Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: zašto dečki bare cure svojih prijatelja

lik
    Guest
    dajte odgovore ako znate....

karač
    Guest
    najslađe je pokarati curu za koju frend misli da je samo njegva..ona je kriva kad da, a on kad vjeruje meni.. ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ako je takva da neda posvađaš nju i prijatelja i ti si uvijek njegov prijatelj..a ona je bivša..ak je ××××× dat će ako nije nikom ništa.. ) ) ) ) ) )

kradljivac
    Guest
    e ti upravu si...××××no je kad baris frendovu curu...a jos bolje kad ju iskaras,hahahahahahahaha.....

karač
    Guest
    kaj to tebe zanima.. to ti je jednostavno ako cura od mog frenda meni da..to je ok..nek si on misli da je samo njegva..ako neda ja ih posvađam jer to uvjek mogu..ona je bivša ,a ja sam uvjek njgov frend kaj ne..ako nije dala za mene su vrata uvijek otvorena ako ju osvojim frend može samo gledati i ja sam frajer ..kaj bi bila njegova a da moja ne bi?? kak bi to bilo.. pusti moraliziranja... ) ) ) )

Eavle sky
    Guest
    Koje ste vi sirovine...
    Te su cure glupe ako vam išta daju...
    Da sam na njihovom mjestu leteli bi vi put zapada jer bi molili Boga da vas ne uhvatim, a i iskreno rečeno niti taj navodno dečko nije ništa pametniji jer ako si dopušta da frend manupulira sa njim onda je on samo marioneta u prijateljevim rukama.

Pravi prijatelj to nikada ne bi mogao napraviti a vi ste onda sam priljepci koji ništa drugo ne rade osim kaj su dosadni paraziti.....

callide*
    Guest
    zašto se ti opterećivaš... s kim si takav si.... zar misliš da to njemu taj prijatelj nije istom fintom vratio... razlika je što to njegov prijatelj zna a on misli da ne zna...
    drugo.... da si ti od mojeg dečka prijatelj, vjeruj mi nakon toga ne bi bio...

iskusni u tome
    Guest
    da bi pokazali da ju i oni mogu imati, da im frend nije bolji od njih...

lik
    Guest
    prvo prijatelj se mora dokazati da ti je prijatelj na puno načina,..drugo auto i cura se ne posuđuju, treče ako se tak nešto dogodi dobro je ...riješio si se lažljive kuje i lažljivog kretena i to je to....

ha-ha
    Guest
    zato sto cure HOCE frendove svog decka!!!! ) )

pametnjakusa
    Guest
    zasto cure bare decke svojih deckiju..zato sta taj decko imsa jednog decka,a tej decko ima jednom frenda a taj frend ima jednog decka!!!!! pa si ti misli ak si pametan!!!!!!!!!! ) )

HERZ
    Guest
    JOOOOJ kak je ovo bilo pametno da boli glava....pa kak da razmislim?????

Car Zvonko
    Guest
    ja ne barim samo cure svojih best prijatelja ja im i mame karam....

decki nemojte se ljutit ali curke daju a sta ja mogu kad imam velik ××××× i svi ocu da ih ×××××

Lui
    Guest
    ja sam jednom pokaru curu svog najboljeg frenda njezinu best frendicu i mamu od obje te cure kako je to bio ××××n grupnjak moral bum to ponoviti kak je bilo ××××no

Slične teme

1. Kako se "bare" cure u bijelim jaknama?
    By Veliki in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-05-2008, 11:50
  2. zašto su sve cure ×××××????????????
    By buck in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 12-02-2008, 19:54

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove