Stranica 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikazujem rezultate 151 do 157 od 157

Tema: LUDILO

  1. #151
    KIT
    Guest
    MAČKO SAD SI TI NA REDU DA POŠALJŠ IME!!!!GLE IMAM BROJ I NIJE MI TEŠKO SAZNATI KO SI U PODJALESU ALI NEČU DAJ NAPIŠI TAM DI SAM TI REKO!!!

  2. #152
    ellie
    Guest
    znaš šta, mrzim ljude koji ono što žele postižu ucjenjivanjem...ja sam do tvojih podataka došla na drukčiji način, a sam si kriv što si popustio... ja ti nemogu i neželim ništa reći jer me kao prvo sad ucjenjuješ, a kao drugo kak ja mogu biti sigurna da ako ti kažem tko sam da drugi dan neće cijelo selo znati sve o mojim intimnim stvarima...
    jer muškarci su veće babe tračare od nas ženskih osoba, a k tome se vole i hvaliti...i nema šanse da se već nekome nisi pohvali da se dopisuješ s nekom devetnaestogodišnjom napaljenkom i samo čekaš da ti kažem tko sam tak da možeš pred svojim macho men prijateljima imati čvrste dokaze?

  3. #153
    KIT
    Guest
    NIJE UCJENA I ŠTETA KAJ TAK MISLIŠ DA SAM HTIO VEĆ JE CJELO SELO MOGLO ZNATI SVE JER BROJ IMAM PAR DANA A ZNAM DOSTA LJUDI TAMO!UŽIVAJ MACO OVO NIKO NEĆE ZNATI TAK DA MOŽEŠ BITI MIRNA..BOK!

  4. #154
    ellie
    Guest
    znaš šta, uostalom , baš me briga....
    baš uvijek morate sve upropastiti nekim trivijalnim stvarima...
    kaj se mene tiče možemo se praviti da se nismo nikad ni upoznali niti dopisivali..laku noć, mačak...

  5. #155
    KIT
    Guest
    BOK,MISLIM DA JE NAJBOLJE TAKO JER VIDIM DA SI NEPOVJERLJIVA KAKO BI SE ONDA MI JEBALI,KAK SE NEBI BOJALA ONDA DA ČU PRIČATI OKOLO!!!!

  6. #156
    P-i_t_o-N
    Guest
    Kit nemreš s djecom tako,znaš da su nepovjerljiva.Prvo joj kupi lizalicu a dok to nauči sisati onda joj daj k...c!!!

  7. #157
    Grand Champ
    Guest
    ellie ako zelis dobre kar javi se meni

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •