Stranica 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 116

Tema: PODEVČEVO

  1. #76
    MILKY
    Guest
    E MEDO NETKO DOLAZI POD MOJIM NICKOM.JA ĆU TI NAVEĆE POSLATI PORUKU NA MOB.TVOJA MILKY.PUSA.

  2. #77
    MILKY
    Guest
    evo me a di si ti?

  3. #78
    ICE-t
    Guest
    ono za krevet nisam ja piso.vidim da bi ti da ti dođem pod prozor.a šta bi ti reko dragi da sazna za to

  4. #79
    MILKY
    Guest
    AH...pa samo da me čuvaš da me ono od životinje ne napadne...
    moj mi je predaleko,e ja bi se smijala tome da nebi uopće spavala...

  5. #80
    ICE-t
    Guest
    čemu bi se smijala?tome kak me grize za noge?lijepo,lijepo.šta nisi odma rekla da ostanem.

  6. #81
    MILKY
    Guest
    dobro je kad je samo noga.
    e ja ti idem pajkit,nemogu više.
    ajd čujemo se znaš već šta si rekao.ajd laku noć.lijepo pajki.pusa.

  7. #82
    ICE-t
    Guest
    noć.slatko spavaj.pusa

  8. #83
    MILKY
    Guest
    pa di si ti?šta se ne javljaš,šta se dogodilo?daj se pojavi više negdje.

  9. #84
    ICE-t
    Guest
    evo me.imao sam nekih problema.ako bog da sutra ću imati mob pa ću te nazvat.a di si ti?niti ti se ništa ne javljaš.jel si vidjela šta su zaključili o meni?e neznam šta mi je u zadnje vrijeme,ali u takvoj sam depri da ti to nemogu opisati.nemam volje za ništa,čak mi se neče niti živjeti.totalno sam u kurcu.kako si ti?kak ljubav?

  10. #85
    MILKY
    Guest
    a šta je bilo?šta te muči?
    ma vidla sam i još neka mala kaže da ti je čitala poruke.kakve poruke?jel meala ×××× ili?

  11. #86
    ICE-t
    Guest
    ne ××××.bio sam kod njezinog starog.slago sam struju na kući i smeto mi je mob pa sam ga ostavio na stolu.ali nebude ništa rekla jer ju imaam u šaci.šta mi je?nemam pojma.zapravo,svaki dan vidim neki mladi par kako se grle,vole,ljube,itd.pa mi to fali.fali mi netko da ga volim.ja sam ti malo čudan šta se tiće toga

  12. #87
    MILKY
    Guest
    a o tome se radi.znam kak ti je ja sam kroz to prolazila,ma i sad mi je teško kad nemam njega uz sebe.ako si skužio da se znam nasloniti na tebe to je zato.
    ja sam ti danas poslala najmanje 4poruke da se nađemo večeras,ali tebi ni jedna nije došla ili?

  13. #88
    ICE-t
    Guest
    izvadio sam karticu jer sam posudio mob nekome.nesmijem napisati kome da me netko ne skuži.a ionako me nitko netreba tako da.........a ovo kad se nasloniš na mene,onda mi je još teže.jer znam da me nitko ne čeka kad se vratim doma.tako mi je već jako jako jako jako jako jako jako dugo.poludit ću.nekad mi dođe da odem nekamo gdje nema žive duše i da se ne vračam mjesecima.čak mi je došlo da se ubijem,ali ................ima ljudi koji me trebaju pa mislim na njih.nemaš pojma koliko mi je sad žao šta se nismo našli.stvarno sam ××××××.i stvarno me treba ubiti.

  14. #89
    MILKY
    Guest
    EJ LAKŠE MALO.SVE ĆE BITI OK.DAJ NEMOJ PRIČATI GLUPOSTI,NETREBA NIKOGA UBITI A PONAJMANJE TEBE JER NEZNAM DA BI MOGLA BEZ TEBE DALJE.NEMOJ MENI NA VOLJU,RADITI GLUPOSTI JA TE TREBAM.MOLIM TE...

  15. #90
    ICE-t
    Guest
    ma neću se ubiti,ali mi nekad tako dođe.čak se i sam bojim da ne popustim i stvarno to napravim.ali uvijek mislim na svoje i znam da me trebaju pa odustanem.jer ako se ja ubijem,ubio sam najmanje još 3-je ljudi.nadam se da će to ubrzo proć jer mi je već pun k......

  16. #91
    MILKY
    Guest
    ZNAM DA TI JE TEŠKO,ZNAM,JA SAM SE RADI JEDNE FRUGE STVARI OSIJEĆALA NEOPISIVO JADNO,SAMO,(kad se čujemo ili vidimo objasniti ću ti),NITKO MI NIJE REKAO NIŠTA NI TIJEŠIO ME SVI SU GLEDALI NA SEBE.KAD SAM VIDLA DA SU DRUGI SRETNI PITALA SAM SE A ZAŠTO NISAM I JA SRETNA...PROLAZILA SAM KROZ TEŠKO RAZDOBLJE KOJE NEMOGU IZBRISATI IZ SVOG ŽIVOTA.SVI ME VIDE DA SE SMIJEM ALI U SEBI TONEM OD BOLI.
    UVIJEK ĆU BITI UZ TEBE,ŠTA GOD BILO,KAD GOD TI NEŠTO TREBA MENI SE MOŽEŠ OBRATITI.

  17. #92
    ICE-t
    Guest
    pa i meni je tako.svi gledaju samo na sebe.osim mojih,samo šta je problem šta ja nikad ne tražim pomoć,da mi je neznam kako teško i nikad to ne pokazujem jer ne želim druge zamarat sa svojim problemima.sorry šta tebe sad zamaram,ali fakat više nemogu.sad mi je malo lakše,ali šta to vrijedi kad će me opet sutra ujutro primiti.zato puno radim jer koliko toliko zaboravim na to kad imam posla.
    hvala ti na podršci.a šta se tiće ovoga da ti se uvijek mogu obratiti,to nećeš tako brzo dočekati jer nisam takav.naučen sam sam prolaziti kroz sve tako da.......

  18. #93
    MILKY
    Guest
    OK.BAR U MENE MOŽEŠ IMATI POVJERENJA,MOŽEŠ MI REČI JER MENE NE ZAMARAŠ SVOJIM PROBLEMIMA.AJD TO SHVATI,MOLIM TE.KAD ĆEŠ ME NAZVATI SVE ĆU TI JOŠ JEDNOM OBJASNITI.
    GLE,JA TE OBOŽAVAM,NADAM SE DA SI TO SKUŽIO.

  19. #94
    ICE-t
    Guest
    skužio sam ali mi nije jasno zašt?nisam ti nikako pomogao,a niti se ne poznajemo dugo.

  20. #95
    MILKY
    Guest
    odličan si dečko,prijatelj.neopisivo si mi drag i simpa.mogu ti reći bilo šta nećeš se naljutiti,zezancija uvijek...
    volim biti u tvom društvu.neželim ostati još i bez tebe,izgubila sam 2 osobe koje sam voljela najviše na svijetu,neželim više to proživljavati.
    ja ti idem pajkiti jer sam umorna a ti ako ćeš moći i imati kako nazovi me.
    laku noć,slatke snove.pusa.
    HEJ,JA TE OBOŽAVAM,VOLIM,I NEDAM TE NIKOME.

  21. #96
    ICE-t
    Guest
    sad sam malo zbunjen ali nema veze.slatko spavaj i lijepo sanjaj.pusa

  22. #97
    ************
    Guest
    zar ne kužiš da se ova zacopala u tebe?tu prića da ima zaručnika a pojebala bi se s tobom i tu piše kak te voli,neda te nikom,i ostala ××××××.joj daj se pokopaj curo,prozirna si!!vidimo da si zaljubljena u njega

  23. #98
    stara koka
    Guest
    a nisi razmišljao-la da ga možda treba i voli ko najboljeg prijatelja?a možda se fakat zaljubila.......neznam.to nek sami riješe.

  24. #99
    MILKY
    Guest
    NISAM ZALJUBLJENA U NJEGA.TI SI PROZIRAN-NA JER SI KRIVO SKUŽIO I NEMAŠ POJMA KAKO SE MI DVOJE PONAŠAMO A I MOJ ZARUČNIK TO ZNA.NEVJERUJEŠ PITAJ GA.
    ICE-T MI JE PRIJATELJ KOJEGA VOLIM POPUT BRATA KOJEGA NEMEM IZ JEDNOG RAZLOGA A TO SE TEBE NE TIČE.
    NE MJEŠAJTE SE U NAŠE STVARI.
    HVALA STARA KOKA.

  25. #100
    crna pantera
    Guest
    ice-t znam kako ti je.meni je tako već godinama.kad nađem nekoga (a to mi nije teško) potpuno mu se predam,a za uzvrat dobijem samo bol i patnju.
    sviđa mi se tvoj stav i tvoje razmišljanje.mogli bi otić koji put na kavu.ja sam iz bj,imam 22 god i isto ko i ti tražim nekoga za ozbiljnu,ali FAKAT OZBILJNU vezu.pun mi je ××××× ovih šta me žele samo za jednu noć.ti mi se činiš ok dečko i po porukama vidim da nisi ko i drugi.javi se.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •