Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 161

Tema: Golf je grozan, odvratan, ruzan...O boze podari mi jedan

  1. #1
    Karl Hajnc Rumenige
    Guest
    Sve sam rekao, i nemojte dalje pisati jer Golf ne treba nikome da se dokazuje...
    he, he, kada budete imali jednog znacete
    )

  2. #2
    God
    Guest
    Evo, strpi se malo.

  3. #3
    dragstar
    Guest
    Slazem se!!

  4. #4
    Karl Hajnc Rumenige
    Guest
    Eto ga dolazi benzinac snova, 6.5 l grad.
    A sto ce se ostali proizvodjaci naprodavati, bolje im je odmah zatvoriti salone.

  5. #5
    VWfan
    Guest
    Ovaj FSI je strasan. 110 KS, atrosi 6 i nesto litara...Ostali bi stvrno mogli zatvorit salone...Pozdrav!!!

  6. #6
    Initiale
    Guest
    Onaj IDE je strasan 2 litre 140 ks,potrosnja oko 7 litri

  7. #7
    Dr. Strangelove
    Guest
    Bravo Initiale! baš sam to htio spomenuti... svi ovi švabofili niti neznaju da je Renault još prije dve godine (nisam točno siguran) napravio IDE, koji opere taj njihov FSI u svim mogućim mjerljivim karakteristikama... ali nemožeš ti primi... ovaj švabofilu objasnit...

  8. #8
    Dr. Strangelove
    Guest
    A recimo Mitsubishi GDI?? prije koliko godina je on izašao (ugrađuje se i u Volvo)... poanta je da taj Golf neće sigurno trošit 6 litara (kao ni Micubaja (hehe) ni Renault) osim ako ga ne voziš ko kakva paraplegična kratkovidna baba... tek tolko da se ne ponadate... )

  9. #9
    Karl Heinz Rumenigge
    Guest
    Pa dobro Strana Ljubavi kazi koliko ima u Hrvatskoj tih Mitsubisija GDI ili tih Renaulta kako se vec markiraju....

    Shvatite da sve sto se danas proizvede, kazu, e ovo je bolje od GOLFA, skoro je dobar kao i Golf... itd mislim Golf je mjera za sve a to ti nije slucajno nego posteno zaradjeno.
    Sjetimo se samo TIPA (Fiat) kada je izasao nema mu ravna, Golf ni do koljena i sta pokaza vrijeme, svi znamo.

    Pa i ti Strana Ljubavi imas finu Feliciju, bez dvosmislenosti, i kupio si je (ili tvoji) u potrazi va VW kvalitetom, koja nije uvijek perfektna ali naj u klasi.

  10. #10
    Alenko
    Guest
    Izgleda da tom koritu od golfa nikad kraja. Isusa ti ima da ga satrem.
    FSi 110 ks. Sakrite to švabofili, sakrite prije nego se osramotite do kraja. Lijepo tu gore piše, renault, gdi, i ja sa dodajem alfu. Dakle Twin spark 2.0 iz 89 godine troši 8l prosjek, sa 150 ks. Tu kocepciju je morao i mercedes nedavno otkupiti i staviti u genscher da nebi mečka i dalje trošila 20 i više litara. Sada kada je alfa uvalila staru tehniku mercedesu, izbacuju novi JTS sa neznatno većom snagom 165 ks, ali manjom potrošnjom 5,8 do 7,7 litara.
    Dakle Fsi koji još nije izašao već je sada zastario i nemoze se nositi sa konkurencijom.
    Popušilo kao i SDI
    Već sam jednom rekao, golf kec je imao 1600 ccm i 54ks, golf II je imao 1600 ccm i 55 ks, golf III je imao 1600 ccm i 60 ks, a golf IV SDI bijedna 64 KS
    Jadno, zalosno i promašeno...
    Napredak od 74 do sada nakon 25 years je
    ravno 10 ks, stvarno odlično za jubilarni model. Zato, dosta sa tim golfom, prešla ga nezaustavljiva konkurencija.

  11. #11
    Alenko
    Guest
    Nemoj sada Tipa vaditi, njemu je konkurent bio golf II koji je klimu, abs i servo mogao sanjati koliko je bio zaostali, a ni trojka nije nešto, čim se koliko ono 4,5 godina štancala ?

  12. #12
    Karl Heinz Rumenigge
    Guest
    Znas sta Alenko, pa ti si u pravu Njemci su glupi stvarno jesu, oni ti pojma nemaju o auto industriji a cujem i da ce Alfa da se zove Mercedes- mislim preuzeti njegovo trziste, he, he, he.

    Da li ti uopste pada na pamet, onako cisto iz kornera, da je sve to oko KS i obujma ciljano s obzirom na trziste za koje osobito na DUG VIJEK TRAJANJA.

    Kakve ti gluposti valjas o toj Alfi pa covjece jel znas da Italijanska vlada drzi njihovu industriju od propasti a Njemci suprotno, autoindustrija drzi vladu.

    Alfa Romeo/Fiat rasadnik kadrova, ha,ha,ha jos malo pa ce sastavljati VW.

  13. #13
    Alenko
    Guest
    Preplitke argumente imaš, nemoj biti baba i u sve uvlačiti politiku, i izvlačiti se prebacivanjem teme
    Slušaj dobro sinko, napredak, napredak i napredak, zato molim te nemoj, molim te nemoj mi prodavati priču pa nismo mi juzna afika, po tome nam je dosta golf I chico, trzište, svijet koji ide napred, zeli bolje, više (konja manja potrošnja) jače , ljepše brze, a ne zeli
    zastarjele modele i neuspjele projekte.
    Auti se više ne kupuju po predrasudi, ima ga susjed, ima ga mup ima ga moj tata gastajbajter.
    Ako nemaš odgovor na pitanje zašto je mercedes kupio Twin Spark i zašto če se golf IV raditi duze od Golfa III, odnosno zašto je napredak u 25 godina ravno 10 konja, onda mi nemoj ovdje mufljati, jer moraš imati jače karte ako hočeš igrati.
    Pozdrav

    I da, gdje je II klima, abs i servo ?
    A i III bogami, hehehe

  14. #14
    Karl Heinz Rumenigge
    Guest
    I u vrijeme kada je Tipo imao klimu, centralnu bravu itd, naravno da su Svabe imale u Golfu II ali tamo to ljudi probaju, testiraju (ovde/onde), isprobavaju, usavrsavaju pa tek onda, kvalitetan proizvod ponude svojim kupcima(istine malo skuplje, al to je to).
    Ne ide to samo shminka kao u Italijana, zalete se zemljoradnici i kupe pa onda krpi se kako znas i umijes.
    Hajde kazi kako stoji danas
    GolfII npr 1990gd 1.6D i
    Tipo 1990 gd 1.7D
    Ha, ha priznaj smijesno i za porediti.

    A nek se jave oni kojima ta klima ili el. podizanje stakala u Tipu jos radi ili jos bolje koliko mjeseci je radilo ...

  15. #15
    Karl Heinz Rumenigge
    Guest
    I ne uvlacim ja politiku u ovo nego EKONOMIJU i cifre koje su svakome u svijetu JEDINI argumenti.

    Cujem da Lanchia probija trziste u Americi (proboj se zove Titanic) i santa leda je tu Mercedes, ha,ha,ha
    DA JE ONAJ BERLUSCONI I KLAPA NE VOZI NIKO NE BI NI ZNAO ZA NJU.
    A DA LANCHIU VOZI I SUPRUGA DINE MERLINA
    HAAAAAA, HAAA HAA, HAA ,HA

  16. #16
    Karl Heinz Rumenigge
    Guest
    HAJDE, HAJDE NESTRPLJIV SAM
    KO JE SLJEDECI...
    JEL OVAJ IMAGE TREBA BITI TU

  17. #17
    Alenko
    Guest
    Još jedan je puko do kraja, mozeš sada promijeniti nick.

  18. #18
    VR6
    Guest
    A ovaj Alenko lupa gluposti i za sebe i za calibru zajedno. Taj Twin Spark od 150 KS malo trosi, sto se potrosnje tice, tu je najgori, trose i po 13 Litara u prosjeku. A i kad Alfa ima sve sto ima Golf, i ona je spora, i to dosta sporija. Evo 147 i Golf GTI od 150 KS, pogledajte performanse, Golf je bolji, a isto KS. Sad, Golf je imao klimu, samo nije imao u serijskoj opremi, to sto ti ne znas, to je svoj problem. Kao i to sto ne znas, da se svi golfovi skoro isto vrijeme proizvode. Golf 2 od 83 do 92, Golf 3 od 91 do 98, i cetvorka od 97 do 2003 ce se vjerovatno proizvoditi, jel ce 2003 izaci golf 5. To je znaci u prosjeku oko 6-8 godina se svaka serija proizvodi, to sto ti ne znas kad je golf izasao, to je vec do tebe. I jos, Golf 3 dizel, nije 1.6 litara, nego 1.9 SDI, i 1.9 D. I ima 64 KS. Ti gledas samo napredak najslabijih, al pogledaj najaci model. I kad je izasao Golf 1 GTI, koji je tada auto u toj klasi imao tako jak motor i te performanse?? 8.1 do 100 ide Golf 1 GTI sa 1.6 litrenim motorom i 110 KS. I taj Golf i danas moze ostaviti mnoge aute na startu, cak i sve modele Alfe 147, koji je nov model. Eto koliko je Alfa napredovala, da star Golf 20 godina je moze ostaviti na startu. ( Ova zadnja rijec je malo recena u tvom stilu, ono napredak od 10 KS ).

  19. #19
    Alenko
    Guest
    Čuj, stvarno nema smisla, jest ti si u pravu i adio.

  20. #20
    Alenko
    Guest
    i da 164 150ks , baš i ne troši 13 jer ju imam pa valjda znam koliko troši, drugo, golf III sdi je 1.9, to nisam znao, ali to ga čini još jadnijim, ne ?

  21. #21
    HF INT
    Guest
    Ne znam baš da li je taj golfI imao 110 konja ali u ono vrijeme sigurno nije mogao pobjeći fiatu ritmu 105 tc abarthu,kako god da okreneš.

  22. #22
    Alenko
    Guest
    Ovo je udarac švabofili, HF INT, naprijed u borbu tamo gdje sam ja stao, preuzimaš zastavu i kreni, jablane kreni....

  23. #23
    alfist_zg
    Guest
    napaaaad!!!

  24. #24
    VR6
    Guest
    E imao je 110 KS i to iz 1.6 litara. Ne znam za tog abarta, koje su mu performanse?? A vrlo bitno je da je Golf GTI serijski auto, abarth je nesto drugo, imaju Fiate 500 sa po 110 KS i slicno, ali to je vec tuning, a ne serijski automobil. A 1.9 SDI je solidan, jeftin je, netrosi puno, ali isto i ide prilicno slabo. Ali ko nevoli brzu voznju, dosta mu je i taj SDI. Dosta se odluci za SDI, iako je tako slab. Posto se u ovom svijetu sve gleda preko novca, VW-u je bitno koliko zaradi. Kao da oni nisu mogli staviti najslabiji dizel TDI od 130 KS, a da najaci bude 150 KS, a ove slabije da ne prodaju. Ali nisu, jer imaju razloge za to.

  25. #25
    doctor
    Guest
    taj SDI je ubojica. ne dao bog da moras nekog kamiona prestici. u hrvatkosj nema tako duge ravne ceste kolko njemu treba. Fait ritmo abarth je bio serijski auto. Isto ko i recimo danas Stilo Abarth. Ali ALfa je imala jos 73-ce iz 1.3 95 ks.

Slične teme

  1. boze moj sta se radi
    By 166 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 02-09-2003, 23:52
  2. Ko kaže da je z4 ruzan?
    By 206-os- in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 24-06-2003, 02:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •