Prikazujem rezultate 1 do 25 od 238

Tema: MONOPOLY

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    DAN
    Guest
    EJ POZDRAV ! MISLIM DA JE OVO PUNO PAMETNIJE OD ONOGA ! ZAŠTO MONOPOLIY ZATO ŠTO JE TO IGRA U KOJIJ MOŽEŠ BIT BOGATAŠ , POKUPOVAT SVE GLAVNE ULICE NAPRAVIT HOTELE LUDNICA MISLIM I TAMO TE JEBU ZAKONI AL AKO SI PAMETAN USPIJEŠ KADA JE ZAVRŠIŠ POSPREMIŠ PARE HOTELE I ZATVORIŠ KUTIJU OPET SHVATIŠ DA SI LUZER . JAKO JE SLIČNA OVOJ SVOJ PRIČI KAD MALO PROGLEDAŠ SHVATIŠ TKO SAM JA ? MISLIM OVO JE BEZ OBAVEZE AKO ŽELIŠ NARAVNO TEK TOLIKO DA IMAMO NEKO MIJESTO GDIJE MOŽEŠ REČI SVE A IONAKO NITKO NE RAZUMIJE ZAR NE ! VOLJELA BI KADA BI PETAR MOGO SA NAMA MALO OVAKO UBIJAT VRIJEME MORAT ČEMO GA NAUČIT PO HITNO !!!!

  2. #2
    Overboard
    Guest
    Ok,važi onda.Primio sam kockicu,a Petar će doći do mene na kavu.Nije on za net,ali isto tako nikada neznaš...

  3. #3
    DAN
    Guest
    MA DAJ MORAMO GA ZAINTERTESIRAT BILO BI LUDILO TRI LUĐAKA NA JEDNOJ STRANICI ZAPALIT ČEMO CIJELO SARAJEVO HA HA HA HA POPITE KAFU I ZA MENE BILO BI PRISTOJNO BAR DA ME POZOVEŠ A JA ONDA AKO ŽELIM DA KRENEM NA AUTOPUT STOPIRAT HA HA UŽIVAJTE EKIPA JA IDEM U OVAJ SVOJ ××××NI GRAD MALO ŽARIT I PALIT HA HA !!!

  4. #4
    Overboard
    Guest
    Pisao sam masu toga,trudio se i nije mi prošlo,ovi papci imaju neke masonske fore,a misle si sigurno da su me sjebali...

  5. #5
    Overboard
    Guest
    Požuri polako
    Svjesnost je osnova našeg duhovnog rasta.Ona se brže postiže u stanju posta.Ljudi koji se prežderavaju nisu u stanju ući u duboku meditaciju – to je NEMOGUĆE!
    Sve religije su znale da svjesnost raste brže na taj način,jer energija se otpušta,a nema ničega u tvornici tijela pa se ta energija postepeno pretvara u svjesnost.Zbog toga je ustvari teško zaspati kad čovjek posti.Ako postite više od mjesec dana dogoditi će vam se nova vrsta sna:
    tijelo će spavati,ali vi ćete i dalje zadržatisvjesnost.

  6. #6
    DAN
    Guest
    o šta smo danas mudri !! sigurno čitaš knjigu blago tebi ja sam kao vijetar sad sam tu sad me nema stalno negdije letim i uživam u sebi samoj e super se osiječam javim ti se kasnije !!!!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •