Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikazujem rezultate 101 do 116 od 116

Tema: PODEVČEVO

  1. #101
    MILKY
    Guest
    pričekaj ga bude ti on došao.nećeš požaliti ako se upoznate vjeruj mi.dečko je odličan.ja samo suosječam s njim jer sam ja takva bila prije 3.g.
    daj bože da vam uspije.
    ja ti ga obožavam iz drugog razloga kao što vidiš.

  2. #102
    crna pantera
    Guest
    daj mi reci jel zgodan?natukni mi kako izgleda?kamo izlazi?jel ima auto?sve želim znati.i šta voli?

  3. #103
    MILKY
    Guest
    gle meni je dečko simpa.sladak,tamno smeđa kosa,ima auto ali neću ti reći koji.do 180cm visok.jako dobar i zanimljiv

  4. #104
    ICE-t
    Guest
    vidim da imam novih obožavatelja.
    za panteru:nadam se da ti neće reći ništa šta bi moglo otkriti moj identitet.ZASAD.a šta se tiće ove kave...........HM..........nisam siguran,ZASAD.sorry,ali neznam ništa o tebi.žišku?mogla bi biti jedna od onih koje me žele otkriti da čim prije to objave na forumu.kada se uvjerim da ti mogu vjerovati onda nema problema.OK?
    za MILKYripremi se za naš idući susret jer ćeš morati puno pričati.vidio sam neke stvari koje me jako zanimaju.naravno,ako ti nije problem pričati o tome.nisam još osposobio mob.moram još čekati par dana.POLUDIT ĆU.i onda će netko reći da nije istina kad velim da sam NAJVEĆI BAKSUZ NA SVIJETU.AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  5. #105
    MILKY
    Guest
    JEDVA ČEKAM.PA NARAVNO DA ĆU PRIČATI.I JA TEBE MORAM NEKE STVARI PITATI.
    JA TI MOGU U PETAK U ISTO VRIJEME KO I PROŠLI PETAK.
    NISI BAKSUZ...................

  6. #106
    ICE-t
    Guest
    ok,onda u petak.I JESAM,BAKSUZ SAM I TO TOTALNI

  7. #107
    MILKY
    Guest
    NISIIIII!!!!!!!!!!!!!!!daj to shvati.
    imaš mi sve ovo objasniti u petak.
    e pitaj kolegu znaš kojega jel bi htio doći jer bude mala ona samnom pa da joj nebude dosadno,a ja s tobom imam na samo pričati,jasno!?
    idem pajkiti jer više nemogu kako te dugo čekam.
    baš me zanima šta me imaš za pitati.
    javi mi se kad mob uspostaviš.
    laku noć.pusa.

  8. #108
    ICE-t
    Guest
    noć.imam te puno toga za pitati.pusa

  9. #109
    ICE-t
    Guest
    pitao sam ONOGA kolegu i još mi nije ništa reko.znat ću sutra,ali mislim da bude išo.a šta ti to mene imaš pitati?

  10. #110
    MILKY
    Guest
    JOJ VIDJETI ĆEŠ.JEDVA ČEKAM,A I MENE ZANIMA ŠTA TI IMAŠ MENE PITATI ALI ČEKAM.
    OK.POZDRAVI GA.DOĐI OKO 21:20 AKO MOŽEŠ.
    PUSA

  11. #111
    ICE-t
    Guest
    e javi mi na vrijeme jel dolazi ovaj njezin ili ne.najkasnije do sutra do 20.00
    OK

  12. #112
    ICE-t
    Guest
    e da,jel si sigurna da si me samo to mislila pitati?

  13. #113
    ICE-t
    Guest
    pa jel si ti živa?šta se ništa ne javljaš?ja još uvijek nisam osposobio mob.još uvijek čekam.šta ti radiš?

  14. #114
    q....
    Guest
    E ICE-t baš ti hvala na svemu!!!
    Nisam mislila da si takav tek sam sad sve pročitala!!
    Ma nema veze ali stvarno nisam mislila da si takav!!!

  15. #115
    tttttttttttiiiiiiiin
    Guest
    ako niste znali icet je gej i gleda samo kako bi ušo u neku vezu. curu bi po×××× nisu mu godine bitne. on je pedofil

  16. #116
    vip.hr,
    Guest
    kao prvo on nije gej a kao drugo da nebi bilo po titari. on je pošten i on nebi to nikada radijo.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •