Stranica 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Prikazujem rezultate 226 do 238 od 238

Tema: MONOPOLY

  1. #226
    DAN
    Guest
    DAJ ODI U ××××× TOLIKO SAM U BADU DA SAM SVE DO KRAJA PROČITALA I OČE NISAM SKUŽILA DA JE TO NEKA ZAJEBncija ja mislila da je nešto pametno a pa ubit ču te .. SORY D ZNAM DA VIJEROVATNO MISLIŠ DA SAM SEBIČNA I VIŠE NIKOGA NE FERMAM ALI DOISTA SAM TOTALNO ZAOKUPIRANA SVIM GLUPOSTIMA OVOGA SVIJETE ILI TI ILUZIJE AL SAM TI ZAHVALNA PUNO ŠTO ME SE SIJETIŠ PUNO POZDRAVA TEBI I P ZNAJ DA SAM SA VAMA I TRUDIM SE DOISTA M JEL TO ME JOŠ DRŽI DA OSTANEM NORMALNA KOLK TOLKO PUSA IDEM SPAVAT KOMA SAM...LAKU NOĆ

  2. #227
    Overboard
    Guest
    Pozdrav!Nadam se da ćeš se uspjeti odmoriti nešto...Ja po starom.
    Evo ti jedan link,vrlo ok,ali nije zajebancija.Od cara je!
    http://www.osho-yu.com/meditacije/
    Sto%20je%20meditacija.htm
    Pusa i čuvaj ono u sebi,nedaj im!

  3. #228
    Overboard
    Guest
    Ovaj link je cijeli sa postotcima i ovim brojevima pa ga kopiraj i paste na adresu stranice...Tu ćeš naći objašnjenje za pravu brijačinu i šta bi ona značila.
    Obavezno to pogledaj i isprintaj si po mogućnosti jer je tu jedino koliko vidim do sada objašnjeno šta je to M.Ma car je to,nije to bilo tko od ovih jajara....

  4. #229
    DAN
    Guest
    ETO MENE MALO DA TI SE JAVIM ... E TOLIKE STVARI SU SE IZDOGAĐALE A JA TI NEMAM ŠTA RAČI , NEZNAM OD KUDA BI POČELA ..MALOPRIJE SAM SE PROBUDILA I POŠTO NAPOKON PIJEM KAVU DOMA PA SAM ODLUČILA SIJEST ZA KONP JAVITI SE ... ŠTA IMA KODA VAS KAKO TI ? KAKO P ? DAL SE POVRATIO POTPUN ILI JOŠ BUNCA ? KOD MENE TI SVE PO STAROM IZ DANA U DAN POSAO , PA KUČNE OBAVEZE U PONEDIJELJAK JE UMRO OD SUPRUGA DIJED JAKO DOBAR ČOVIJEK MENE JE TO POGODILO AL MUŽA TOTALNO SAMO ŠUTI UOPČE NEZNAM KAKO DA MU PRISTUPIM DAL DA GA PUSTIM DA SE POMIRI SAM U SVOM MIRU SA TIME ILI DA RAZGOVARAM IZ DANA U DAN O TOME PA MU POMOGNEM NA NEKI NAČIN ..UZ TO SVE ŠOKOVI NA POSLU PA U FIRMI OBITELJSKOJ ŠTA DA TI VIŠE KAŽEM E DOBILA SAM PLAČA JA JOŠ NISAM STIGLA PODIČ KARTICU DA JE POTROŠIM ONDA ZNAŠ DA SAM ONO TOTALNO U GUŽVI... ŽAO MI JE NEBI HTIJELA DA POMISLIŠ DA TE IZBIJEGAVAM ILI ŠTA AL SHVATI ME NAVEČER DO 11 KADA SVE OBAVIM E PA NEMOGU OD UMORA NIT M A KOMOLI ŠTA DRUGO , UJUTRO BUĐENJE U 6 I SVE ISPOČETKS ... AJDE BUDI MI POZDRAVLJEN ČUVAJ SE I TI I P ...

  5. #230
    Overboard
    Guest
    Bok!Prije svega primite naše suosjećanje.Mislim da ga je bolje pustiti na miru.Kod nas sve ok.Je ,vratio se P sa puta,bio je u tantri.Kaže da je to samo još jedan uvid i morao se vratiti.Paralelka.Mi smo i dalje na predavanjima.Malo je postalo isprazno,pa mislim da neću dugo još,ako ne krenemo sa nečim zanimljivim.Pozdrav od nas i svako dobro!Mora se M.stalno...

  6. #231
    Overboard
    Guest
    Ciao!Eto ja sam ti sutra u zg,ali nema veze ionako...ti si busy žensko.Ne želim te deakomodirati,nadajući se da ste ok.
    Pozdrav!

  7. #232
    Overboard
    Guest
    Pozdrav!Vidim da si bye,bye....pa ako je tako samo napiši,sms ili štogod,tek da znam.Nije baš da mi se da stalno nešto črčkati tu ili mob-om,nebi li te animirao.
    Kod mene sve cool,a ti?!Pa nisi valjda pukla,pa to bi bilo jaaako tužno....

  8. #233
    cggc
    Guest
    koji su to razgovori???
    vi ste ×××××ni i ×××××če"!""

  9. #234
    Overboard
    Guest
    Hej,pa gdje lutaš,ptico nebeska!?Javi se malo,ali možeš i puno,baš bih te malo čuo...

  10. #235
    DAN
    Guest
    EJ PA DOBRO GDI SI TI KONSTANSTNO TE ZOVEM NA MOBITEL I ISKLJUČENO JE DAJ MI SE NAPOKON JAVI BILO KAKO PORUKOM NA BILO KOJI NAČIN DAJ MI ZNAK DA SI ŽIV...

  11. #236
    pa
    Guest
    izgubio sam tvoj broj

  12. #237
    DAN
    Guest
    DAJ MI ZNAK DA SI TO TI MOLIM TE NISAM SIGURNA DA JE TO TVOJ PORUKA ..........

  13. #238
    pa
    Guest
    pusa

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •