Stranica 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 201 do 225 od 238

Tema: MONOPOLY

  1. #201
    DAN
    Guest
    ETO MENE ... MA ×××׊ BROJ NIŠTA BITNO ... JA SAM TI STALNO U LETU NEKAKVOM ETO JEDINO ŠTA JOŠ UVIJEK SAM NEZAPOSLENA REDOVITO M NE BRINI PUNO MISLIM NA VAS I TAKO ... ŠTA IMA KOD VAS ? kako ti ???

  2. #202
    Overboard
    Guest
    Imam problema,odnosno imao sam sa komp-om....još uvijek rješavam.Dobro sam ali još ne radim ništa,odmor...pomalo moram jer ovo moje je ××××no bilo upaljeno,sada tek sa drugom turom lijekova dolazi na svoje...Ma ok. je!
    Drži se i pomalo...Pusa!

  3. #203
    Overboard
    Guest
    Bok!Eto me upravo stigao doma,bili smo na klo××××,dosao mi frend iz Svedske.Kum je stigao jucer izvana sa posla i malo... lagano,druzenje i tako....Ma neke trebe su bile,pa smo i to kod frenda malo obavili...ma luda ekipa,sta da ti pricam...Nego,radi na sebi,treba biti vrlo oprezan u ovoj eri vodenjaka,kali yuga otok je tu...Pazi!Pozdrav!

  4. #204
    DAN
    Guest
    KOIKO ČITAM TEBI I NIJE DOSADNO SAMO NAPRIJED I UŽIVAJ ...

  5. #205
    Overboard
    Guest
    Tebi isto tako...

  6. #206
    DAN
    Guest
    MA ETO ME U KRATKO JA SAM TI U TOTALNOJ GUŽVI SVI ME JEBU OKO MENE AJDE JEDINO ŠTA KOLKO TOLIKO REDOVITO M PA VALJDA DRŽIM BALANS DA NE PUKNEM KO KOKICA UGLAVNO KADA BI TI SADA SVE IŠLA PISAT LJIEPI BI TO BIO ODLOMAK AL SAM SE IPAK ODLUČILA ISPRIČATI TI ČUJEMO SE SUTRA ...

  7. #207
    Overboard
    Guest
    Ok. onda se čujemo...

  8. #208
    DAN
    Guest
    EJ BA BOLAN PA DI SI TI ČOVIJEČE ? ŠTA IMA ? NEZNAŠ TKO JE BOLJE ZAUZET OČITO JA ILI TI E HTIJELA SAM TI REČI DA IPAK IDEM RADIT .... AJDE JAVI SE Malo...

  9. #209
    Overboard
    Guest
    Bok!Lijepo je znati da netko ipak ide raditi...!!!Juhuuuu!Baš lijepo,jer u radu je spas,to je već stara parola,ali budući znamo da u svakoj šali ima i nešto zajebancije....Nije loše!Pa neka ti je sa srećom!Šta je onda odgovor na Petrovo pitanje?Jesi li ili nisi na terapiji?Nešto mi se izmotavaš sa odgovorom,ma znam da je život skup...,ha?

  10. #210
    vrbovčanka
    Guest
    pa kaj vi bosanci to uopče znate igrati?!
    vi ste narod koji je za svim ljudima na svijetu zaostao oko sto milijardi godina.
    pusa svim mojim vrbovčanima

  11. #211
    vrbovčanka 2
    Guest
    vejika pusa ovoj gore.. jel se slažem s njm totalka!!!!!!!! oni su glupi i moždano zaostali ljudi!!!!!! ) a kaj se more?????
    pusa jos jednom!!!!

  12. #212
    DAN
    Guest
    AJDE DIJECO KUČI LAGANO UOPČE VAS NITKO NE DOŽIVLJAVA....

  13. #213
    DAN
    Guest
    EJ SI VIDIO KAKO NEKE ×××× ILUZIJA LUDILO...EJ MA ZABORAVILA KAKO SE ZOVU ONE STRANICE ŠTA SI MI REKO DA IDEM MALO POGLEDAT E NIKAKO DA SE SIJETI PA BI TE ZAMOLILA DA MI NAPIŠEŠ DA MALO ČITAM NEŠTO NA NAŠKI.... POZDRAV TEBI I P....

  14. #214
    DAN
    Guest
    ej pa di si ti čoviječe ...sigurnos si opet posrnuo za poslom pa češ se zajebat nažuljt nogu i td. e stari moj ajde javi se malo kada budeš mogao... pozdrav pusa tebi i P

  15. #215
    Bosanchero
    Guest
    Io te chierro karrero u supchero!
    Nabijem Vas na ××××× moj usmrđeli bosanski a sve zato što ××××te na usta a ne di treba govnjarice malene...

  16. #216
    Overboard
    Guest
    Hej ho!Nadam se da će ovaj tekst proći.Ma malo sam samo odjebao ovaj glupi i debilno jadni forum,pa zato nisam pisao,a ana net-u sam dosta...Odi na ono što sam to predlagao,ali i nema veze...Poslao sam ti sms.Pusa!

  17. #217
    DAN
    Guest
    DOBRO JUTRO !!!!!E PA VIJROVAO ILI NE JA SAM TI BUDNA OD POLA 4 UJUTRO TAKO DA MI JE SADA VEČ I SKORO PODNE UOPČE NEZNAM ŠTA ME JE BACILO IZ SNA JEDNOSTAVNO CIJELU NOČ SAM SE BUDILA I NA KRAJU SVATILA DA NEMA SMISLA MUČIT SE USTALA TAKAO DA SADA PIJEM VEČ DRUGU KAVU... ŠTA SE TIČE OVOG FORUMA DA MALO ZNA BIT U KURCU I TO DOSTA AL MENI PRETEŽNO TEKSTOVI PROĐU UGLAVNO ŠTA SE TIČE ONE STRANICE E TI MENI JESI POSLO SMS AL JA SAM IMALA PUN ××××× PORUKA U MOBITELU TAKO DA SAM JEDNOSTAVNO NEŠTO POPIZDILA I SVE IZBRISALA.. TAKO DA OPET NEMAM POJMA O KOJOJ JKE STRANICI RIJEČ AJDE BUDI DOBAR PA MI PONOVO POŠALJI OVAJ PUT ČU NEGDIJE ZAPISAT MA ZNAŠ DA SAM BOSANAC DOK JA SKUŽIM ODE VOZ.. E ŠTA MI TO PIŠEŠ ZA P PA ŠTA SE DOGAĐA NE RAZUMIJEM ŠTA SADA PUKO OD M ILI IMA I ON NEKIH PROBLEMA SA ŽIVCIMA A TOGA NIJE BIO NI SVIJESTAN ??? KAKO SI TI ? ŠTA IMA NOVOG ?? JA TI DANAS IDEM NAPOKON NA RAZGOVOR ZA POSAO I TAKO ŠOGORICA MI SE ZAPOSLILA TAKO DA SAM TI JA OPET PEUZELA PAPIROLOGIJU OD FIRME MISLIM DA TI JE SVE JASNO KAKO MI JE SUPERRRR... NEŠTO SAM ZAOSTALA SA M VEČ DUGO NISAM BILA VRIJEDNA AL ČU DANAS SVAKAKO VEČ MI ××××NO FALI MORAM PRIZNAT.. DOISTA POSTAJEŠ OVISAN O ONIM SEKUNDAMA MIRA...ALAJ SAM SE RASPISALA SADA IDEM DOLAZI MI STARI NA KAVICU DA OD RANOG JUTRA ME MELO UDAVI SA PAPIROLOGIJOM I TIME KAKO TREBAM RADIT NA SEBI , UČIT, BIT PAMETNA ITD..... UF ××××× TI TA PRAVILA !! PUSA ČUJEMO SE ..

  18. #218
    Overboard
    Guest
    Ono je www.galaksija.com , a ja odem spavati,do sada sam radio,vjerovala ili ne...Poz!

  19. #219
    Overslamboard
    Guest
    Eh,ja sam,bio je danas P kod mene na kavi,i stvarno ga pegla paralelni svijet,entiteti su izgleda preuzeli...
    Drugo,pa šta ima,kao maca počela nešto djelovati,pa ko ××××,ha...?!Nevalja tako,no znaš ti najbolje sama šta ti odgovara.Pozdrav i čuvaj se!

  20. #220
    Mooladhara
    Guest
    Bok,eto opet ja.Život ide dalje....Šta ima kod tebe?Pozdrav!Ja

  21. #221
    DAN
    Guest
    KAKO MI JE E PA U KUCU MI JE NIŠTA NE STIGNEM U ČETVRTAK SAM POČELA RADIT PARALELNO STAROM VODIM PAPIRE TRČIM DOMA KUHAM SPREMAM ××××× MATER SVOJU NIŠTA MI SE NEDA TOTALNO SAM U BEU SVI OD MENE NEŠTA HOČE A JA NIŠTA I NIGDJE NE ŽELIM I ŠTA DA TI VIŠE KAŽEM .,.. SORY ZNAM DA ZVUČI OKRUTNO AL PUN ××××× MI JE SVIH NAJRAĐE BI NEGDIJE OTIŠLA NA PLANINU DOK DOĐEM MALO K SEBI JAVIM TI SE JEL KADA BI SVE PISALA RUKE BI MI OTPALE AJDE AKO BUDEŠ SUTRA SAM DOMA JAVI PA ČU TE NAZVAT ... PUSA BOK

  22. #222
    O
    Guest
    Ej bok!Ma promijenio sam nick jer me stalno zajebavaju sa tim starim nickom.Ne nerviraj se i to je najbitnije.Nisam sam sutra,a i neću biti nešto doma...Žao mi je da su te ulovili u mašinu.Drži se i ne popuštaj,ali ako ne ide ,od×××× to!Samo M redovno i doći će samo...Pusa i tebi!

  23. #223
    Overboard
    Guest
    Ma samo pozdravljam...

  24. #224
    Overboard
    Guest
    Svaka sličnost ili aluzija na neki poznati lik ili termin je slučajan i plod je vaše mašte ili posljedica predugačkih meditacija.

    Postoji jedno mjesto u hrvatskom Zagorju koje se zove GRUNTOVEC-PUR, a smatra se kao najduhovnije mjesto u cijelom svijetu. GRUNTOVEC-PUR je sjecište svih duhovnih pravaca u kojem obitavaju veliki duhovni vođe i gurui koji su svoje duhovno znanje stjecali i razvijali iz različitih tradicija i učenja Hrvatskog Zagorja.

    Tako je naprimjer ŠRILA PRI×××××D razvio KRIVA YOGU iz STUPIDYA VEDE, dok ŠRI-ŠRI LUPEŽ-JI najveću pažnju posvećuje KRAĐA YOGI, a u svojoj praksi svakodnevno radi VARATI i ŠĆAPI MALU 108 puta, temeljenu na SLAMA VEDI. Veliki utjecaj ima i DELAJ LAMA koji sprovodi TURPIJA YOGU koju je razvio iz ZEN BLUDIZMA, a kao mantru koristi OM PING PONG.
    DELAY LAMA je postigao visoko stanje svijesti i neprekidno boravi u NERVIRANI.

    Veliki uspjeh doživio je i SWAMI DROGANANDA sa svojom AUTOBIOGRAFIJOM JEDNOG DROGIJA. On je inače poznati učenik BARABAJI-a koji podučava ŠIBA YOGU. Svakodnevno mu dolaze učenici kako bi primili ŠAKOM-TE-O-POD, nakon čega slijedi MURJA TABASKAR, a iz toga mantra ON NEMA ŠLJIVAJA. To je inače vrlo snažna mantra koja se primjenjuje i u posljednjim prilikama. Okrene se licem prema susjedovom gruntu i mantra se ponavlja cijelu noć.

    Kao i u svakoj drugoj YUGI, i u KOLJI YUGI se pojavio Avatar na Zemlji. TO JE ZVEKAN BABA koji uspješno sprovodi LARMA YOGU. On naglašava važnost BRĐANA o kojima se govori još u GUNĐARVA VEDI, a svakako najpoznatiji BRĐAN je »BOLO BOLO HAJD’ U KOLO«. Svakodnevno mu dolazi gomila poklonika na MARŠVAN, a žene često rade punđu. On naglašava i važnost čitanja svetih spisa od kojih su najvažniji PURANI I BADAVA-GICA.

