Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: ZA BOSANCE

Zemljopis
    Guest
    Informacije radi: ×××× mi se kaj se prepucavate ali ste mogli barem to predugo vrijeme kaj ste ovdje nauciti da je Vrbovec zadnja županija u Prigorju i da smo mi dakle PRIGORCI!

........
    Guest
    ajd neka ste, baš mi je drago

Učenica
    Guest
    Ma oni su svi glupi! I svi su loši iz zemljopisa! Ma i iz svega ostalog!!

ja...
    Guest
    ja sam bosanka i odlična sam učenica..a ti UČENICE NE SERI,,,,

ja...
    Guest
    i da ja sam naučila pušiti ××××× u 10 godini kaj nisam napredna!!!

athbagzbhsrzhs
    Guest
    Fakat ste jadni, zakaj se potpisujete ko ta cura? ! ? ! ? ! Ziher ste ljubomorni... ili možda govorite u svoje ime al pod tuđim nadimkom! ! !

PRAVA JA...
    Guest
    MA PUSTI IH,VIDIS DA IMAJU PROBLEMA-PSHIČKIH,al nije važno,ja sam bosanka,i među najboljima sam u skoli,a vi ste samo LJUBOMORNI...STO NISTE KAO JA..IMA SVAKAKVIH U SVAKOM NARODU,al to kojem narodu pripadas ne označava te kao osobu...

dado*
    Guest
    :URL=http://img293.imageshack.us/my.php?image=bosanacrg9.jpg::/URL:

ova je veca
    Guest
    :URL=http://img367.imageshack.us/my.php?image=bosanachh8.jpg::/URL:

hmmmm
    Guest
    pa ××××te, šta ste toliko zapeli za BOSANCE??? to je samo ljubomora na njih, jer da nije nebiste toliko po njima srali!!! ××××TE SE PRIGORCI!!!! ) ) ) ) )

bosanac do kosti!
    Guest
    i zagorci!!!

dado*
    Guest
    molio bih ispriku, ova se slika sada dobro vidi:
    :URL=http://imageshack.us::/URL:

Nacionalist
    Guest
    Dado ti si stvarno idiot!! Sve kaj piše na majici je utopija i mašta. Pa kaj ne kužite zakaj je najviše viceva na račun pandura i bosanaca!? Fakat ste primitivni (a nije ni čudo koliko su vas Turci guzili)

dado*
    Guest
    Nacionalist ti si idiot! Kak mozes nesto govorit protiv bosanaca i pandura. Kao 1.bosanci su dobri ljudi
    2.da nema pandura sada bi tebe guzili neki narkomani

ja...
    Guest
    ja iskreno nemam nista protiv bosanaca, imam par susjeda koji su bosanci i ljudi su fakat zakon

prigorje
    Guest
    bosanci se vole ulizivat i uvlačit u guzice al ok su ovak!

bosanomrzac
    Guest
    bosanci ajde nazad u bosnu

Kajfeš
    Guest
    Meni je djed nekad dok sam bio mali pjevao pjesmicu: "Svi Bosanci tupi-glupi" Onda to baš nisam kužio ali danas mi je sve jasno. Hvala ti Bože kaj nisam Bosanac

SEPRE
    Guest
    AJDE BOSANSKE PIZDE AKO STE TAKVE FRAJERCINE KAKVE SE PREDSTVLJATE, HOCEMO NEKU SORICU NABACITI NEGDJE NA NEKOM MIRNOM MJESTU 10 X 10 PA DA VAM DAMO PRILIKU DA SE POKAZETE OD CEGA STE !!!!!

........
    Guest
    Pizde zakorske, prigorske il koji ste već ××××× vi bi se samo šorali, ništa drugo i neznate, Bosanci bi ubili boga u vama, al ljudi su pametni pa se neće sa svakim kačit, a kamoli s takvim ološem! )

SEPRE
    Guest
    AJDE MANGUPE NAPUSI SE KURCA LAGANO, VIDI SE KAKVA SI KRETENCINA, KAZES DA BI NAS UBILI A NEMAJU MUDA PICKE DOGOVORIT OKRSAJ, A TI PIZDURINO IM ODI KITU POPUSIT I RAZMISLI MALO O SVOJIM STAJALISTIMA !!!!!

vidović
    Guest
    kajfeš ×××××u kaj imaš protiv ×××××a mama ti se zove bara svi su ju prejahali

.........
    Guest
    za zagorce i PRIGORCE : svi ste vi ××××××, svi ste ××××ne ××××××...

mrš gadovi ljubomorni!!!!!!

Bosanac
    Guest
    Učenica ti si takva ×××××tina ta pušiš ××××× za doručak ručak i večeru a za dodatak ti je tri litre sperme s zagorskim dlakama sa guzice nabijem te 3 put sprijeda i 2 put odostraga a pušila si toliko da ti se usta ne mogu otvarat mamicu ti nabijem KURVO!!!!!!!!!

Bosanac
    Guest
    Nacionalist:×××× ti pas mamu ××××nu ××××× ti je mama glup ti je tata a kakav si onda tek ti maloumni debilu ×××ך se s muškarcima starije dobi ×××× te pas z××××nog u glavu čelavu

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •