Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: kako ostaviti dečka, a da ga ne povrijediš??

u bedu sam
    Guest
    Ajde plizzzzzz pomozite mi !!!!
    hoću ostaviti dečka ali ne želim ga povrijedit jer je jako osjećajan tip. a to nije za mene!!

Hmmm
    Guest
    A kak dugo ste zajedno?

zredh
    Guest
    nemreš nekog ostavit a da ga ne povrijediš,uvjek je neko povrijeđen...ovisi zbog ćega ili koga prekidaš..ak ti treba vremena za složit sve emocije to ga ne bi trebalo povrijediti , a ako je zbog nekog, to će ga povrijediti..

lik
    Guest
    A koji ti je v--- da moraš prekinut, pa si u bedu, ak ga ne voliš, pa kakav bed onda..svi smo osječajni ili ti to nisi? ako nisi mani se osječajnih tipova..

stoperka
    Guest
    Ma cure koji vam je svi su oni osječajni,pogledajte malo teme, svi bi bili ××××ni i pošteni,marš muške pokvarene ×××××..ne vjerujte im ništa,od××××te ih u startu,dok vas ne rane zauvjek.. svi bi oni pičke,ljubomorni su na sve i svakoga,obečanja su za njih ništa,misle samo kurcem i oni su osječajni..da nebi..a oko normalne cure mora se potrudit,možda biti vjeran,možda vjerovati joj,ali kak ak su frendovi osvajači jebači kakva romantika oni se pobrinu gurnu ti fufu i evo ti cure..koji ××××× im više treba..treba im da vas mogu povrijediti jer fufi je sve ok,ali vama nije,tu je bed..

kravo
    Guest
    aj stoperka ne seri, to kaj si ri ruzna il debela pa te nitko nece to je druga stvar... kaj onda velis na curu koju nisam ni pipnuo pa je ona mene pocela skidat i pušit mi ga a poznala me svega par sati... i onda sam ja kriv i mislim samo na seks? pa vi ste ×××××tine i pol... jebavale se ili ne ××××× ste..

stoperka
    Guest
    Marš,kretnu odurni,ti si ružan i sjeban,jer da nisi nebi se javio,pa da popušila ti je ××××× al ne prava cura...baš se imaš s ćim hvaliti...od××××..

u bedu sam
    Guest
    zajedno smo mjesec i pol.
    i ja sam osječajna ali ga više ne volim.

borodudek
    Guest
    Ne znam probaj ga ostavit na fini nacin, a ne ta ga samo otkantas i gotovo. Reci mu da ga vise ne volis i da bi htjela da ostanete frendovi.

stoperka
    Guest
    E koliko ti imaš godina?

Hmmm
    Guest
    Pa objasni mu kako ti je to vrijeme koje ste bili skupa bilo jako lijepo ali da si se ohladila od ljubavi,da nije on kriv tome, i da bi jako htjela da ostanete frendovi

luda
    Guest
    IMA NAS VIŠE LUDIH,NIJE JEDNOSTAVNO,BOLJE NEMOJ,JER KASNIJE AK SKUŽIŠ DA TO NISI TREBALA NAPRAVITI,BIT ĆE TI JOŠ GORE...RAZMISLI DVAPUT...SAVJET JEDNE KOJA JE BILA U SL.SITUACIJI...PONOS I TVRDOGLAVOST SU NAJVEĆI NEPRIJATELJI...

neznam
    Guest
    lijepo sjedi i pricaj s njim i reci tocno ono kaj osjecas i mislis, ak mislis na drugog reci to, nisi ti kriva kaj je to tak... ali jednostavno mu reci tocno sve sve kaj mislis... nakon toga ak se i odlucis nazad mozda te i prihvati a ak mu lazes onda si hm... neznam kak bi to opisao ali eto to je meni moja radila... mjesecima me odbijala a pravila se da je sve ok... ono, whats the deal, yust do it!!

speedy++++
    Guest
    nemoj ga ostavit

dobro
    Guest
    a kaj da radim???reci...

Guest
    Pa kaj se do sad još nisi smislila, a kak da ti kažemo kaj da napraviš...nisi nam ni rekla u čem je problem...

Spyke
    Guest
    zbari nekog drugog i to je to......al vas on mora vidjet, i rijesena stvar

u bedu sam
    Guest
    ma moja naj frendica mu je rekla da se dopisujem s drugim dečkima i nije mi nista reko !!
    a gore sam napisala da ocu prekinut s njim zato kaj ge NE VOLIM!!!!!!!!!-comprende? imam 17 godina, s drugim dečkima nisam imala problema jer sam ih prevaril ili su oni mene ostaviljali ali on...-on je posebna biljka!

Guest
    ma kakva najfrendica,ona je ×××××ća..a ti ako ga ne voliš i dopisuješ se s drugima to mu i reci ..on ti nije niš reko ..kaj da ti kaže...ti trebaš valjda dat njemu objašnjenje..kaj ne?

u bedu sam
    Guest
    ma rekla sam mu ali ne kluži ili kaj!!!
    i da moja najfrendica nije ××××× neg mi je sam htjela pomoč!!!

Guest
    ma gle ngdje sam pročital NEMREŠ BIT POŠTEN I ××××N...možda je zavrijedio više od onih s kojima se dopisuješ,zamisli obrnutu situaciju i donesi odluku ali samostalno..to je tvoj dečko...

Anny
    Guest
    Bolje ti je da ti povrijediš njega nek on tebe...

sutra
    Guest
    sutra je novi dan...

black lady
    Guest
    Normalno je da ce decko biti povrijeden,ali bolje je da ga ostavis ako vec nista ne osjecas prema njemu nego da ga "navlacis za nos" i otezavas situaciju!

okoko
    Guest
    točno znam koja je ta "u bedu sam"

Slične teme

1. kako se ulizivat nastavnicima,i kako vi učite
    By imam pitanje in forum Nastavnici
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 21-01-2012, 21:28
  2. kako priči dečku
    By kjhhg in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-01-2008, 14:49