    Sa Istoka je u GRUNTOVEC-PUR došao i GURU ĐOKA koji je donio PRIJA YOGU, a s njim su došli i mnogi vedski LASTIŠ BANDITI. Ne mali utjecaj na tamošnje pučanstvo ima i zajednica ANANDA MARVA, kao i neki duhovni učitelji kao što je TABAN-JI koji boravi na BRAHMA-LOKVI, te MUHARISHI.
    Kod MUHARISHIJA su žene okupljene u MOTHER DIVLJAJ, a muškarci u MUHARISHI PIROSHKE. Tu su još i MAHER BABA i ŠRI NEMOJ (me izbacit’ iz centra).

    Velika pažnja posvećuje se zdravoj i pravilnoj prehrani, a od svih sistema prehrane najčešća je MAKROBLJUVOTIKA. Stoga je jedan od najpoznatijih gurua SWAMI SALAMI. Svoje učenje o SARMA YOGI razvio je iz HREN BUDIZMA i AJVAR VEDE. On je inače učenik glasovitog BHAGAWAN OSHO RAŽNJIĆA. On naglašava važnost uzimanja posebnih dodataka hrani od kojih su najbolji KAVA KALPA i AMRIT GULAŠ. Njegovi učenici koriste GAVRILOVIĆ MANTRU, a na kraju Satsanga dijeli se u PRAŠČAD.

    Daleko najveći broj sljedbenika ima glasoviti SWAMI ŠANKER koji se proslavio svojom knjigom »OD ŠANKA DO ŠANKARAĆARJE«. Njegovo se učenje bazira na VJEŽBAMA KONCENTRACIJE ALKOHOLA. Evo te tehnike ukratko opisane: najprije svi posjedaju oko BAČVE ZA MEDITACIJU. Zadrže dah, te svi imaju tri srka, u krug. Zatim legnu u YOGA ŠVASANU ili neku drugu YOGA BLESANU i rade MANTA YOGU, koristeći čuvenu mantru ON VANI PADNE SAM.

    Zatim je na programu BANDERA VEDA, nakon čega sledi PRVA JAMA, a zatim RIGA VEDA. Blizu GRUNTOVEC-PURA nalazi se nadaleko poznato i priznato svetište, čuveno MEĐUTRSJE. Tu se vrlo često dješavaju ukazanja pa sve veći broj ljudi tu svakodnevno VINOČASTI. Od kršćanskih zajednica vrlo su popularni BURBONI i GRAŠEVINSKI SVJEDOCI koji proučavaju STARI i NOVI ZAJEB, a koriste i SVETU VODKICU. Svoje plodno tlo tu je našao i kineski sistem relaksacije ali i moćna borilačka vještina DAJ KĆI. Međutim, najpopularnije tehnike su REIKI, KIKI i SMOKI. Pored njih vrlo su popularni REPRDING disanje i SEX-KALIBAR.

    Po nekim proračunima mi nismo više u KOLJI YUGI nego u BESPARA YUGI, iza koje slijedi TRTA YUGA. Živalj iz ovog mjesta vrlo je zainteresirana za svoju budućnost pa mnogi odlaze na izradu HOROSKOPA, ili na tamošnjem jeziku ĆOROSKOPA.

    Općenito, kao i u svakoj drugoj duhovnoj tradiciji, i u tradiciji GRUNTOVEC-PURA postoji sveto trojstvo. To je SLAMA-VIŠNJA-ŠLJIVA. Špiritualne vibracije privlače ljude u ovaj kraj sve više i više. Od ranog jutra čuje se pjesma AJME KRIŽA, AJME KRIŽA, KRIŽA, KRIŽA, AJME, AJME, AJME RAME, AJME RAME, RAME, RAME, AJME, AJME... što ju pjevaju sljedbenici BUKTI YOGE.

    Posljednja novost iz GRUNTOVEC-PURA kaže da su trenutačno svi vrlo uzbuđeni zbog spuštanja AŠTAR KOMADA. Kakve će to posljedice imati i što će se djesiti, vidjet ćemo uskoro...

    Skinuto sa:http://www.triuler.bloger.hr/

  25. #225
    Overboard
    Guest
    Pa da,sada znam sve!Ipak si u banani,ali ono..... totalka.Pozdrav!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •