Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 67

Tema: TKO je izgubio LJUBAV svog ŽIVOTA

JA IIIII
    Guest
    ja sam je izgubila,mlada ×××××.tvrdoglava..

46645
    Guest
    evo i ja sam... nedavno... tu je ali ja joj vise nisam ljubav...

možda
    Guest
    možda jesi samo ti to ne znaš...

Ž
    Guest
    TO NE POSTOJI!!!

UUUU
    Guest
    I ja,ali nikak da ga prebolim!Imam osjećaj da će zauvijek ostati u meni,da ga nikad neću moći zaboraviti!

xxxgirl
    Guest
    zako i ja,koliko god se trudila zaboravit ga ne mogu,jer me stalno netko ili nešto podsjeća na njega,ali i uvjerila sam se...da je ljubav izlika da budeš povrijeđen...

mina
    Guest
    da, i ja sam izgubila svoju ljubav. bila sam mlada,×××××. sad tu pogrešku plaćam. kad god ga se sjetim teško mi je, al živim i moram živjeti bez njega. gdje god me život odvede uvijek ću ga se sjećati...

malecka
    Guest
    poznato mi je to ja sam tako izgubila dečka zbog čiste gluposti sad mi je užasno žao nedavno sam upoznala curu!!!!! on nju stalno vara ali ona ne mari za to jer i ona njga vara!!!!!! volim ga više od ičega i sa svakim dečkom uvijek mislim samo na njega svako malo ga vidim vani najradije bi ga poljubila ali onda jednostavno počnem plakat!!!!! volim ga patim za njim i jednostavno nemogu bez njega!!!!

dam@
    Guest
    ja

za 46645
    Guest
    možda si htio ono što ti ona nije mogla dati???????

536r
    Guest
    ma prolazi to sve, samo treba vremena i nac novu ljubav, kad nades nekog tko ti odgovara i provedes s njim vise od 2 mj to je to... otic ce onaj/ona u zaborav...

kkkkkk
    Guest
    ja sam sad sa ljubavi svog zivota ovo dosad nisam osjecala i uzivammmmmmm najbolji osjecaj ali bojim se da ce prestat mislim da bi se ubila da doznam da je on s drugom

tin@
    Guest
    JA SAM IZGUBILA DECKA SVOG ZIVOTA!!!!!!!!smrc

dam@
    Guest
    ma da kaj stvarno

tin@
    Guest
    da stvarno...

??
    Guest
    El ti Tin@ ideš u 8b.ošd.

Hmmm
    Guest
    Zanimljivo....A ja još nisam, nažalost, upoznao neku curu koja bi bila za neku dužu, pravu vezu a ne mjesec dana

Senior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    jaaaaaaaaaaaaaaaa

tin@
    Guest
    ne zasto? mislim ne u b razred

za hmm i 536r
    Guest
    Čudni ste vi dečki.Ti hmmm koliko si imao cura i koliko imaš godina kad ništa nije bilo duže od mjesec dana?

A ti 536r očito nemaš pojma kaj znači LJUBAV ŽIVOTA kad misliš da je dovoljno 2 mj da se zaboravi i preboli., vjeruj to se pamti i osječa cijelog života...

kikica
    Guest
    ja sam bila s jednim dečkom godinu i 3 mjeseca pa sam ga morala što prije preboliti jer mi je stvarao tolike probleme da bi se bilo koja cura već odavno pucala u glavu.ali sad sam u sretnoj vezi već 4 mjeseca i boli me ××××× za njega, što je bilo bilo je, jednom se živi i što bolje treba živjeti ovaj život.

za ovu na prvoj str.
    Guest
    ja sam ovaj kaj si rekla da ocito neznam kaj je ljubav zivota itd... gle, proso je vec vise od 2 mj a ja i dalje mislim na nju pa si ti misli... ali zato kazem da prode neko vrijeme i nades drugu i zabroavis ju... kaj mi vrijedi plakat za njom i bit u kurcu?? kaj to normalno? pa zivot ide dalje... kaj da ti umre netko do kog ti je stalo? trebas odma i ti umrijet? pa zivot ide dalje, a prema tome sto ti nedostaje se postavis tak da ne zalis za tim nego budes sretna s onim sta si imala a ne sta si mogla imat... zahvali svemu lijepom sta je bilo i ×××× dalje...

ne bi bilo
    Guest
    e ja tak ne mislim..nije isto kad ti neko umre i tu je kraj...a mene osobno nemože utješiti zamjena ili imam kaj hoću ili neću niš....

ja isto
    Guest
    Ja isto tak mislim,dok ti nekog voliš drugi ne dolazi u obzir dugo dugo vremena...

i ja.......
    Guest
    bila sam sa dečkom u vezi godinu dana...poslje njega više nemogu nikog zavolit...koliko se god trudila.....ali život ide dalje....

Slične teme

1. LJUBAV JE ZLO!
    By grrrrr in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-04-2010, 14:40
  2. Ferrari izgubio
    By 166 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 15-12-2003, 22:34
  3. što očekujete od svog servisera?
    By tidala in forum Auto servisi
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 05-01-2003, 10:09

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •