Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: DALA MI JE NOGU JER NEZNAM::.........

iznenada
    Guest
    Zamislite dobil sam nogu kaj ne znam plesati,njoj je dosadno bilo plesati s drugima i zato je prekinula s menom..dok se naučim možemo bit zajedno..cure i dečki pa to je šok šokova...

Nany
    Guest
    Ostavila te zbog gluposti.

pa i ja
    Guest
    to mislim koji joj je vrag,pa kaj da delam???

Nany
    Guest
    Ja neznam,ali mislim da je ××××× jer te ostavila,samo zato kaj neznaš plesat.

ako hočeš
    Guest
    ja ću te naučit plesati i preotet ću te njoj..pa nek joj bude..

girl_14
    Guest
    jesam ja to dobro vidjela,ostavil te jer ne znaš plesati? ajme..di ide ovaj svijet? fakat nije normalna,jer te zbog toga ostavila..

žnj
    Guest
    A kaj je tu čudno?
    Još ima staromodnih cura koje misle da dečki nisu dečki,ako puše,malo popiju,ako ne znaju plesati... A čuj dečko... Možda joj je to bio samo loš izgovor...

cool girl
    Guest
    Možda nije znala zakaj da te ostavi, pa je je našla taj glupi izgovor. A možde je sama po sebi malo ×××××.

14
    Guest
    bari drugu pred njenim ocima, bit ce joj zao sto je bila ××××× i ostavila te zbog sitnice!!!

malecka
    Guest
    pa to je bolesno!
    ja da imam dečka koj nezna plesati pokušala bi ga sama naućiti, ak uspem dobro ak ne ne, al ga nebi zbog toga ostavila!

black lady
    Guest
    Ma ×××××ca neka!

3325
    Guest
    to je glupi razlog,da joj je bilo stalo do tebe nebi te ostavila,pa koliko dečkiju ne zna plesat??PA??

GLUPA JE
    Guest
    NIJE IMALA BOLJI RAZLOG!!STVARNO BIJEDNO.NIJE TE VRIJEDNA! NAĐI DRUGU-NAUČI PLESATI,A ONA NEKA MAŠTA....UŽIVAJ DALJE..NEMOJ PATITI!!

someone
    Guest
    cure svaka čast izuzecima al ovo fakat još nisam doživio...pa nemrete tak brijat..

Slične teme

1. TEA DALA FRANCULIĆU..............
    By leny in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 17-06-2008, 18:58
  2. L. TIRIĆ DALA NOGU FULIRU
    By prijateljica in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 04-04-2008, 07:35

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove