Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 110

Tema: ZA LAURU KRALJIĆEK

AVRIL
    Guest
    JA SAM DUBRAVKA I JA SAM NAPISALA ONO ZA TEBE!!!!! TO NIJE DORA NAPISALA !!!! JA SAM TO ČULA OD JEDNE TVOJE POZNANICE. SORI AKO SAM TE OSRAMOTILA ALI I TI SI MENE!!!!! DORA NIJE NIKAJ KRIVA stvarno

Laura
    Guest
    Ej Dubravka..Kaj ti imaš nešt protiv mene? Ak imaš onda mi to reci u facu... Nemoj srat...kužiššš....ja te NISAM osramotila,???? i s čime to???? haha...
    ja tebe nit ne poznam,nit nisam stobom pričala već 1000 godina!!!! ajde pozz

AVRIL
    Guest
    AJDE NISMO MALE BEBE NEČEMO SE SVAĐATI , OK? ODGOOVVOOOORRRI!!!!!!!

BBUUBBUUIUI
    Guest
    LAURA JE GGUULLAAPPAAČČAA

ZAGREPČAN
    Guest
    JA SAM IZ ZAGREBA I MALO SAM DOŠAO U VRBOVEC I VIDIO SAM TU LAURU NE ZNAM KAKVA JE ALI JE TAKO DEBELA DA BI MOGLA VELEBIT POJESTI )

laura
    Guest
    znam ko je pisao ovo dvoje iznad-DUBRAVKA I JENDRIŠKA...

laura
    Guest
    znam ko je pisao ovo dvoje iznad-DUBRAVKA I JENDRIŠKA...

Laura
    Guest
    e vi izgleda neznate kak izgledaju debeli ljudi,kreteni glupi!!!!I dubravka znam da si ono ti jučer srala na Dorinoj temi,hehe...Kak si jadna...Ja nisam misla da si ti takva!!! Daj se spusti na zemlju...nisam ti ja ×××××...ko da se ne kuži da si ti sve ovo pisala!!!!

Tina&Laura
    Guest
    e vi izgleda neznate kak izgledaju debeli ljudi,kreteni glupi!!!!I dubravka znam da si ono ti jučer srala na Dorinoj temi,hehe...Kak si jadna...Ja nisam misla da si ti takva!!! Daj se spusti na zemlju...nisam ti ja ×××××...ko da se ne kuži da si ti sve ovo pisala!!!!

Avril
    Guest
    Ma nemoj ono gore uopće nismo mi pisale!! Kak da ti to zacrtam u glavu?
    Ja (Dubravka) sam ti napisala kaj sam ti imala za reć i točka!!

LJUTA
    Guest
    JOOJ LAURA KAK SI JADNA JA TI NISAM DUBRAVKA JA SAM NEKO SASVIM DRUGI MENE NIKO NE POZNA A JA POZNAM SVE KAK NE KUŽIŠ DA SAM JA PUNO BOLJA I PAMETNIJA SVE SAM BOLJE OD TEBE... JADNO JE JAKO KAJ MISLIŠ DA JE DUBRAVKA ONO PISALA JER NIJE... NEMAŠ POJMA!!!

laura
    Guest
    da a sve kaj ×××× o meni...PISANO JE U ISTO VRIJEME KAD SI TI NA FORUMU...
    e curko ja nemam ništa protiv tebe,i nisi mi niš napravila,pa neznam kaj ti mene stalno pljuješ...

LJUTA
    Guest
    O GLE LAURA JE MALO IŠLA ČITAT KAK SI SAD ODJEDNOM PAMETNA AL NE, NEMAŠ PRAVO I NEMAŠ POJMA... ZAVIDI MI... HA, HA, HA... MRZIM TE... LOL, LOL...

Laura
    Guest
    OK...onda i ja tebe!!!! MRŠ ×××××ČO OD MENE I MOJIH FRENDOVA....FUJ FUJ....×××××ČOOOOO

Laura
    Guest
    OK...onda i ja tebe!!!! MRŠ ×××××ČO OD MENE I MOJIH FRENDOVA....FUJ FUJ....×××××ČOOOOO

LJUTA
    Guest
    MAMA TI JE ×××××ČA I TO SI MAMI I BABI DOMA GOVORI, KURVO... TO SI TI SAMO LJUBOMORNA... HA, HA, HA... JOŠ JEDNOM:HA, HA, HA...

a joj
    Guest
    Laura kaka si ×××××, ja znam kak izgledaju debeli ljudi, znaš kaka?? isto ko i ti daj se pogledaj ××××te daj odi u teretanu i smršavi bar 100 kila!!!! ha ha kujo

ne serite!!!
    Guest
    joj kaj ××××te??? laura DEBELA??? hahahaha... ženska uopće nije debela, ima i gorih od nje!!! i sigurno nije ×××××!!!! znate vi kaj ta riječ uopće znači??? nabavite si riječnik i pročitajte pa mi javite....

Ivanaa
    Guest
    joooj...ma ta laura!!!!!s kim securama ona tocno druži??

laura
    Guest
    mala BACK OFF...
    ja sam te danas pitala jel si ti IVANA MOĆAN????

IvAn@***
    Guest
    Da ja sam ivana moćan,kaj ti hoceš od mene daj odfakaj!!!!!kome ti farbaš oči???

Iva@Naa**
    Guest
    kaj ti imaš protiv mene ljubomornice???daj reci kaj imaš ak ti nekaj nije jasno reci mi u facu!!!!!koji vam je ×××××?

lauraaaaa
    Guest
    ko ima kaj protiv tebe??????
    daj se smiri... ) ) )
    eeee niko nije nish pritiw tebe reko ...

Iva@Naa**
    Guest
    onda prestanite srat,nekužim zakaj vam je bilo važno jel sam ja ivana moćan??????

Lauraa
    Guest
    E znash kaj ne vrti se cijeli svijet oko tebe...samo nas je zanimalo...nemoraš odma pizdit i govorit nam da smo ljubomorne...daj se spusti na zemlju...eee daj objasni zakaj bi mi trebale bit ljubomorne...

Slične teme

1. LAURA KRALJIČEK
    By kikica...kika$ in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 133
    Posljednji post: 06-01-2009, 21:09
  2. LAURA KRALJIČEK
    By DA DA in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 25-04-2007, 12:34
  3. ANA KRALJIČEK
    By znatiželjn in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1