Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: 8.razred Preseka???

vvv.bbb.
    Guest
    kaj mislite o tom razredu??

neko
    Guest
    dečki su za niš,cure su super,pozdrav curama sa maturalca!!! )

......
    Guest
    to su debili svi do jednog, ne znaš ko je veći, možda su dvije cure u tom razredu donekle normalne

09800000000000000
    Guest
    8 razred preseka je super,cure su 1.liga ne sve ali.....

tgdm,tgdm
    Guest
    cure su superr!!!!
    ona četvorka sa maturalca!!!
    cure su zakon.pozdrav veseloj četvorki!!
    pppooozz ) )

fujj!!!
    Guest
    ××××× kakvih svijet još nije doživio..
    sačuvaj bože da budem sa curom iz preseke..to su sponzoruše i radodajke!!!kkuurrvvee uussttaašškkee!!!!!!!!!!!!

igzthtugtukhuhzdghku
    Guest
    ××××× ti je...
    šta imaš tu blatit cure kad nisi nikada niti vidio kak koja izgleda!zato nemoj da tebe svi počnu blatit ustašo jedna!!!

fujj!!!
    Guest
    ajde ideš?pa normalno ××××× brane ×××××,pitaš bilo koju curu iz preseke za sex sve će pristat jer su toliko željne kurca ko vuk jesti!ja sam ih već par zjebal u sexu su super da im je još i izgled takav no ××××× nad ×××××ma!!

metalgirl
    Guest
    Osmašice s preseke su najobičnije ××××× koje nemaju pojma o pojmu,a misle da su popile svu pamet ovoga svijeta i da su zgodne i sexy(a meni se bljuje od njih jer ih gledam svaki božji prokleti dan u školi).Misle da su zgodne i dečki padaju na njih jer "imaju velike cice" a nose 4 grudnjaka ispod majice.A oni koji misle da su zgodne pravi su kreteni koji ne vide dalje od svog nosa

osmašica iz preseke
    Guest
    aje molim te sedmašice,nemoj ti tu meni pametovati ti si isto iz preseke e onda neseri!!i uopće nije istina to vi drage ×××××če sedmašice radite,stoga začepi svoju smrdljivu i podmuklu guzicu sa foruma.i odgovaraj na druge teme a ne tu.i otvori svoju temu sedmašice iz preseke pa ćeš vidjet kak ja znam blatiti!!!!! ) ) )

ok
    Guest
    ok!!!sve najbolje!!!!!!!!!!!

zkj
    Guest
    cure su ok,ja nemam baš ništa protiv njih znam ih iz viđenja i kak ja sad mogu pisat gluposti ko drugi a da sa njima nsam progvorio ni riječ niti ništa sam sam ih vidio.onak sudeći po izgledu i ponašanju su "VERY GOOD" ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

znana!!
    Guest
    cure su zgodne i ok,i istina kak možete ljude blatiti samo po izgledu a da nikad niste niti razgovarali sa njima i bili u nj. prisutnosti...?????????to mi uopće nejde u glavu zato nedajte se blatiti tim zavidnicima..pppooozzz svim osmašima i osmašicama iz preseke! ) ) ) ) ) ) ) )

Sedmašica
    Guest
    Neki su iz tog razreda malo retardirani, al zabavni su, kraj njih se stvarno možeš nasmijati. Baš su fora

VALENTINAA
    Guest
    pa mi smo naj razred na svijetu,malo šašavi tj.da malo nebi se znalo ludi smo 100% kod nas zabave nikad ne nedostaje,stoga ko se želi dobro zabavit neka dođe na preseku u 8 razred!!poz osmom razredu!! the best razred na SVIJETU!! ) )

znam
    Guest
    joj,jojjoj,male preseratorice,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! ) )

fico
    Guest
    cure iz 8.raz su baš glupe ali neke su i dobre ali maja ili kak se već zove je baš dobra u krevetu preporučujem svim dečkima

osmašica(napokon)
    Guest
    mi u razredu nemamo maje,ko je ta????

JEDAN BOY
    Guest
    cure su fakat super,nije istina kaj ih blatite pa normalno uvijek su one malo nezapaŽNIJE ZAVIDNE OK CURAMA PA IH TU ŽERLE OSRAMOTIT.ali oni koji ih poznaju fakat nemogu povjerovat u to,jer ak ih poznaju znaju uistinu kakve su,ne bez zajebancije cure su baš OK

pilić
    Guest
    kaj istina boli???????????

kill boy
    Guest
    aj fico tj filip gorican odfakaj,kaj se tu spreseravas,anemas ni pojma kak ××××× izgleda,jos cicas mamino mlijeko.....REPUBLIKA SRBIJA

Slične teme

1. Vinko Vorih(Preseka)
    By dora in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 18-05-2009, 19:24
  2. Petrovo-Preseka 29.06.2008
    By Cokta kravata in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 08-07-2008, 11:24
  3. 6.c razred
    By girl in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 2