Stranica 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 126 do 150 od 238

Tema: MONOPOLY

  1. #126
    Overboard
    Guest
    Ciaos!Ma i nisam neki domaćica tip,ali volim skuhati kada sam doma,jer volim dobro pojesti,a nije da ona nezna,nego je koma dok dođe doma i to,pa još da skuha,glupo bi bilo od mene očekivati da još ona i kuha...Znači,samo dok sam doma prije nje,skuham.I ako sam od volje taj dan....

  2. #127
    DAN
    Guest
    Dobro jutro ! Pozdrav smrznuti e kod nas rastura hladannnnn vijetar preprhava snjeg pravi blagdanski smrznuti ugođaj... eto ja ti pijem kavu gledam tv-e i taka nadam se ljepom danu .. drago mi je da si takav tip osobe koji ima razumijevanje za ženu ja doista znam kako to puno znači takav je i moj sam šta ne kuha jedino dok je nephodno potrebno a to bude sad u nedjelju jel radim cijelu noč u subotu tko zna kada dođem doma .. dosta o meni kako si mi ti danas ??? jel te šta ili ???

  3. #128
    DAN
    Guest
    e jel si ti vidio kako je naša tema posiječena 1130 puta je otvorena aaa...

  4. #129
    Overboard
    Guest
    Dobro jutro smrznuti narode!!!Budan sam od 07:30 jer je mali od susjeda trebao doći do nas prije škole,a mala je sada s njim već i upravo odlaze,imaju danas neko kino,ili slično,pak sam eto od ranije budan.Dobro je.Danas imamo predavanje u 19:30 o Mayama pa idem samo na to,noga je okejski,ali odmaram do večeras,ručka imam od jučer još...i tako.Kako ti?Što to ideš noću raditi u subotu?Noćna smjena,ha?!

  5. #130
    Overboard
    Guest
    Posjećenost i nije neko mjerilo,pa i sam otvorim podosta puta,dok provjeravam jesi li što napisala...a ovaj site je banana,klasika,stalno imam error on page,pa refresh radim svako otvaranje,kuruza!!!

  6. #131
    DAN
    Guest
    opa iznenađenje pa ti budan i još pritom si ok pa drago mi je zbog toga !!! i ja danas odmaram imam jela od jučer al ču zato ispeč kolač tako da si pozvan ako želiš !!! šta radim? e pa radim dekoracije za hranu , perem suđe , pomažem kuhat i tako posao u kuhinji za svatove znaš ono i dobro je društvo a i zarada to sam ti ja počela radit dok sam sa nervama bila pri kraju pa malo da idem u drušvo i tako i doist mi se to svidlo naradiš se kao idiot al je ekipa dobra tako da je stalno zajebancija i td ...

  7. #132
    Overboard
    Guest
    Lijepo,dolazim na kolače!Pa dobro je to da se malo makneš,što kažeš,a i inače financijski je opravdano.Vrijeme kod nas je fantazija,malo hladnije,ali sunčanoooooo,sve me vuče van,ali ne mogu još,nisam potpuno to zaliječio...Drago mi je da se zabavljaš,a kako ide s M?Mislim na meditaciju.Jel imaš kakvih događanja,ili se švercaš?!Ha?

  8. #133
    DAN
    Guest
    Prekjučer nešto malo prekinuli su me a jučer uopče nisam nit jedanput bila u transu tako ti j to nazivam zato ču danas jel ne želim forsirat dok za to ne osijetim potrebu !!!

  9. #134
    Overboard
    Guest
    Bok!Eh,kao što sam i predvidio....idem tek sada u M.Nakon toga će biti malo na,na...i onda action!Moram malo paziti,da me svi zajedno ne iscipelarite,jer fakat sam dalabu,kako nisam pazio na sebe se!Nadam se da si mi i dalje fine i da ćeš probati više u M.Pusa!

  10. #135
    DAN
    Guest
    ej i ja sam danas popodne obavila stanje transa baš mi je trebalo i odma nakon toga otišla radit tek sam sada stigla doma.. umorna sam a ti sigurno na predavanju uživaš pa neču više pisat eto onda laka ti noč i tebi isto tako jedna pusa

  11. #136
    DAN
    Guest
    DOBRO JUTRO ETO MENE UPRAVO SAM SE PROBUDILA I PIJEM KAVU OKO 10 VEČ IDEM RADIT TAKO SAM TI SE ODLUČILA JAVITI MALO ... KOD MENE TI JE SVE OK NADAM SE I KOD TEBE A NIŠTA UŽIVAJ U DANU I POZDRAV

  12. #137
    Overboard
    Guest
    Dobro jutro!I ja sam ustao oko 8:30,jer kreteni kod nas opet nešto lupaju,šaluju betonažu blizu naše zgrade...Bilo je ok. predavanje.Uživaj i ti koliko možeš danas.Ja idem raditi popodne oko 13h,pa ću do večeri,moram,ljudi imaju useliti na kat kuće.Struju im moram završiti...Ciaos!

  13. #138
    Overboard
    Guest
    Pozdrav!Nadam se da si ok. i da se nisi ubila jučer...Kod mene i dalje odmor,jučer,gle čuda - nisam bio vani,odbio sam raditi jer ima i bitnijih stvari,nije im frka da bih riskirao toliko...Danas obavio M,i sada laganini,možda odem u posjetu ,a možda i ostanem doma.Mislim da će biti ovo drugo.×××ך forsiranje,nema smisla.
    Drži mi se i javi se kada si od volje.

  14. #139
    DAN
    Guest
    EJ DOBRO JUTRO ETO ME MALOPRIJE SAM SE PROBUDILA SADA PIJEM KAVU I SVA SAM NEKAKO ČUDNO .. NEBI LI I BILA JUČER SAM OTIŠLA U 10 UJUTRO DOŠLA DANAS U PET KADA SAM SE OKUPALA I LAGLA VEČ JE BILO SKORO 6 A ×××× GA .. ZNAŠ ŠTA MALO SAM SE PREFORSIRALA ALI SAM SE I NASMIJALA I ZAJEBANCIJA JE BILA STALNO PRISUTNA TAKO DA SVE U SVEMU I NIJE BILO TAKO STRAŠNO .. E DRAGO MI JE DA SE I TI MALO ODMARAŠ .. ŠTA IMA KOD TEBE NOVOGA JEL SVE OK ??

  15. #140
    Overboard
    Guest
    Ma sve je ok.Nešto tražim na net-u,uživam uglavnom.Drago mi je da si se zabavila.

  16. #141
    DAN
    Guest
    AJ ČOVIJEČE ISCRPLJENA SAM FAKAT A OSIJETIM PO TVOJOJ PORUKI DA SI DANAS NEŠTO ONAKO VOLJE SAM SEBI SAM DOVOLJAN ???

  17. #142
    Overboard
    Guest
    Ej,bok!Dobra ti je fora taj osjećaj...Nije da sam si dovoljan nego istražujem nešto što me zaintrigiralo,naručio sam neke knjige iz zg i tako...O tome ću ti reći više kad se vidimo,ako dođemo do te teme.Radi se o povijesti raznih znakova u religijama,vrlo zanimljivo,a sve u svezi onog ciklusa predavanja,da ne duljim...Ima toliko toga što nikada nisam ni pomislio da bi tako bilo,uf,jedno je bitno - tek sam na početku!

  18. #143
    Overboard
    Guest
    Budi mi dobro,odmori se od tih silnih entiteta koji su bili oko tebe,kužiš...Očisti to iz sebe,i biće ti bolje.Vjeruj.Pozdravljam te i želim ti brz oporavak.Ja doma,odmor i razonoda,punjenje prostora upitnika odgovorima.Vrlo ok!

  19. #144
    DAN
    Guest
    MA DAJ ××××TE JEDINO ŠTA MI TREBA TO JE MIR I KO ZA VRAGA DANAS CIJELI DAN NEKI GOSTI A JA ONO MRTVA DOĐE MI DA VRIŠTIM DAJ NESTANITE NEMAM SA NJIMA UOPČE POTREBU PRIČAT TROŠE MI ENERGIJU UBIJA ME TO KLINCI SU MI KUČU RASTURILI MA ×××׊ TO HITNO MI JE POTREBAN MIR I TIŠINA POVLAČIM SE U KUČU I NE IZLAZIM ... E JA SAM SEBE UHVATILA DA KAO SILOM ŽELIM VAN IZ KUČE AL KADA IZAĐEM TRĆIM DA SE VRATIM NAZAD U SVOJ MIR JEL TO MALO ŠEA I IZAĐEM UVIJEK NEK GLUPOST NEPOTREBNA UGLAVNO ZBUNJUJUČE NEČU TE DAVIT I JA SA SVOJIM PROBLEMIMA DRAGO MI JE DA SI OPET NAŠAO NEŠTO ŠTO TE ZANIMA UŽIVAJ U SVAKOM TRENUTKU TOGA ...

  20. #145
    Overboard
    Guest
    Bok!Nije mi baš jasno što se dešava ,to kada izađeš,ali transformiraš se i teško je sve izbalansirati,nemoj se ni truditi previše,jer opet ideš protiv sebe,nego koliko možeš potrpi,a ovo drugo od××××,pa nije ti ništa bitnije od tebe!Znam da se mučiš i trpiš,ali ustraj jer je to jedini put...

  21. #146
    Overboard
    Guest
    Ima jedna bitna stvar koju neznam dali sam ti rekao ili napisao,a radi se o tome da kada si u društvu ljudi,onda nesvjesno primaš njihove energije,i to nazivamo entiteti.Tada se dešava da ti entiteti utječu na tvoj energetski nivo,pa se to onda često manifestira razdražljivošću,umorom,napetosti u području vratne kralježnice i slično...Znaš o čemu pričam?!Osjećaš se ispuhano,kao prazna vreća...Wellcome to the club!

  22. #147
    Overboard
    Guest
    Za sve to jedini trik je disanje prema tehnici,i meditation!Little by little...you will find your way...Prisjetiti ćeš se svoje tehnike.
    Sretno!

  23. #148
    DAN
    Guest
    da znam to tj osiječam to. eto danas sam malo bolje mislim probudili su me meloprije več me rebaju moji moram ići tamo ... ma nema veze proči če kako si ti ? jel sve ok sa nogom ?

  24. #149
    Overboard
    Guest
    Pa uglavnom je ok.Nije sve potpuno prošlo,ali ide dobro...

  25. #150
    DAN
    Guest
    EJ PA NEMA TE BAŠ NA FORUMU ILI ČEKAŠA SE JA PRVA JAVIM ??? ETO DA TI SE POHVALIM DA SAM UPRAVO ZARŠILA SA M. I TO VEĆ DRUGOM DANAS MORAM NADOKNADIT OVE PAUZE....E KAD JA OVO PIŠEM TI VEĆ SIGURNO TVRDO SPAVAŠ PA NEČU DULJIT IDEM I JA U KRPE .... ŠALJEM TI SMRZNUTI POZDRAV ...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •