Stranica 8 od 10 PrvaPrva ... 678910 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 176 do 200 od 238

Tema: MONOPOLY

  1. #176
    DAN
    Guest
    nešto i mene ×××× ovaj forum napisala sam cijelu hrpu teksta al nije moglo poslat ukratko upravu si sebična sam tebe maltretiram i ××××× bezveze i ne nisam dobro tebi nemogu lagat prazna sam totalno uopče nema veselja u meni nemogu se smijat a nit plakat al nije bitno nekako ču se probat izvuč iz toga više ti doista neču smetat znam da imaš posla obitjelj da nemaš vremena ni za sebe OPROSTI JOŠ JEDNOM !samo ti želim Sve najbolje Sretan i Blagoslovljen Božič tebi i tvojoj obitelji od srca ... da ovo je bijeg JA DRUKČIJE NEZNAM I VIJERUJ MI OVO MI JE NAJTEŽI POTEZ .............................

  2. #177
    Overboard
    Guest
    Svako dobro tebi i tvojima povodom svih ovih nadolazećih blagdana,i svu sreću,zdravlje i ostvarenje svega što si poželiš u Novoj.Ne volim da si mi tako definitivna,jer onda si ziher u k...,ali o tom potom,je bilo je užasno vrijeme,i jedva se kretalo prema doma,a znaš i sama koji je dan danas i koliki sam imao džumbus...

  3. #178
    Overboard
    Guest
    Stigli smo u 19:40,a krenuli oko 14:30h.Bilo je jaaaako interesantno,kao po jajima ali saaaav put,no uglavnom,imam zeleno svjetlo od ovih za Rim,pa još čekam konačnu od ovih u hzzo-u.Bitno je da povrede polako prolaze,i dobio sam hitno antibiotik,jer je malo već frkica,ne...

  4. #179
    Overboard
    Guest
    Molim te da ne činiš ništa glupo i ne promišljeno,×××ך sve i samo budi cool!
    MOLIM TE!Razumijem te ,mada možda to i nije vidljivo iz ovoga što pišem.
    Nađi snage za preskočiti tu depru.
    Drži se i polako....

  5. #180
    DAN
    Guest
    DA SAMO JA PRIČAM OČITO U VIJETAR KAŽEM TI DA SI MI JOŠ UVIJEK POTREBAN I TI ME ZBOG TOGA OSUĐUJEŠ MISLIM....

  6. #181
    DAN
    Guest
    MISLIM NE RAZUMIJEM ZAŠTO JE U OVOM SVIJETU NERAZUMLJIVO PRIJATELJSTVO , POTREBA ZA DRUŠTVOM OSIJEČAJ POTREBE ZA NEKIM DAL STVARNO MORAM BIT ROBOT DA BI USPIJELA U SVEMU ...... TI SI MI JAKO PRIRASTAO SRCU I NEZNAM ZAŠTO MI TALIKO ODGOVARA TVOJE DRUŠTVO RAZGOVORI I TD ....

  7. #182
    Overboard
    Guest
    Ej,tu sam.Nema te nešto...još si na sms-u...,ha....Moram u krpe....boli ovo moje....Odoh,pa laku noć!

  8. #183
    DAN
    Guest
    EJ HO ... ETO ME UPRAVO SAM SE PROBUDILA SIJEDIM I PIJEM KAVU STARI ME DAVI MORAM TAMO SADA U KANCELARIJU OBAVIT NEKE PAPIRE I TAKO JUČER SAM BILA NA FEŠTI DO 2 UJUTRO MISLIM BILO JE DOBRO ISPLESALA SAM SE ZA DVA MIJESECA I TAKO . KAKO TI ? ŠTA IMA KOD TEBE I TD???

  9. #184
    Overboard
    Guest
    Bok!Bili su mi P i jedan Robi na kavi do sada,a ona je bila na komp-u pa eto tek sada sam tu.Spavao sam do skoro 11h,ko da sam popizdio,danas me valjda zbog toga glava rastura....a kafetina nemam,on je majka za te stvari!Čuvaj se,i nedaj na sebe!

  10. #185
    Overboard
    Guest
    Ovo drugo je u redu,manje je otečeno i gotovo ništa ne boli,jer više boli glava,×××× ga...Ma i to će proći,jer i zub boli kad je šupalj...,šta ne!?Moram u kadu,da brzo napunim glavu,nebi li prestalo....Pozdrav!

  11. #186
    DAN
    Guest
    ETO VIDIŠ BAREM TI NIJE DOSADNO MALO BOLOVI MALO DRUŠTVO UŽIVAŠ ... ŠALIM SE AJDE ODMARAJ A JA IDEM NA PUZU U TRANS VEČ DUGO NISAM DEFINITIVNO MI TO TREBA POZDRAV <.......

  12. #187
    Overboard
    Guest
    Ja sam bio oko 20 min,malo mi je pa ću opet...ovi su mi dolazili pa nije bilo vremena....sada sam solo pa ću oplest onda malo duže....

  13. #188
    DAN
    Guest
    E PA JA SAM SADA MALO DUŽU TURU OBAVILA POSLJE ČU NAJVIJEROVATNIJE OPET .. DANAS SREČOM BAŠ I NEMAM NEŠTO POSLA TAKO DA SI MOGU UZET MALO VREMENA ZA SEBE PISANJE DNEVNIKA , MOLITVA , MEDITACIJA ODMOR U SVAKOM SLUČAJU JEL OVI BLAGDANSKI DANI ZA NAS ŽENE I NIJE NEKI ODMOR VIŠE UMOR KAD SVE PRIPREMIŠ DOSTA TI JE SVEGA ....E DA HTIJELA SAM TI REČI DA JE DANAS U 17 SATI PRJENOS NA OTV ONE FEŠTE NA KOJOJ SAM BILA .........

  14. #189
    DAN
    Guest
    JUPIIIIII EJ SREČA MOJA JAKO MALO JE PRIKAZANO I BOLJE IZDIVLJALE SMO SE KAO DA NAS JE NETKO PUSTIO SA LANCA ××××TE AL BI BILO BRUKE DA TO VIDI NEKOLICINA HRVATSKE PONASNA MI MAJKA ........ I JEL JOŠ BOLI GLAVA ILI TE SAD VEČ PRIMILO NEŠTA DRUGO ???? ZNAŠ OČE TO SA GODINAMA KRENE POLAK ZA PARDANA REUMA I TA ×××××× ONDA TE BUDU PREBACILI U STARAČI DOM SAMO SE NADAM DA BUDEŠ TAMO IMAO KONP DA TE MOGU ZAJEBAVAT HAHAHAHAHAH.....

  15. #190
    Overboard
    Guest
    Ok.samo daj!Dobra zabava!

  16. #191
    MONOPOLYBOY
    Guest
    evo pa se igraj kako spada


    :URL=http://bloodstreet.myminicity.com/:Freegames:/URL:

  17. #192
    DAN
    Guest
    PA MAJKICU IMA ××××× OPET SAM NAPISALA HRPU TEKSTA I NE POŠALJE MI JOJ ... KAJ JE TEBI DOŠLO ŠTA SI TAKO SLUŽBEN PA NIJE VALJDA DA SE LJUTIŠ ZBOG ZBOG OVOGA SA STARAČKIM DOMOM AJDE BOLAN NEBRINI JA ČU TE POSIJETIT SVAKU GODINU ........HAHAHAHHAHHAHAHHAH MA ŠALIM SE MLAD SI TI JOŠ .... AJDE JAVI MI SE KOMŠIJA MALO ZNAM DA DOMA SIJEDIŠ I BLEŠIŠ U TV..

  18. #193
    DAN
    Guest
    BAŠ DANAS NISI RASPOLOŽEN ZA PISKARANJE ......... A DOBRO JAVIŠ SE KAD ČE HTIJETI I MOČI !!!!!

  19. #194
    KLIK
    Guest
    :URL=http://bloodstreet.myminicity.com/:KLIK:/URL:

  20. #195
    Overboard
    Guest
    Ma za×××× kretene!Nema do onog što sam ti jučer opisivao...Pozdrav!

  21. #196
    Overboard
    Guest
    "Reci mi zašto,objasni mi,sorry,mogu sjebat komete,al ne mogu kretene ?!"To je jedna dobra fora od Ede Maajke,koji je lik iz bajke...Pozdrav!

  22. #197
    DAN
    Guest
    EJ ETO MENE MALO SAM SE DOJEBALA NA FORUM ŠTA IMA KOD TEBE ???

  23. #198
    Overboard
    Guest
    Eto,ništa bitno,nastavio sam sa lijekovima,ono moje još uvijek nije za akciju...jegi ba!Nadam se uskoro biti u stanju,luuud sam više od neaktivnosti...

  24. #199
    lolchina
    Guest
    kako djeca u afganistanu igraju monopol <a href="http://s5.ba.bitefight.org/c.php?uid=19050">-afg-</a>

  25. #200
    Overboard
    Guest
    Ej,pa sta ima?!Nema te,ha?Ma i nije bitno....××××s ove tu pacijente i mudrace koji stalno ostavljaju ješku za naivnu mladež ...kao...vidite ovo i odite na moj web gdje cu ja usicariti pokoji klik,××××× VAM MATER ONU GOVNJARSKU I ×××××SKU VI GOVNA INTERNETSKA !!!To je bilo njima,a ti,kako ide potraga za onim....brojem?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •