Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Mali PORKY

micic@
    Guest
    Kaj je to sad???!!!!×××× vas bog, jel on na kraju s Čučom ili s onom seljoberkom,jadnom Banovićkom?!

tvoja..
    Guest
    hahaha...a meni si se smijo...pusa,v.t.

FREND-NJEGOV
    Guest
    MA SA ONOM ŠTRKLJASTOM BANOVIČKOM JE JA NEMAM POJIMA KAMO ON GLEDA...............

frend-njezin
    Guest
    ma šta tebe ×××× to kaj je on s njom...daj gle nju,a gle onu debelu,il kak se već zove...pitam se di je gledo kad je bio s tom malom...

FREND-NJEGOV
    Guest
    MA DAJ BANOVIČKA NIJE ZA NIKOG....ČUČA SAMO NAPRED

frend-njezin
    Guest
    da naprijed s prežderavanjem...to ti očito dobro ide!hahahahahahahahaha

FREND-NJEGOV
    Guest
    JOJ PA NIJE UVJEK SAMO BITNO GLEDAT TEŽINU...NEGO KARAKTER I ŠTO OSOBA IMA U SEBI.....A SMRŠAVIT SE UVJEK DA TAKO DA.....BANOVIČKI BAŠ I NIJE LAKO PROMJENIT ONO ŠTO IMA U SEBI...A DA ZABORAVIO SAM----NEMA APSOLUTNO NIŠTA.

PORKYCA
    Guest
    DOBRONAMJERAN SAVJETORKY OSTAVI TU MALU BALAVICU....MOŽEŠ TI I BOLJE

dekla
    Guest
    Definitivno se slažem sa "frend-njegov". Vi sve male fufice gledate Ivoninu težinu i inače izgled - pa nije sve u tom ××××nom izgledu. Kaj misliš, Banovićka je nekakve, ajmo reć, normalne građe i odma je ona naj,naj. Da, a da malo dulje s njom razgovaraš - zgadio bi ti se kompletan život. Čuča je bolja, normalnija (možeš s njom normalno popričat) i uvijek za zajebanciju.Pozz

FREND-NJEGOV
    Guest
    dekla prava si...nedajmo čuču.nek se banovička skrije

dekla
    Guest
    Pa kaj je,je! Ova mala...ma daj!Nemam riječi uopće za zu kozu neotesanu!

njegova
    Guest
    ma kaj se bi živcirate zbog MOG dragog,da mu nije dobro samnom nebi bili zajedno...i nebi mi se vratio...ajd brinite se za sebe i svoje probleme a pustite mene i Tomija na miru...to je NAŠA veza,a ne veza cjelog vrb....

FREND-NJEGOV
    Guest
    kaj sad hočeš s vrbovcem.....a da....brini se za svoj pakao u kojem živiš

ovak...
    Guest
    ko prvo svi ste vi jadni, skup s porkijem... on je dubre!!!!!!! malo cuca, malo mateja, malo cuca, malo mateja, malo cuca... bas je jadan!!! a i one kaj mu se vracaju stalno..

ja sve znam
    Guest
    ma odite vi i porky u ×××××, on je odvratan i ruzan,a banovicka da ne govorim btw ona je bila s onim ruznim kudoicom - fuj odvratan je, ja neznam kako netko njega moze poljubiti-ma zaboli me

kUpUsIcKa
    Guest
    Ma ××××× moj ti znas, kad te ja prifatim bice tebi!!!!!

Ivona
    Guest
    a koji je to porky ???

simicka
    Guest
    boga vam vasega pa sta ta čuča vidi u njemu, zgleda ko kolac za grah )

ah
    Guest
    može samo jedan komentar, porky je ok dečko, zbilja svaka mu čast,al šta se tiče ove teme,odnosno trokuta, ma da poludiš, svi mi imamo neke mane al ivona zaslužuje puno bolje, a ne da ju netko vuće za nos, al ××××ga ta ljubav

Slične teme

1. Mali Medo
    By jedna in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 25-01-2008, 14:25
  2. Mali
    By frendica in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 18-05-2005, 17:23

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove