Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Rijeka Nightclubbing

  1. #1
    The only way to get
    Guest
    The only way to get pussy action in Sweden is to make women want you...In this country it is the women who make the move when they see a man they are attracted to.
    So it is an upside-down world, where the man has to make himself attractive , by wearing fashionable, appealing clothes, by working out at the gym and develloping muscles, by driving a luxury sports car.. etc.
    Thats how swedish girls see gender behaviour:They ×××× you , you dont ×××× them!!
    Another thing is that it is a youth -oriented society..so dont even dream to get a 20 something year old girl if you are over 30 !!.
    And,If you are black or very dark, swedish girls will ×××× you very easily..they love black or mulato men..all you have to do if u are black is to stand by the bar at any disco and all kind of pretty young girls will approach you and invite you to dance!!

  2. #2
    Of course if you are
    Guest
    Of course if you are into the big boned, strong faced, tall, wide hipped, flat butted, blue eyed, brute, pasty skin look then sure there are many women here for you.

  3. #3
    Đo
    Guest
    vratio sam se iz nesebara jutros,isli smo vozom ukupno putovanja smo imali oko 60 sati ali nam uopste nije bilo cimanje,posto je to putovanje velika zajebancija.
    od novog sada do nesebara karta povratna busom izadje 3800 dinara a mi smo vozom putovali za 1800 dinara (bez svercovanja,sve povratne karte)
    smestaj smo nasli za 10 leva kod festa panorame hotela (ne u hotelu vec pored njega) inace delili smo smestaj sa konobaricama i kuvaricom iz restorana u kom smo bili smesteni...
    cene su male ali se covek pomami pa sve potrosi sto se i meni desilo tako da je bilo dana kad nista nisam jeo.
    upoznali smo neke skote koji su nam konstantno obrtali ture (ko kaze da su skrti),oni su navijaci kilmanroka i ok su momci...palili smo baklju u diskoteci (lazuro) sto je skote odusevilo...
    bilo je i incidenata potukli smo se sa obezbedjenjem nekog hotela (bio je i pandur u civilu koji se veoma iznenadio kad je izvadio utoku i lisice i poceo da uperuje u nas a mi ga ne ×××××o ni 3 %),bugari su smesni kao crtani film sto se tuce tice.
    sto se riba tice:bugare su skoro kao srpkinje,mnogo su iskrene devojke i sto je jako zanimljivo 80% su tetovirane (bez obzira na godiste).
    ruskinje su me skroz izneverile,jesu lepe,ali vise jure nemce,svedjane...nego srbe.
    nemice su ok,a svedjanke su sve do jaja ribe,visoke,lepe,plave,sa velikim grudima...samo sto su velike kucke i kad cuju da si iz srbije beze kao djavo od krsta,a u one lovacke price tipa: ovaj ×××× 5 svedjanki a onaj 10 ne verujte ni rec.najbolje je da jurite bugarke one su sto se tice sex-a naj opustenije,svedjanke su uglavnom uparene sa onim svedskim fegetima.

  4. #4
    .nakenprat
    Guest
    http://www.nakenprat.com/

Slične teme

  1. Rijeka,noćas
    By HaHaHa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 28-09-2004, 23:15
  2. Utrka na OMW -u Rijeka
    By Nitro in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 113
    Posljednji post: 24-12-2002, 01:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •