Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: KAD BU SPRAVIŠĆE U VRBOFCU??????????????????????????????????

SELJO
    Guest
    NO, KAD JE TO??? ZADNJI VIKEND U 8. MJ IL KAD?????

For you information
    Guest
    Da,to je najvjerojatnije zadnji vikend u osmom mjesecu ili ako ne onda:31.8.,1.9. i 2.9.2007.!!I nije Spravišće nego:"Kaj su jeli naši stari"!

SELJO
    Guest
    MA DA, AL TO KAJ SU JELI NAŠI STARI TI JE SAMO SLUŽBENI NAZIF, A INAČE SE TAKVE FEŠTE ZOVU SPPRAVIŠĆE!!!

L
    Guest
    Ja fakat neznam ko je tu veći selo, ovaj kaj se tak potpisuje i koji fakat je seljak ili ova droca kaj se pravi da zna engleski, a uopće nezna!!!

L
    Guest
    Pardon: seljo!!!

For you information
    Guest
    Ma daj joj ono fakat,boli mene kita za to kaj se nekak službeno zovu ta ××××××!Za mene je "Kaj su jeli naši stari",a kak je za tebe nije me briga!Budi sretan/a da si saznao/la kad uopće je to tvoje Spravišće!A ti L šta se javljaš ko je tebe uopće nešto pitao!Baš mene boli kaj ti misliš o mom engleskom i neću se zamarati!MRRŠŠŠŠŠŠ STOOOKKKOOOO!!!!!!

L
    Guest
    Hehehehehehe.... istina boliiii!!!

Zakaj se ja nebi javljal, pa tema je otvorena da se komentira, zakaj se ti javljaš, bokte!!! Malo smo glupi danas???

lacoste
    Guest
    e koja ste vi djeca...vi se da svađate bez razloga...tebi L očito nepaše nitko od ljudi pa tražiš razlog za sveđu

SELJO
    Guest
    NEBI SE ŠTEL MEŠATI, MENE JE SAM INTERESERALO KAD JE TO VRBOVEČKO SPRAVIŠĆE, NIŠ DRUGO..

z selju
    Guest
    Spravišće je dan grada i to je bilo 15.06.

SELJO
    Guest
    Kak ste glupi, Bokte!!!
    Pa Spravišće je jedno i jedino i to u Križevcima u 6. mj, a ne nikakva po Vrbovcu i neznam gdje...!!!
    A to nije bilo Spravišće nego Vidovo, i dan grada, al to nema veze sa Spravišćem... A Kaj su jeli naši stari je kulturna manifestacija i ništ drugo!!! FAKAT STE SELJE!!!

!?!?!
    Guest
    Pa dobro kaj sad ti seljo izvodiš??? Prvo nas ispituješ, kao neznaš, a vidim sad sve znaš ? ! ? ! ? !

SELJO, al ne pravi
    Guest
    Ma to sam napisal iz fore ) )

SELJO, al ne pravi
    Guest
    Hoću reć da sam nick napisal iz fore, nsam ja glupi neobrazovani seljo!!! ) ) ) ) ) )

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •