Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: Sve su žene ×××××!!!

XXXX
    Guest
    Baš svaka... (Osim moje stare!)

Gle....
    Guest
    ...pola njih nije izgubilo nevinost zato nisu sve žene ×××××........ )

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Guest
    to je istina sve su ×××××

XXXX
    Guest
    A da... Svaka bi prevarila svig dečka, samo da joj dođe netko malo bolji...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Guest
    tako je

???
    Guest
    ???

pametan decko
    Guest
    SLAZEM SE!!!!!! SVE DO JEDNE SU ×××××!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hfszhnjrsjh
    Guest
    di bi mi bili da žene nisu ×××××?????????

hahaha
    Guest
    a muški nisu ×××××?!?! hm.......

XXXX
    Guest
    Muški ne mogu biti ×××××...

bbba
    Guest
    a ti si najveća

prljavicaa
    Guest
    jer sve su žene ×××××...kažu svi a ja šuuuuutiiiiiiim...hehe

ja znam
    Guest
    Muški ne mogu bit ×××××...blabla...ne mogu al mogu biti Žigolovci...hahahaha što i jesu!!

kurco-sljednice
    Guest
    ŽIVJELE ( ××××× ) ! RUŽNA RIJEČ , ŽIVJELE ONE KOJE DAJU !!!!

da nema....
    Guest
    ....takvih žewna nebi nas bilo.....

kjhgfdsa
    Guest
    mama ti je ××××× debilčino.daj molim vas varate cure na svakom čošku i boli vas ×××××.MRZIM VAS IZ DNA DUŠE!!!!!!!!!!!!!!

pametan decko
    Guest
    ma kaj oces??? mi varamo...ali NE TOLKO KOLKO VI!!!!!!
    ××××NE ×××××TINE CRKNITE SVE!!!!!!!!

kjhgfdsa
    Guest
    molim te ljepo vi pijete više i onda onak "slučajno"uvalite nekoj curi jezik.

jk,m njh n
    Guest
    svi ste dečki jadni,svi ste isti,varate cure di stignete baš ste prozirni.dok cura promjeni dečka odma JE ×××××,A DOK SU DEČKI SA 10 CURA U JEDNOJ NOĆI ODMA STE PONOSNI I MISLITE DA STE FORA A ODVRATNI STE SVI, DAL BOG DA VAM OTPALA ONA STVAR, ODVRATNI STE SVI, NEMA IZNIMKE!!!!!!!!!!

ahm...tiđđ...
    Guest
    znači sve žene su ×××××...a kaj vama to "×××××" znači? svaka cura koja nije s vama je ×××××...ne kužim vas stvarno...kaj s ovim curama koje imaju npr. 16 godina a nisu se još ni poljubile? i one su ×××××? a vaše mame? one su ××××× isto? daj ne serite...varate cure kad god stignete, onda vas one ostave i u vašoj šupljoj glavi postanu ×××××...samo zato jer imaju muda reć vam u facu šta vas ide?? ne bih rekla... vi dečki ste obične svinje, žigoli i neodgojeni balavci, rodili ste se ko pubertetlije i umirete ko pubertetlije, nikad se nećete promijenit, obična ste gamad. Tražite cure koje izgledaju ko ××××× i za to ste si sami krivi... ok priznajem ima puno cura koje se ponašaju kao ××××× al to vam nedaje pravo da govorite da su SVE žene ×××××...isto tako niti svi, ajmo reć muškarci nisu svinje, debili, govna i neodgojena, djetinjasta, pokvarena đubrad...ima iznimaka ok? isto tako ima i cura koje se ne ponašaju ko ××××× ali ako mogu primjetiti VAS takve NE zanimaju... toliko od mene, pričajte dalje što vas volja, ja sam svoje rekla i stojim iza toga...ja sam samo realna ...bye

num_lock
    Guest
    SVAKA ČAST, CURO!!! Jer istina je šta kažeš da ima skroz normalnih cura koje nisu ×××××, ali za takve dečkima ne zapinje oko... A traže NE×××××... HALO!!!!???????????????

maleckovicka
    Guest
    Joj, dečki, dečki... Da, po vama su sve žene/cure ×××××:i Majka Božja i Eva itd. Kaj vaše mame su se pofukale dva,tri puta i one su, vas gamad, začele po Duhu Svetome,ha?! Ma daj me nemoj hebat!××××× su vam one cure/žene kaj si u Gajevoj zarađuju za svoj shebani život.A nemreš mi doć u sub. u Jazavac npr. i reć:"Gle ovu malu, koja ×××××tina!" Cura ak je luda za dečkima i ak ih je imala 2,3 - to nije ništa strašno.

AL MISLIM, NAJBOLJE SU MI FORE: DEČKO U SUB. ZBARI 5 CURA -> ON JE FACA,A CURA ZBARI 5 DEČKI->×××××,××××××,MA FUJ PIČKA JOJ MATERINA!

Pa halo,ljudi!

Ma ne znam kaj da velim više.

narcisa
    Guest
    ma dečki barem većina je ××××× al ono jebački.Ni jedan ne gleda žensku koja se ne ponaša kao ××××× pa prema tome muškarci su krivi kaj su ženske ×××××.
    A likovi varaju ženske posvuda i face su, a ženska samo jednom kad to napravi ××××× je.Prema tome....

ma daj..............
    Guest

kako me takve izjave živciraju.........eeee............cura ak u jednoj noći bude s petoricom-ODMA ×××××,a ak dečko u jednoj noći bude s 5 cura-ODMA JE FACA...................ma ××××× je faca..............
    jel vi uopće znate kaj znači ×××××-to su vam one u gajevoj koje se daju za novce.........E TO SU VAM ×××××...................
    a cure koje vole malo više mijenjat dečke(možda nikako da pronađu "pravoga")-e one bi se mogle drukčije zvati.....................al samo ne ×××××......................ma ×××× vas pas,za vas je i cura u ozbiljnoj vezi koja daje svom dečku ×××××.........
    please.............i ne znam,neka cura vas otpili-isto je ×××××.................
    ma jadni ste u p.m....da je to strašno..................
    vrijeđate cure-sve su ×××××.........a da nas nema-mogli bi doma samo ××××× ××××ti.................
    kretenčine!!!!!!!!!!!!!!!!

za xxx i slicne
    Guest
    ma mama ti je ××××× seljacine primitivne... A mogu vas zamislit zivite tam u nekoj pripizdini od nekog sela i dode u Vrb. van, onak tenesice, trapke u koje ste ugurali majice i navukli ih do pol rebra onak mutavi remen i zalizana kosa, miris ala stala, i niko vas nece????? helouuuuuuuuuu pa daj se zapitaj zakaj vas nece, i onda jadni ogorceni tu se iskaljavate.... hahahaha jadnici!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slične teme

1. Auto za žene - razumiju li se žene u automobile?
    By Nježna Žena in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 137
    Posljednji post: 07-12-2003, 19:39

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •