Stranica 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 238

Tema: MONOPOLY

  1. #101
    DAN
    Guest
    MA ONO JE TOTALNO U KURCU REGISTRIRALA SAM SE I SVE I NEDOZVOLJAVA MI ULAZ MATER IM ××××× ... A O ČEMU TI BRIJEŠ KAJ VIDIŠ, KJ TI JE JASNO BUDI TOČNIJI MALO???

  2. #102
    Overboard
    Guest
    Bio sam u nekom filmu...a ×××ך onda loganje na tamo,nema veze.Žao mi je da te zajebavalo...To što sam pisao da vidim je ono da nisi ništa pisala na forumu,ali nema veze,kužim ja obaveze,vikend i to..


  3. #103
    DAN
    Guest
    PA MOGU TIREČI DA MI JE SUBOTA BILA TOTALNO PUNA I TO SAM IMALA UGODNO VISOKO DRUŠTVO KOJE SAM MORALA " ZABAVIT " A NEDJELJA ONAKO SVA SAM BILA U SVOME FILMU SAMA SEBI DOVOLJNA DA TI BUDM ISKRENA !!! KAKO SI TI ?

  4. #104
    Overboard
    Guest
    Eto me malo i pisano,eh kod mene uvijek karneval...imao sam telefona oko tri sata bez stajanja,pa mi je već vrijeme za isključivanje ponovo...Lijepo je vrijeme kod nas,sunčano i toplo,baš ok.Jedini mi je bad da ne mogu nikamo,a kada moram ići onda su kiše i takve stvari,pa ×××× ga Murphy radi po svome...A ti?kako je prošla druga tura kuhanja?I bitnije,jesi li šta skuhala u glavi u vezi posla...?To je ono šta te treba pičit!Ma rekoh ti,jedino ti!

  5. #105
    DAN
    Guest
    EJ ETO ME. DOBRO JUTRO ! JA SAM OK JUĆER SAM RUČAK SKUHALA OD DRUGOG PUTA A ŠTA SE TIČE POSLA MALO SAM SE JUČER RASPITIVALA I SAZNALA DA DO PRVOG MIJESECA U OJ FIRMI ČE BIT REFORME TOTALNE PA BOLJE DA PRIČEKAM JOŠ MALO IONAKO JE PRVI MIJESEC TU PRED VRATIMA . E KAOKO SI TI DANAS , ŠTA IMA KOD TEBE NOVOGA JEL TE BOLI DANAS ŠTA I TAKO ??????????????

  6. #106
    Overboard
    Guest
    Dobro jutro!Kod mene ok,mislim da ću danas moći izaći malo...Ništa naročito interesantno se ne dešava,jedino je opet dobro vrijeme.Dobro je da si se raspitala za posao,jer vidiš,ipak si nešto skontala.Mada ništa strašno važno.Slabo sam spavao,pa mislim da ću opet malo razmisliti o tome...

  7. #107
    DAN
    Guest
    A LJEPO ZNAČI OPET SPAVANAC ... A ZNAŠ KAKO JE MENI VESELO KUM ČE MI SADA DOFURAT DVOJE DIJECE NA ČUVANJE JEDNA IMA 3 GODINE PREFRIGANA 1000 NA SAT A DRUGA 7 MIJESECI ISTO TAKO MALA AL ZAJEBANA UZ TO SVE OBADVIJE ME OBOŽAVAJU I LJUBOMORNE SU JEDNA NA DRUGU KATASTROFA MISLIM DA ČU BIT KAO KLOKAN OBADVIJE NA RUKE I UŽIVAJ ... VESELO A KAJ VELIŠ ????

  8. #108
    Overboard
    Guest
    Svaka čast!Želim ti ugodnu zabavu...Dobra si kada možeš tako to izbalansirati sa njih dvije.Sretno!

  9. #109
    DAN
    Guest
    BAŠ TI HVALA POTREBNO MI JE SREČE I STRPLJENJAAAAAAAAAAAAAAA PUNOOOOOOOOOOO AL DOBRO KAD ODU DOMA ZNAT ČU CIJENIT MIR KOJI IMAM INAČE !!!! ČUJEMO SE KASNIJE !!!

  10. #110
    Overboard
    Guest
    Znači,uživaš!Samo daj,djeca su sreća.Malo su djetinjasta ,ali su daleko bolje društvo od ostalih pacijenata,moraš priznati.Od njih možeš puno naučiti,samo strpljenja...Želim ti dobar provod.

  11. #111
    DAN
    Guest
    ej ja sam svoje obavila bilo nam je ljepo jedna je gledala crtiče a sa drugom sam se igrala dok nije zaspala sve u svemu dobro prošlo !!!!

  12. #112
    DAN
    Guest
    Nisi mi rekao kakvu poruku si mi ostavio na iskrici mogo bi ju ponovit ovdije ako želiš naravno ???Baš gledam ovaj glupi tv e pa fakat nema ništa kasnije idem malo igrat čoviječe ne ljuti se to mi je interesantno mi ti iz zajebanicije svaki stavimo po cigaretu na stol i ko pobijedi nosi sve znam da je dijetinjasto al je ok i zabavno uz to čaj i doba ekipa i veselo ... kako si ti proveo dan danas nemoj mi samo reči da si se opet preforsiro !!! ???

  13. #113
    DAN
    Guest
    eto me stigla sam domA ZARADILA sam pune 4 kn,ipak smo kartali šnaps po 1 kunu .... znaš ono kako se keže pola sela se ××××× a pola karta .. al ja se neču kartati hahahahah... koliko vidim ne javljaš se ee opet radiš punom parom a znaš i sam da nesmiješ ... a dobro kad budeš mogo javiš mi se malo ... laku noč

  14. #114
    Overboard
    Guest
    Stigoh,bili na cugi nakon predavanja,al babe mogu...pričat...Ja sam vozio pa nisam smio biti party breaker,ali brate,šta je preveć...No,eto noga je ok,i ništa nisam delal...Bogu hvala!Laku noć u ovo jutro već!

  15. #115
    DAN
    Guest
    Dobro jutro !!!eto mene ti si sigurno još u krpama sanjaš slate snove .. e baš bi je drago da nisi opet preforsiro nogu izzy , lakše malo ... a šta se tiče baba e fakat je istina nekad i sama sebi dopizdim od priče al ne odustajem .. ajde kad se naspavaš javiš mi se ::

  16. #116
    Overboard
    Guest
    Bok,dobro jutro,zadnji tren...skoro je već i dobro podne...!Ustao sam oko 9.Kava je već prošlost,ali danas sam cijeli dan doma,samo navečer idem na predavanje.Možda skočim nešto odnijeti vani,ali kratko,pa natrag.Kako ti,šta ima kod tebe?Jesi mi ok?

  17. #117
    DAN
    Guest
    eto me danas cijeli dan sam na terenu sada sam malo doma u pola 6 opet odem i tako malo sam nikakva al to je od odvog vremena al mi je drago da si ti dobro ... lepo mi se provedi na predavanju i pozdravi mi P. šaljem vam obadvojici velike pozdrave i slatke puse ...

  18. #118
    DAN
    Guest
    eto me opet vratila sam se i to zadnji čas mislim bacila sam vruče ulje u kantu za smeče i to je pomal tinjalo sad mi je puna kuča dima od plastike e pa ×××ך ludu babu... ti sisigurno na predavanju i uživaš idem i ja opet malo kartat ....

  19. #119
    Overboard
    Guest
    Bok!Uletio sam doma pred malo.Bilo je full ok.Slušali smo o Plotinu,a poslije smo P i ja išli na vegetarijanski burger u Hamby,i par pomfrija,pa smo u mislima bili s tvojim vrućim uljem...×××ך!Dobro si prošla,pa si odmah svijeću zapali,ali to ima višestruku korist:čisti prostor od negativnosti,a i inače,čisti zrak u prostoru...Laku noć!

  20. #120
    Overboard
    Guest
    Jutro!Pa kako si mi ti danas kartašice?
    Od 6 sam budan,glavoboljček...Sada sam već ok. pa si mislim,kako bih mogao malo provjeriti stanje ispod kapaka.
    Pozdravljam!Javi se malo...

  21. #121
    DAN
    Guest
    EJ DOBRO JUTRO ..Ti to mene zajebavaš e meni se to fakat dogodilo srečom sve je ok prošlo a moglo je biti svašta.. baš mi je drago da ste se dobro proveli ni meni nije bilo loše izgubila sam 2 kn a zaradila 3 znači u plusu sam 1 kn... ××××te mi smo ti tu skureni sto na sat e fora ti je u tome šta ja nikad ništa ne radim badava tj . igram uvijek za nešto onda je zanimljivije sav si u tome a ovi moji su škrti pa ti je to baš interesantno da im vidiš face kad izgube ... e šta još ima kod tebe ??? bolja polovica još uvijek je sa nama ili je odustala ???

  22. #122
    DAN
    Guest
    još mi nisi odgovorio kako je glasila poruka na iskrici po kojoj sam te trebala pronač ???????

  23. #123
    Overboard
    Guest
    Pozdrav!Ne zezam te,malo samo...Ona je još uvijek s nama.Drago mi je da zaradiš,pa inače i nema smisla kartati,ako nema stimulacije.Moram ručak završavati,pa idem u kuhinju.Nije bilo nikakve poruke,tamo si učlanjen,i imaš svoj sandučić,pa ti mogu slati poruke svi sa foruma,samo tebi.To je takav đir.Nije bilo poruke ,nego sam ti napisao moj nick onda,da me pronađeš,pa možeš samnom na chat i to...

  24. #124
    DAN
    Guest
    a tako dakle .. koliko sam ja do sada skužila pa ti si prava domačica blago tvojoj dragoj ti skuhaš čoviječe koliko to puno znači kad dođeš sa posla da je barem to napravljeno .. kako si ti danas ??? ima šta novoga kod vas ??? ovdje je prokleto hladno vijetar puše kroz kosi ludilo ..

  25. #125
    DAN
    Guest
    nema te zauzet si ??? Ok idem onda slagat večeru budi mi pozdravljen i nemoj molim te opet se preforsirat onako kako ti to znaš .. polakosve se stigne čuvaj zdravlje ono nas drži tu di jesmo bez njega smo u kurcu mada som ionako al moraš priznat ima ljepih stvari u iluziji ... npr. priroda ..

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •