Stranica 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 238

Tema: MONOPOLY

  1. #76
    Overboard
    Guest
    I ja bih,ali si mi u šoku nekako...Nemaš se što bedirati.Dođi na kafu više...

  2. #77
    DAN
    Guest
    MA HOČU DOČI ČU E NEMOGU SE SAČEKAT DA VAS VIDIM . I NEZNAM AL IMAM POTREBU TEBE ONAKO ISTINSKI ZAGRLIT I STISNUT UZ TEBE JE TI SI MI SADA SVE !!!

  3. #78
    DAN
    Guest
    MOŽDA SAM SA OVIM ZAGRLJJEM PRETIJERALA MADA TO DOISTA IMAM POTREBU NAPRAVIT .

  4. #79
    Overboard
    Guest
    Nisi.Nemoj se problemirati oko takvih stvari,budi ono što osjećaš,pa mi smo ti vanzemaljski iskreni,i nemoj biti u problemu,brizi i samokritici,to no goood!Budi vesela i cvjetaj,ti si svjetlost i rasteš.

  5. #80
    DAN
    Guest
    DOBRO JUTRO !!!! AKO S UOPČE JOŠ DOMA JA PO STAROM PIJEM KAVU UZ LAPTOP I TAKO A TI I DOBRO ?

  6. #81
    Overboard
    Guest
    Dobro jutro i tebi u podne,grozan sam,spavao sam do pred malo...ah...sada coffee ...droga,ovisnost,yeeeessss !!

  7. #82
    DAN
    Guest
    NEDOSTAJEŠ MI OVAJ PUT STVARNO TO OSIJEČAM U SASVIM DRUGOM SMISLU AL TAKO JE !!!!

  8. #83
    DAN
    Guest
    EJ UPRAVO DOK SI TI VIJEROVATNO NA PREDAVANJU FILOZOFIJE JA SAM BILA NA ONOJ STRANICI E PA TO JE SUPER E JA KAD TO ČITAM BRŽE DIŠEM SRCE MI KUCA BRŽE KAO DA SAM ONAKO SVA U TOME BAŠ SE UŽIVIM ... SVIĐA MI SE ONO O MUDROSTI!!!

  9. #84
    Overboard
    Guest
    Bok!
    Došao sam oko ponoći doma,a na predavanju sam bio od 19:30 do 22h.Radio sam napokon jučer i nadam se da će biti ok nadalje...Danas trebam nastaviti,mada nije ziher,pa će vjerovatno biti laganini odmor,kavica i predavanje u drugom ciklusu večeras,isti termin.Kako ti i šta se radi,jesi li na esoterii, a car je zanimljiv,ha?!Idem spavati,natrag u krpe...

  10. #85
    DAN
    Guest
    DOBRO JUTRO RADNI NARODE CRNE GORE UPRAVO JE DVANETST SATI ... EH PA NIJE BAŠ TAKO AL UPRAVO SAM SKUHALA KAVU SJELA UZ KONP DA VIDIM DAL ME SE TKO SIJETIO AL U STILU " NE OČEKUJ " . KOLIKO TE PRATIM TI SI OK FILOZOFIRAŠ I UŽIVAŠ !!! KOLIKO VIDIŠ POSLALA SAM TI EMIL INTERESANTAN LAGANO FILOZOFSKI I JEL MI VIJERUJEŠ DA SAM SVA TA PITANJA I JA SEBI POSTAVLJALA I ZBOG TOGA SUMLJALA ČOVIJEČE U ZADNJE VRIJEME KAO DA STOJIM U HODNIKU PUNIM VRATA KOJA PRETSTAVLJAJU MOJE NEJASNOČE I ONA SE SAMA OD SEBE OTVARAJU A DOSAD SAM TOLIKO SILILA GURALA DA IH OTVORIM I NIŠTA SADA KADA SAMO STOJIM I GLEDAM ONA SE SAMA OTVARAJU ... INTERESANTNO ..××××E PAZI TI OVO TI IDEŠ NA PREDAVANJA IZ ILOZOFIJE A JA POČELA FILOZOFIRAT HA HA HA ... OČITO SMO SE NEKAKO SPOJILI !!!

  11. #86
    DAN
    Guest
    DANAS MI NISI ZA AKCIJU ??? A PA DOBRO KAKO JE JE !!!

  12. #87
    Overboard
    Guest
    Pozdrav legendarna surferice!
    Nije mi do piskaranja za komp-om...radije se bavim drugim stvarčicama,ono kada sam bio van servisa jesam,ali sada kada sam mobilniji,odoh u đir...Nadam se da si mi ti još uvijek ok.Odoh si napraviti malo kofeina,da se trgnem iz poluusnulih,ajde navrati...

  13. #88
    DAN
    Guest
    OK SVE JASNO ONDA UŽIVAJ NEČU SMETAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

  14. #89
    DAN
    Guest
    JEDINO SAM DAMAS SVATILA DA GOVORIM STALNO DA SAM NAUČILA LEKCIJU " NE OČEKUJ " AL NISAM JEL JU NISAM POČELA ŽIVJET USTVARI ZABORAVI DA SAM IŠTA REKLA JEDNOSTAVNO OSIJEČAM DA SI MI POTREBAN I GOTOVO TI PIZDI KOLIKO HOČEŠ AL TAKO JE FALIŠ MI I TO JE TO !!!! NEMAM VIŠE TEKSTA LJUTA SAM I POMALO RAZOČARANA ZATO ŠTO SAM OČEKIVALA

  15. #90
    Overboard
    Guest
    Ne smetaš mi,naprotiv,jedino sam ti želio iskreno napisati da je tako kako sam i napisao,nisam uz kompjuter...
    Nemoj tako stalno kakati po sebi jer si već dovoljno postigla i samo polako,step by step...Hajde molim te ne bedači!!!Pusa!

  16. #91
    DAN
    Guest
    DOBRO JUTRO ETO ME !

  17. #92
    DAN
    Guest
    KAO PRVO ODMA U STARTU DA TI KAŽEM ONO O ČEMU SAM TI PISALA NIJE MI PRVI PUT DA TO RADIM , MISLILA SAM DA ČU I UMRIJET SA TOM TAJNOM AL ETO OČITO NEČU . AL SAM IPAK PONOVO PROBALA , DOŽIVILA I UŽIVALAAAAAAAAAAA AL I SHVATILA GDJE SAM DO SADA GRIJEŠILA . POČELA SAM SA TEŽNJOM I SVRHOM KRAJA I TIME NARAVNO KAKO KAŽE KNJIGA AKO PROPUSTIŠ POČETAK PROPUSTIT ČEŠ I KRAJ U TOME JE BILA BIT . OVAJ PUT SAM UŽIVALA U POČETKU DUGO, DUGO A TIME DOBILA I DUGI KRAJ E LUDILO .... NEMAM TEKSTA JOŠ ZAVRŠAVAM ,JOŠ , LEBDIM , DRHTIM I TD. DALJE VEČ ZNAŠ . ŠTA SE TIČE POVRATKA U PRVOBITNO STANJE U KOJEM SAM BILA DA SAD I ZNAM PUT NAZAD NEMA ŠANSE VIŠE !!! MALO SAM RAZMIŠLJALA O TOME MOJE VIĐENJE TOGA JE OVAKVO NE DA NEMA PUTA ZA NAZAD VEČ NEMOŽEŠ BITI ONO TKO SI BIO ZATO ŠTA SI PAMETNIJI ,STARIJI ,ISKUSNIJI JEDNOSTAVNO NEMOŽEŠ ..... ZAR NE? E AKO IMA PRAVOPISNIH GREŠKI SORY JA SAM JOŠ POD DOJMOM ...A IZGLEDAM OVAKO )

  18. #93
    DAN
    Guest
    ETO OPET SAM PAMETNIJA POŠTO SI MI REKO DA NISI MIS+LIO NA TO AL NEMA VEZE ... DAJ PROBAJ OVO MOLIM TE SAM SA SOBOM ZNAM DA SI PUNO STARIJI I SVE SI TO VEČ PROŠO MOŽDA ČAK VEČ I PROBO AL JE DOBRO POMAŽEEEEEEEEEEEE........

  19. #94
    Overboard
    Guest
    Istina je,probao sam i ima nešto u tome...nitko ti to ne učini kao kad si sama sa samom sobom,mad bi bilo lijepo i u dobrom društvu...Bok!

  20. #95
    Overboard
    Guest
    Što se tiče povratka,dovoljno je samo reći da niti u istu rijeku nemoguće je ući sa već drugom nogom,već je toliko vode proteklo...Pusa za laku noć!

  21. #96
    DAN
    Guest
    DOBRO JUTRO ! KAO PRVO HVALA NA PUSI BAŠ JE SLATKA !! KAO DRUGO DRAGO MI JE DA SI ISKREN I UPRAVU SI I U DRUŠTVU BI BILO DOBRO AL KAD SE MOŽEŠ OPUSTIT TOTALNO I PREDAT BEZ BEDA I SKROZ POLAK DA PUSTIŠ TIJELO SAMODA RADI ŠTA HOČE JEDNOSTAVNO ISKLJUČIT MOZAK .. I DEFINITIVNO UŽIVAT U POČETKU SAMOM POČETKU PREDIVNO ZAR NE ? KAKO SI MI TI DANAS , MORA DA TE OPET BOLI ? AL ŠALJEM I JA TEBI JEDNU MALU SLATKU PUSU A TI JE SMIJESTI GDI TI JE NAJPOREBNIJA !!!!!

  22. #97
    Overboard
    Guest
    Opet mi radi probleme ovaj idiot od moderatora,ili sam portal,stvarno je banana...ma neću više ni pisati.Pozdravljam te za sada.Morati ćemo se naći na nekom drugom portalu,jer ovo je stvarno jadno...stalno imam error na downloadu stranice i pun mi je k....da to ne radi kako spada...

  23. #98
    DAN
    Guest
    OK

  24. #99
    Overboarding
    Guest
    Odi na iskricu i pronađi me...Pozdrav!
    Nadam se da si mi ok.

  25. #100
    Overboard
    Guest
    Bok!Vidim i sve mi je jasno.
    ok. onda,želim ti mir i svako dobro...
    Čuvaj se loših kobasica i debelih žena...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •