Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 41 od 41

Tema: HITNO

  1. #26
    KIT
    Guest
    MIMY A DA TI MENI KAŽEŠ KO SI I I KAJ TEBE PALI U NOČNE SATE!!!

  2. #27
    MiMy
    Guest
    Ja sam tebe prva pitala, odg.!!!

  3. #28
    detektivka
    Guest
    najviše....pa kada mi se kit zabije i svrši u meni no bez brige pijem pilule .....znači najviše me pali svršavanje po licu itd...a tebe dragi kite!!! "jebaču svih snova"

  4. #29
    KIT
    Guest
    MACO UNUTRA NESVRŠAVAM,ALI PO LICU TO JE ZAKON I JOŠ TI S JEZIKOM POKUŠAVAŠ SVE ULOVIITI!LUDILO!!! ) )

  5. #30
    KIT
    Guest
    MIMY TI TO MENE MALO ×××׊ A GAĆE SKINULA NISI!!!

  6. #31
    detektivka
    Guest
    o čemu da razgovaramo,,,,???ili da idemo spavat!

  7. #32
    KIT
    Guest
    JA BI O SEXU ALI SVE MI NEŠTO KRATKO O TOME PRIČAŠ,VALJDA SI U ŽIVO VATRENIJA!!!

  8. #33
    MiMy
    Guest
    Ne, fakat pitam??? ajd reci...

  9. #34
    detektivka
    Guest
    pričam kratko jel već napola spavam a i bolje je doživjeti nego pričati no dokad ti je radno vrijeme.uh kak mi se spava sory ali jel ćeš sutra bit tu...?????
    još mi od jučer reko jel imaš curu no ako immaš meni ne smeta kad si reko da nebi samnom vezu nego samo nešto slatko kaj ne jebaču!!

  10. #35
    KIT
    Guest
    MACO RADIM DO 7 UJUTRO,MA VEZE SVE POKVARE!MI BI BILI ŽIVA VATRA NAŠLI SE POPILI MALO I PRAŠILI SE KO ZEČEVI KAD NAM BI SE HTJELO BEZ OBAVEZA!!!

  11. #36
    detektivka
    Guest
    fakat,no kaj ćeš radit do jutra ak ti ja sad odem spavat no jer ćeš sutra tu biti?brzo odg.idem spavat. pusa ali velika!!!!!!!!!

  12. #37
    detektivka
    Guest
    kaj ćeš radit do jutra?ja idem spavat no jer ćeš sutra tu bit ili kada????
    velika pusa ?
    brzo odg.

  13. #38
    KIT
    Guest
    RADIM I SUTRA NOČNU OD 9 NAVEČER,KAD MI BROJ POŠALJEŠ!!!JEL TI POROBLEM DOČI DO HRUŠKOVICE JA MOGU NEKAD UZETI KLJUČ OD FRENDA!!! )

  14. #39
    detektivka
    Guest
    ak ti pošaljem broj svi drugi će me gnjavit....ja se tebi javim a do hruškovice bi mogla doći tam mi mama radi.znam ju cijelu..no javim ti se dok kupim bon a i sutra se čujemo tu lijepo spavaj!!!!

  15. #40
    KIT
    Guest
    BOK MAČKO,AKO TI SE BUTE (Š)TUCALO TO MOJ KIT MISLI NA TEBE!!!

  16. #41
    MAčKICA-1
    Guest
    Kite pa ti si opičen ali pozitivno šteta kaj mi nisi bliže da te upoznam sa svojom mačkicom!!!

Slične teme

  1. HITNO
    By PURGERICA in forum Rijeka i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-02-2007, 09:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •