Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: molim vas pomognite..please

martin+++
    Guest
    imam problem..sviđa mi se jedna cura več 3 mjeseca i ja mislim da je to ona prava jer fakat je posebna..a neznam kak da joj priđem jer se bojim da ju ne izgubim..jako smo si dobri prijatelji i skoro sve si kažemo al mene je jednostavno strah da ju totalno ne izgubim..kaj da radim..mala je posebna

kaj buljiš
    Guest
    priđi joj pozovi ju u šetnju na sokić ili kaj več pa malo popričajte jedan o drugom ili joj npr pošalji neku slatku pjesmicu _ budi melem za njene oči

martin+++
    Guest
    nije loše al opet me ×××× to ak se ona kaj naljuti ili tak nekaj pa ju totalno izgubim..kaj da onda radim?

................
    Guest
    Ak ste si prijatelji onda dobro razmisli da li možeš ostat bez tog prijateljstva, onda ju pitaj, reci joj onak općenito da te zanima da li se ti njoj činiš zgodnim i da li si joj privlačan, al to onak pitaj normalnim tonom, ako možeš, da ne skuži da se zanimaš za nju osim ak joj ne želš natuknut to

martin+++
    Guest
    hvala probat ču ako ima ko još kakav savjet bio bi vam zahvalan..

martin+++
    Guest
    a možda da skupim hrabrosti i da joj odma kažem...neznam..predobra je frendica da to napravim

black lady
    Guest
    Moje misljenje je da bi trebao poceti sa malim znakovima,a ne joj onak iz cistog mira uletit-"ej,sjetio sam se da bi ti mogao rec da te volim" i tak poremetit tu neku prijateljsku ravnotezu koja je postojala medu vama!

martin+++
    Guest
    fala ljudi na savjetima ali zvisel sam i to grdo

kaj buljiš
    Guest
    priđi joj pozovi ju u šetnju na sokić ili kaj več pa malo popričajte jedan o drugom ili joj npr pošalji neku slatku pjesmicu _ budi melem za njene oči

Slične teme

1. molim mišljenje
    By sanda in forum Bolesti
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-10-2011, 11:29
  2. molim te-........
    By glupača in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-03-2007, 22:11

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove