Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 101

Tema: cua mi misli da mi vise nije stalo do nje,sta da radim

slomljeno srce
    Guest
    daj pomozite svi,recite mi neki savjet jer sta sam god ja pokusao nije upalilo.............govorim joj istinu ali ona mi ne zeli vjerovat,zbilja mi je stalo do nje i volim ju svim srcem a vise mi ne vjeruje...pomozite,molim vas

blue
    Guest
    prestani pričati počni to dokazivati,ako ne vjeruje niti tada ,okani je se ) )

Lucija...
    Guest
    Probaj razgovarati s njom na bilo koji naćin...dokaži joj da ju voliš...probaj...ako i ona tebe voli pomirit ćete se...držim ti fige..sretno!!!pozz!!!

jura3010
    Guest
    hvala lucija,uspio sam i bas sam sretan zbogf toga........zbilja si imala pravo...cuo sam sta je bilo sa zlatkom,bas steta al naci ces ti nekog,zbilja on nije bio za tebe vjeruj mi dobro ga znam........pozz.

za slomljeno srce
    Guest
    pa vjerojatno si nešto napravil i izgubil povjerenje ili....kak ti je prestala vjerovat ak ti je vjerovala????

vjetar
    Guest
    riječi odu u vjetar,po dijelu se poznaju junaci...znači učini nešto....

Lucija...
    Guest
    Ej evo i mene tek sad...ajde stvarno mi je drago zbog tebe...ajde bar je neko sretan...ćuj Jura,jel ideš u subotu u teo??Ajd odgovori što prije...moram ti nekaj isprićati...ajd javi se što prije na toj stranici...by,veliki pozz!!!

jura3010
    Guest
    a valjda cu ic,a sta mi moras rec

jura3010
    Guest
    ej znam da sam malo kasno dosao na forum ali odg. ak mozes

Lucija...
    Guest
    A sorry kaj ja tek sad odgovaram ali ako se vidimo u subotu onda dođi do mene u teu!!!Javi se još poslije ak možeš...pozz!!!

i g o r
    Guest
    ma riješi se cura ××××te, netrebaju ti, imaš sebe i uživaj a ne s njima pa imaš pun ××××× problema, a pogotovo ak ju voliš i lud i za njom. pozz

za igora
    Guest
    lako tebi..

jura3010
    Guest
    e a zast da dodem do tebe,nest me trebas ili....

RS 125
    Guest
    ..... jura , mislis da je ili je to glasina???

Lucija...
    Guest
    Pa trebam ti samo nekaj reci i to je to rekla ti budem u subotu vani ako se vidimo samo te trebam na 5 min...Pozz!!!!!!!!

jura3010
    Guest
    ok,pozz. i tebi

RS 125
    Guest
    jura si na forumu?

jura3010
    Guest
    e lucija ak ces bit na forumu,sretan ti rodendan i imendan,sve najbolje.........pozz.

Lucija..
    Guest
    E hvala ti puno...kak znaš da mi je rođendan??Za imendan ajde već ali kak znaš za rođendan...???Hvala ti puno...kak ti i Maja???

jura3010
    Guest
    a za imendan sam znao,a za rodendan mi je jos zatko prije rekao.......a ide nam al jos to nije to kak je prije bilo, ali ako dode ovu subotu u vrbovec onda ce sve bit ok

Lucija...
    Guest
    Joj ajde držim ti fige!!!Ma sve će biti u reu...znam ja...dođeš mi na rođendan u subotu u teo???

jura3010
    Guest
    pa doci cu,naravno ak me pozoves

Lucija...
    Guest
    Ma naravno već si pozvan!!!Ak dođe i Maja,dopeljaj i nj...ali jedan savijet od mene...ništa bez zaštite!!!HEHEHE...p.s.ja te malo zajebavam...nemoj me shvatit ozbiljno...ja sam ti veliki zajebant...mislim da ćeš i to skužiti...hehehehe...!!!!

jura3010
    Guest
    ma nema veze,malo sale nikad ne skodi a uostalom i ja sam takav pa zanam kak je to...........i da ne mislim ti ja samo na sex,mislim nemoj me krivo shvatit,kad sam s curom onda ju bas zavolim i ne nastojim ju samo ....... i ostavit

Lucija...
    Guest
    Ajde bar si ti pošten prema curama...znaš...malo je takvih dečkiju ko ti...vidim da fakat voliš tu Maju...ajde bar je neko prema nekom iskren...da ti je bar frend takav.......

Slične teme

1. Tarik misli
    By po saborski in forum Politika
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 17-01-2010, 19:44
  2. kaj se misli o mihaelu hunjedu?
    By nightwish in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 29-01-2009, 18:43
  3. tko misli da je Leo Švagelj ×××××?
    By Bat in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 9