TI SI PREBALAVA DA BUŠ MENE VRJEŽAL KUČKO JEDNA I AKO SI MUŠKO ISTO VRJEDI KO SI TI UOPČE IZNAT MENE ××××× TE U GLAVU DUDA JE SUPER I MOJA PRIJATELJICA

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    Guest
    A KAJ TI STALNO ×××׊??I NICK TI TOTALNO ..........................ĐONY HA, HA, KOJI ×××××SKI NADIMAK ) ) )

aha
    Guest
    joj dubravka izgleda ko stako i ko zadnja ×××××..fufa... ××××× do bola... nema mode..heheheeh

MEDO GUMENI
    Guest
    MENI JE ONA OK ONA NIJE NI ×××××,NI ××××××,NI FUFA STOGA PREKINITE PISATI O NJOJ JA MISLIM ONA JE ZVER CURA NEKAD ZNA BITI MALO DOSADNA ALI POPRAVI ONA TO ONA JE SUPER KO MISLI PROSTOTE PISATI O NJOJ NEKE LOŠE BOLJE DA GA NEMA OGULIT ĆU KOŽU S NJEGA

xxxx
    Guest
    Ma naša Duda je zakon!! Istina je da ponekad zna biti dosadna! Ali to nemora značit dasad tu morate srat po njoj, i da morate pisat da je ××××××,fufa... a zapravo ju uopće ne poznate, i ja se slažem sa medom gumenim!! Fakat ste mi digle tlak!!A pogotovo ti "Tin@" ko si ti uopće, i ti nemaš pravo da tu dođeš na Dudinu temu i da ×××ך po njoj!! I ti sa ta koja je pojebana u mozak zajedno sa ovim seronjama!!!

martina j.
    Guest
    ostavite dubravku na miru!!!!!!!!!ona mi je naj frendica!!!!!!!!

dud@
    Guest
    o martina hvala ti kad pemo u onaj klub!?

za dud@
    Guest
    kaj stalno ×××ך? ) ) ×××××čo

za martinu j.
    Guest
    a kaj tebe je dubravka nagovorila da to pišeš?

ddddd
    Guest
    Joj pa koje ste vi zbunjole pa ovo gore uopće nisu pisale niti Dubravka, a niti Martina!! I Martina to nebi napisala zato kaj joj je Dora najbolja frendica!!Pozzz curke od jedne male... ) ) ) )

6.d
    Guest
    Ova ×××××ča napokon je zišla iz našeg razreda.Nek sad ×××× nekog drugog jer svi govore da su sretni da se preselila.ponaša se ko malo dijete.Rekla je da se razgovarala sa svojim plišanim igračkama i da je ona posebna djevojčica.Bogte ona stalno nekaj ××××.A sad nas izaziva kučka.

M,ĆKLČ,KLČJKOUJMČL
    Guest
    E ZNAŠ KAJ PRIPAZI MALO NA TAJ SVOJ RJEČNIK.TI BUM DOŠLA U PONEDJELJAK U ŠKOLU ZUBE BUŠ SI BRALA OSTAVI DUDU NA MIRU ONA JE SAD U NAŠEM RAZREDU I NEMAŠ JU PRAVO VRJEĐATI JA TE SAMO UPOZORAVAM DA NEBI POSLJE BILO NISMO ZNALI

50CENT
    Guest
    ZGODANA

Slične teme

1. DUBRAVKA RATKAJEC-VANZEMALJAC
    By luki in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 11-05-2008, 15:15
  2. DUBRAVKA RATKAJEC
    By XYY in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 21-02-2008, 13:11