Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 37 od 37

Tema: kako ostaviti dečka, a da ga ne povrijediš??

za okoko
    Guest
    ma ne ×××× ak znaš koja je ta s×××× ti nju.al poslje nema nazad...

curka
    Guest
    poštuj dećka ko i samu sebe za×××× ti njega da nebi on tebe

u bedu sam
    Guest
    nebi baš rekla da znaš ko sam jer sam rekla dva-tri podatka kriva!!!!!!!
    tak da.....
    pozz

marajade
    Guest
    uzmi pušku i ustrijeli ga ko cucka
    neće imat problema s osjećajima

slušaj
    Guest
    Sve se da razgovorom rješiti...ali prvo dobro promisli!! nećeš imati dvije šanse.Kako gore kažu-on je tvoj dečko i njega znaš,a ove s kojima se dopisuješ ne znaš.Al sad ako ti želiš eksperimentirati onda dobro...al nebi bilo fer prema njemu da se nakon "ispitivanja" drugih dečkiju poželiš vratiti njemu!!!
    Onda bi stvarno grešku napravila!! Pogotovo ako kažeš da je tako dobar!!
    A opet-u jednu ruku ga ni ne zaslužuješ onda.....jer mu već sada lažeš!!

pametna
    Guest
    Budi pametna i dobro razmisli, podržavam "slušaj" ne nagli s odlukom...takvi se ne nalaze često i ne odbacuj nekog ko te voli zbog nekog za koga uopće neznaš da li te može voljeti više od ovog...budi pametna..

razmisli
    Guest
    Ako nisi već napravila grešku i odbacila nekog tko te voli. još jednom promisli i moj savjet "Zavoli nešto što nije savršeno i učini ga savršenim, SVOJOM LJUBAVI"...bit ćeš tada sretna...a ako to ne pokušaš....velika šansa da češse uskoro osječati ko on sada...pa na tebi je izbor..

Malla
    Guest

i ja sam u BEDU

joj a kak je onda meni ja sam bila sa jednim deckom 4mj... i bilo mi je super nekad bi se posvadali al bilo mi je o.k sve dok on jedne subote nije vidio svoju bivsu...i od tada su pocele svade on mi je govorio da je ××××× itd.....ali znala sam da u sebi nesto ipak osijeca prema njoj... i naravno imala sam pravo..jednog dana samo se posvadali bzvz (oko alkohola) svake se je sub.. napijao...dok meni nije dopizdilo i svast smo si jedno drugom rekli ali preko moba. u zivo nebih imala muda mu to sve reci a ni on meni....i sutra dan sam saznala da se dop. s tom svojom bivsom da se trebaju naci...a najgore je da ta cura zivi blizu mene i da mi je SESTRICNA........mrzim ju..i da jedne sub. smo izasli van tocnije za BOZIC......i cestitao mi je bozic kao "sve naj naj" a onakon pola sata je otisao s njom van i tam su se pohvatavali meni pred ocima..pravila sam se da mi je svejedno ali zapravo sam umirala u sebi oci su mi bile pune suza ali u tom discu je bilo malo mracnije pa se sva sreca nije vidjelo...i da ja sam njega cekala pola godine no on mi se nije javljao...ta cura mi se nedavno javila sa isprikama da ona nije htijela biti s njim u vezi zbog mene...pa koji k**** se je onda pohvatavala s njim) MRZIM JU..... no ugl....neki dan sam ja prohodala s njegovim naj frendom...hodamo danas je tocno tjedan dana...nezz koji mi je bio K*** da sam prohodala s njim kad jos uvijek volim onog I____ mog

Malla
    Guest
    NEZZ KAK DA GA OSTAVIM A PREDOBAR JE PREMA MENI ALI JEDNOSTAVNO GA NE VOLIM.......i znam da to ne zasluzuje al jbg. mucim se ovih dana poludit cu sama sa sobom jer svaki dan izbijegavam da se nademo vise mu ne mogu lagati..a najvise me je sram drustva reci ce da samo zaj.. i da sam ××××××.. ((((

car
    Guest
    [QUOTE=lik;811585]A koji ti je v--- da moraš prekinut, pa si u bedu, ak ga ne voliš, pa kakav bed onda..svi smo osječajni ili ti to nisi? ako nisi mani se osječajnih tipova..[/QUO

E ovako ja sam bila sa nekiim momkom i rekla sma mu kraj i on je mene valjda preboleo,a kasnije neke moje drugarice su ga nagovarale da je uradio pravu stvar i govorile mu sve ruzno o meni a ja bih htela da se pomirim sa njim i da krenemo izpocetka on nece da vas pitam:
    1.Kako cu s epomiriti sa njim?
    2.Kako da mene on opet zavoli?
    3.Kako da on vidi da nisam takva osoba kao sto su oni pricali?
    odgovorite mi pls molim vas bitno mi je!!! HVALA UNAPRED SVIMAA

istasituacija
    Guest

Unhappy

gle nema ti prijateljstva poslje prekida..jednostavno nemoze to funkcionirat...i ja sam u takvoj situaciji jer on mene jako voli i ko zna kaj al ja njega ne tolko...i on bi sve napravil za mene a ja ne..takva sam i nemrem si pomoc i isto mi je tesko ostavit ga..tj vec je jednom doslo do toga al mi je poslje bilo zal i opet smo skupa...probali smo bit frendovi al to jednostavno NE FUNKCIONIRA !! ili ga izbrises iz svog zivota sto je jako tesko..http://forum.vidi.hr/images/icons/icon9.png ili ostanete zajedno! nema treceg..nazalost...

Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2013
    e ovako da cujete i moju pricu pa da vas zamolim za vase misljenje!
    imam momka sa kojim sam 3 godine u vezi nije bhas bajna veza,porodica mu nije bhas ok,vjecito se samo igra igrica, ide u kladionicu drugovi alkohol i tako to. ali znam da me pored svega toga voli i da bi sve uraadio za mene.
    e sad se pojavljuje jedan momak koji mi odgovara vise nego on,koji je ljepsi, bolji, pametniji, pazljiviji i sa kojim se osjecam veoma lijepo . Pa sta da radim da li da ostavim ovog momka i da pocnem sa ovim drugim

Slične teme

1. kako se ulizivat nastavnicima,i kako vi učite
    By imam pitanje in forum Nastavnici
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 21-01-2012, 21:28
  2. kako priči dečku
    By kjhhg in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-01-2008, 14:49
  3. kako provjerit da te decko vara i kako naci novog decka
    By OČAJNA in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 10