Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Jedno pitanje u vezi starka

teich
    Guest
    Hej, jel mi može neko reć kak se sad u zg-u kreću cijene starki? Ja sam svoje kupila prije 3 godine i trebala bi nove, tak da ne znam... čula sam da su inače po 350 kn, al da po ljetu zna bit popusta??? U bj-u sa m gledala i bile su po 270 kn, al samo bijele, crne i crvene... Pls, odg!!! Bilo tko!!!

Ja stvarno
    Guest
    naznam!

p.l.u.r.t.
    Guest
    mislim da su oriđiđi u zg oko 360 na niže, a imaš i na sniženjima,al ti te nisu prave all star. ak je besparica, odeš na neki plac )

5t
    Guest
    inace su oko 400 ali posto je ljeto ne znam

teich
    Guest
    Ma ne kupit ću si te orginal conversice, samo me zanimalo... dat ću kolko treba.

teich
    Guest
    btw: svejedno thanks!

pomoc
    Guest
    starke (sad mislim na conversice) ti se krecu od 379 kn - to su ti one crne, crvene, bez i crvenom crtom, plave, zelene... normalne visine starki...
    ak hoces s uzorkom onda su skuplje, imas karirane plave, crne sa natpisima, crne s rozim, crne s crvenim, vojnicke... te su oko 450, 500 kn
    one vislje se krecu od 400 nadalje...

p.s.
    imas sad u intersportu snizenje, pa imas starke koje inace kostaju 379 kn, sad po 190! intersport ti je dobar u mercatoru

teich
    Guest
    Pa planiram kupiti ljubičaste... da to sam i ja čula da prek ljeta znaju bit po 190 kn, ajd hvala, morat ću ić to pogledat! PUS@

saxx
    Guest
    ja sam dans bila u zg
    i satarke sve su koštale po 439 kn !

teich
    Guest
    A, da kaj i ove obične???

pomoc
    Guest
    sve ovisi kam si isla gledat za starke... a one obicne sigurno nisu po 470 kn, nego po 379.
    Kazem ti ja, odi u intersport, tam ti je snizenja od 50%

teich
    Guest
    Budem, budem, bez brige!

Slične teme

1. Pitanje u vezi BMW-a
    By johnny_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 19-05-2004, 14:13
  2. Jedno pitanje gsp. Mušnjak, pardon Nino štender
    By Stari in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 28-11-2002, 23:20

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •