Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: 30 u hladu

lolich
    Guest
    kaj je to bilo danas? haha
    koja sramota,bokte

kul
    Guest
    aaaaaaaaaaaa ja sam na teveu

987654321
    Guest
    Kako su nas ovi osramotili, e! Ispalo je da smo seljaci na kvadrat! S onim svojim nošnjama i starnskim igrama!!

budale..
    Guest
    kaj brijete!! pa svi imaju svoje nošnje kad dođe htv... super su se potrudili i ispalo je super... vi ste seljaci a ne oni koji su nam to priredili..

hahahahaa
    Guest
    haaaahhhhhhhaaahahaa!!!! )))) Zbilja smo se osramotili!! Dobro da ja nisam na tv-u.

Shade
    Guest
    Daj ajde osramotili su nas narucito ona mala kaj nije znala koja je crkva u vrbovcu i onaj kreten koj nezna za briškulu.

femme
    Guest
    Ta mala koja nije znala naziv crkve je Helena Rumiha. A daj ajde, ide u 4 razred. Kak da dijete zna? Još se sva smotala kad je vidla da ju snimaju.

mještanka
    Guest
    recite kaj hocete al bilo je bas ok, veselo, pokazali su kaj imamo i super je ispalo. pa kaj ljudi ocekuju? modnu reviju? ne kuzim. sve pohvale onima koji su se potrudili oko organizacije!

MIwwy
    Guest
    najviše nas je osramotio naš dragi gradonačelnik koji je otvorio vrbovec prema zagrebu, hrvatskoj i svijetu i koji veli da za novu godinu imamo i fašnik
    ××××××

hihi
    Guest
    ma dobro je proslo..meni je bila zakon ona baka kaj je hodala u nazad zbog kamere!!hehe

čučbuć
    Guest
    ak je vama sramota ovaj grad onda kaj tu radite. odite i nevraćajte se... uostalom ovaj grad bi bio bolji da nema tolko huligana i djece koje se vole dokazivati.poslije svake subote, ili novi grafit ili razbijena posuda za cvijeće.. kaj vi hoćete živjeti u svinjcu (oni koji to rade). i novci poreznih obveznika (i tvoji roditelji to plaćaju) odlaze na takve gluposti, na kupovanje novih posuda, kanta za smeće, ili PONOVO BOJANJE PUČKOG OTVORENOG UČILIŠTA!!! treba vas sve uloviti delikvente i onda bi svojim novcima popravili štetu, ili kupili smeće mjesec dana bez naknade. pa bi vidli jel bi ponovo to napravili..

bravo!
    Guest
    to je govor!! ) )

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •