Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: ISUSE SMILUJ SE

MANIKURA
    Guest
    JESTE VIDJELI NIKOLU UREMOVICA I FILIPA JENDRISA U VRBOVCU U PARKU KAKO JE UREMOVIC POKAZAO JENDRISU PENIS.BILO JE ODVRATNO.SVI LJUDI SU POVRACALI POGOTOVO JA KRISTINA HRVOJ.A STO JE BILO NAJGORE JENDRIS NIJE MOGAO NISTA POKAZATI JER NIJE NISTA IMAO.ZA OPROST I TAKO DAS NIKOME NISTA NE KAZEM UREMOVIC MI JE DAO SVOJ POLA POJEDENI HAMBURGER .NISAM NIKOME REKLA ALI VAMA SAM REKLA.ETO, JESTE SRETNI. Izaberite smajlića:

PLAVUSA SA HARVARDA
    Guest
    A KO DA JA NISAM VIDJELA JENDRISA I UREMOVICA U PARKU KAKO SU SE ××××LI.

Žrtva
    Guest
    Jel su to oni dva onaj zubati kržljavi i onaj debeli kaj su stalno u parku? Ja jadan jedan dan prolazio parkom i oni mene pred svima probali al nisu mogli jer su impotentni, a i nemaju to s čim napravit! Sad zaobilazim park na 100 metara i u centar idem samo s pištoljem inače ne!

dali
    Guest
    dali su to oni???

:URL=http://s1.darkpirates.ba/c.php?uid=16160ecko s malim...:/URL:

poznata
    Guest
    ja sam sestra od jendrisa on to nikad nebi radio znam ja njega on je dobar

plavusa sa harvarda
    Guest
    aha, poznanico sto posto ti je brat rekao da ce te ××××ti ako nista nekazes.zar ne...

ja i
    Guest
    ja ih svaki dan koro vidim u parku i u jugu tamo kako setaju ali nisam vidjela sta rade sljedeci put kad ih vidim reci cu vam sta rade moze.

Žrtva
    Guest
    Danas sam ih vidio kak se guze! Fuj ispovračo sam se ko životinja, jadni oni koji ih moraju gledat! Kaj to rade u parku, mislim trebali bi to ak već rade radit u zatvorenom, a ne da ih svi vide!! )

100% SLATKICA
    Guest
    Ja sem ih vidjela kako se ližu u Crkvi. Fujjjjjjjjjjjjj! Kak su ODVRATNI! Bljak!
    Pozdrav slatkišu Jendrišu! ) ) )

peniss
    Guest
    a vi ste jako pametni pa znate
    kolko ja znam ××××t može jedan čovjek ili mu može neko ××××t al nemogu se kako vi pišete dvojica ××××ti
    ja neznam kaj to znači

ja i
    Guest
    eto ovog puta nisu se ××××li u parku vec u jugu 2 trajalo je oko 15 min.

Niks
    Guest
    ×××× ti pas mater ×××××čo ×××××! vidla buš ti kristina u školi dok te spljuskam! sam se ti zebavaj s menom nebuš više dugo ne ne!!!!!

bbbb
    Guest
    kako ste vi mutavi ljudi!

Žrtva
    Guest
    Mutava ti mama smeće jedno usrano!! Tu se radi o ozbiljnim stvarima, a ti nas tu vrijeđaš! Danas sam njihova žrtva ja, sutra to možeš biti ti, a uskoro i neko djete ili nešto slično!!! Ovo je jako ozbiljan problem!

Slične teme

1. ISUSE BOŽE,NEMOGU VJEROVATI!!!!???!!
    By fakat!!!!! in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 14-03-2009, 17:33

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •