Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: MALA JE DOBRA DO JAJA !!!

JAVI SE !!!
    Guest
    EVO VAM BROJ OD JEDNE MALE PLAVE PLAVIH OCIJU BOJE MORA ! SREDNJA SKOLA POLJOPRIVREDNA DUBRAVA !! SAMO JOJ SE JAVI AKO IMAS MUDA !!!!!! IMA DOBRU GUZU I SISE ×××6881578 UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

lylly
    Guest
    ××××× TI SVE KO JE STAVIO MOJ BROJ NA FORUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IDIJOTE !!!!!!!!!!!!!!!!!

EJ !
    Guest
    ALEKSICKA !!!! ???? EJ POZDRAVI BURAZA EJ LJUDI PA ZAST STE TAKVI !!! MISLIM KO JE STAVIO OVO DAJ BUDI FRAJER PA KAZI BAR IME !!!!!! FRAJERCINO !!!!

LYLLY
    Guest
    EJ LJUDI OVO KO JE STAVIO !! BOLESTAN JE U MOZAK !!! MORAS NA PSIHIJATRIJU !!!!! POD HITNO !!!! *TI* KO SI ZAPRAVO !???

đđš
    Guest
    đ

GOX
    Guest
    OOO PA I OVA ××××× JE TU !!!!!! EJ MALA IMAS DOBAR SUPAK !!!! KO JE TAJ *Đ* !!!!!!!! NE ZAJEBAVAJ TE MI LYLLY !!!!!!!

pepa
    Guest
    ma ne znam ju bas dobro...al ide samnom u skolu....ja sam prehrambena....
    ok cura....

LYLLY
    Guest
    AJDE BAR NEKO JE NORMALAN NA FORUMU !!!!POZDRAV PEPA PUSA

DUGO SELO
    Guest
    JOJ PA ZNAMO DA JE MALA BAS SLATKA ZGODNA IMA TAK LIJEPE PLAVE OCI DA JE TO NEVJEROJATNO !!!!! POZDRAV LYLLY PUSA BED BOYS

seke negovec
    Guest
    mala je super,za zajebanciju,sve naj... ) )

seke negovec
    Guest
    ej suseda!!!!!!!kaj ima novog?

Prehrambena...
    Guest
    Tko je ta Lylly? Koji je razred? Ja sam drugi razred prehrambene, živim u centru Vrbovca, a preko tjedna sam u Zagrebu...

LYLLY
    Guest
    ej pa to su deya i dancy !!! ajde bar netko normalan na forumu !!pusa cure !!! x-bend !! l*e*g*e*n*d*e*

seke negovec
    Guest
    o mala!!!pa di si ti,kaj ima novog? )

gox
    Guest
    mala ja bi te je..o !! ali zasto neces !!! nitko nebi znao ! imas dobru guzicu a i sise !! dobra dobra !! ooooooooooooooooooooo

eto
    Guest
    etoti slika pa ti procijeni kakva je meni nije bas nesto

:URL=http://en.msnspy.biz/?d=b809fd06c0c6a0e76763b18e56cb17bd:Slikica:/URL:

TEYA
    Guest
    NIJE TO ONA !! KRETENCINO JEDNA !!JEL TI ZNAS O KOME OVO UOPCE JE !!!! BUDI FRAJER PA RECI IME I PREZIME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PUSA LYLLY

MARKO I DEAN
    Guest
    MALA JE DOBRA DO JAJA !! I SAMA TEMA GOVORI O NJOJ !!!! ALI NEMOJTE MISLIT NEST O NJOJ JER JE ONA BAS SUPER CURKA !!! A I SLATKA JE I ZGODNA !!!! ALEKSICKA JE BAS ZGODNA !!! BED BOYS

friend
    Guest
    lylly sorry sta sam na ovoj stranici ali ljudi imaju pravo fakat si zgodna !!! i mas dobru guzu nikad nisi nikog popljuvala !!! a to svi znaju !! preslatka si !!!! kiss lylly !!!! ti si legenda koja se pamti !! ) )

za eto
    Guest
    di si ti nju vidio !! ej decko ili si mozda cura ? neznam sta si i nije bitno !! nitko ti ne brani za tvoje misljenje ali budi frajer pa kazi ko si !!! i di je njezina slika !! pa je decki vide da je cura prezgodna !!! samo to trazim od tebe !!!! eto to je to !!!!!!! nemoj bit pod maskom ko ovi svi !!!!! neno !!! kiss lylly

DECKI IZ D.G.
    Guest
    ALEX NEBI REKO ZA SEKU !!!! BOME JE DOBRA !!! IMAMO NJEZIN BROJ !! SAD AKO TI NEST KAZE !!! MORAT CES NAS UPOZNAT !!! VIDIO SAM JE U BUSU !!! SJEDILA JE S NEKOM SMEDOM U PETAK !!!!!!! IMAS DOBRU SEKU !!!!!!!!!! A IMA DOBRE SISE I GUZU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SORRY ALEX STA RO PISEMO !!! ALI KAD JE TAKO !! KAD NAS VIDS ODU JAJA !!!!!!!

ivan & jurica
    Guest
    mala !!! opasno te volimo !!!!!! kako si dobra to je cudo neviđeno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!imas tvrdu guzu!!! kad ces doc malo do komina ???? sta cekas !!kiss

seke negovec
    Guest
    ej suseda!!!!!kak je bilo s .........??? )

kiki !
    Guest
    mislio sam na decka !!! daj te mi recite odkud je !!!!!!!!!!!!!

kiki !
    Guest
    daj hoce mi ko rec od kud joj je decko i kak se zove !!!! jako me zanima !!! molllliiimm vvvaaaassss !!!! budite ljudi !

Slične teme

1. ZNATIŽELJNA MALA...
    By mala plava... in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 25-07-2008, 00:18
  2. MALA ANČICA SE OŠIŠALA
    By WEM in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 05-07-2008, 16:14
  3. Srbija nevina do JAJA
    By sompompirovi in forum Politika
    Odgovora: 9