Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 64

Tema: Šta je sa Milicom Badrov

dubrava
    Guest
    Tko zna šta se jučer dogodilo Milici?
    Pišite šta znate!
    Bila je i hitna i murja!

rfr
    Guest
    kaj je to bilo????

sweetie
    Guest
    pustite curu na miru... te teme nisu za forum. to je njezin problem. kak bi bilo vama da vam se nest dogodi i odma se to stavi na forum. ×××××× jedne neodgojene. daj malo razmisljajte svojom glavom

jedan plavi
    Guest
    pa cura je očito dobila sto je željela........kako si to dozvoli....gdje je????u ludaru su je smjestili!!????

RR-------------
    Guest
    ajde milca javi se da nam kažeš ća ti bilo!!!!!!!!

antonio badrov
    Guest
    ej nemojte o tome bilo pa proslo
    njoj je tesko ali se drzi
    i sve bu ko prije

pozz svima!!!

jjgj
    Guest
    Ostavite ju na miru

somebody someone
    Guest
    ××××××tine jedne!
    ostavite curu na miru!
    sta vas briga sta joj je!!!!
    daj od××××te vise!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Guest
    pa sto se djevici dogodilo!!!!!!!!!

.........,,,,,,,,
    Guest
    pa začela je duhom svetim...al jos je djevica...

Rodica
    Guest
    E, da malo bolje paziš i slušaš na biologiji, znao bi da je to nemoguće. Btw, pusti ju na miru!

----
    Guest
    MILICA JE BILA TRUDNA 7 MJ..I IMALA JE ANOREKSIJU...ALI TO NIJE ZNALA PA JE POBACILA I KADA JE POBACILA ISPIKALA DIJETE SKARAMA...I SAD JE U BOLNICI ,INACE JE NAPRAVILA CEDOMORSTVO I NEZNA SE STA CE BITI SA NJOM.

LOL
    Guest
    KAO PRVO NIJE POBACILA
    KAO DRUGO JOS SE NEZNA JELI JE CEDOMORSTVO

----
    Guest
    ZNA SE SVEEEEEEEEEEEE....

---
    Guest
    UZNAM SVE JER SAM SUSJEDA.

Vrbovec
    Guest
    Nije da me briga i ne poznam ju,ali ja bi ju osobno ubila-od kuda joj snaga da ubije ono šta joj raste ispod srca,ona je ma za takve ljude se nema riječi .
    Ipak ima Boga več če se njoj to vratiti-da neznam kako prolupam nikada nebi mogla dijete ubiti-i šta sada ju trbaju žalim ma treba ju mučiti tako kako je ona to dijete. Smrad

sweetie
    Guest
    ×××××× jedne glupe. to nisu vasi problemi. nemate pojma uopce sta se dogodilo. nitko jos nista tocno nezna. to su sve samo nagadanja. kako mozete bit tako jadni da o tome pisete po forumu? pa tu nema pameti. ostavite curu na miru. sigurno nije ni njoj lako. samo nemojte o tome pisat na forumu jer to stvarno nije tema za tak nest

dddddddddaa
    Guest
    A jel zna netko tko je otac tog djeteta? Jel imala ona dečka?

lopi
    Guest
    joj milica milica.....ti kao da nisi ljudsko biće.pa kako se je išla jebati s benjakom a da se nije pazila.....svaka takva ×××××tina to i zaslužuje.....UGLAVNOM:svi imaju krasnu sliku o obitelji badrov.....sramite se svi skupa

bmw3
    Guest
    Ovako za vas primitivne ×××××× koje ne razlikuju "trač" od nečije nesreče,pa kakva god ona bila.Zašto je u vama toliko zlobe,dali ste vi sad siti radi toga,zar vam je to životna hrana?Tko ste vi da bi nekoga osuđivali uopče.Strašno griješite što koristite koje kakve izraze,jer nedaj Bože nikad neznate što VAS u životu čeka.Da se razumijemo ja tu nikoga ne branim ali i nesuđujem.A ti što se predstavljaš kao "susjeda" mogu ti samo reči da hvala što nisi moja susjeda jer nažalost takve susjede netreba nitko.Ljudi moji pustimo te ljude na miru,zar im treba još i ovo jadno piskaranje?!

netko
    Guest
    vidim da vas zanima pa ču vam reč:
    tata ju je prebio u subotu i time joj izazvao trudove,jel joj je rekao da če ju ubiti ako se ne riješi djeteta,i mama joj je to sve učinila,a ne ona szara je djetetu prerezala pupčanu vrpcu i izbola ga škarama.i nebi se ništa doznalo da jadna milica nije jako krvarila i morali su pozvati hitnu,a čim je hitna došla i vidjela šta je bilo automatski je pozvala policiju i s toga za vašu informaciju milica nije ništa kriva več njeni roditelji,a ponajviše mama,malica je dosta kritično i sada kada znate šta je bilo ostavite ju više na miru jel neznate šta vas čeka

antonio badrov
    Guest
    a kaj vi tu ××××××cete

za koji dan se bude znalo
    i njezin tata ju nije ni taknuo to su tracevi

svima pozz!!!!!!!!!!

antonio badrov
    Guest
    lopi

netreba se vrijedat

svi smo mi onebigfamily

croatia